Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. júl 2011

deti vyšpliechané....dufam že zaspia ako nič.....

pridala som foto tak ak chcete tak kuk..... 😉

ideme niečo dať pod zuby....a šup pohádzať do vani.....a potom do hajan......hurááááá 😀 🙂

jacka
18. júl 2011

makový odvar im uvariť..teda jednému.... 😠 😠 😝 😉

idem si ešte požehliť...tááák sa mi nechce..... 😝 😝

utka
18. júl 2011

mirri, deni sa chystá 😉

jacka
18. júl 2011

hotovo......aj pršať začalo......konečne sa dá aspon dýchať......

utka neprezrádzaj...... 😉

jacka
18. júl 2011

dobru......

utka
18. júl 2011

@jacka prečo nemám prezrádzať? Však sa to tu verejne písalo...
Aj tu lialo...
Dobrú noc.

leninka75
19. júl 2011

ahojte!!!!...........

@utka .....veru, ja by som neprezradila, nech sa mirri a bubba trošku potrápia!! 😉 .......ty si s mužom stále ty ho vidíš inak 😉................

@jacka ...požehlené?.....musíš kontrolovať úplne všetko čo dávaš peťkovi jesť?.....teda čo kupuješ?.......

leninka75
19. júl 2011

@jacka.......nevieš kam budú našich starších pichať?.......my by sme tiež mali ísť.....a na poradňu .....sa mi nechce s nimi trepať do PB 😝 😝

leninka75
19. júl 2011

dievčatá, vám dobre spávali deti keď boli maličké a prišli ste k rodičom na víkend?

utka
19. júl 2011

Ahojte!
@leninka75 asi tak...však to je jedno...on je dosť šedivý, má to dedičné...
Mne Viki spával dobre, či už doma, alebo u našich, alebo u svokrovcov...

leninka75
19. júl 2011

@utka .....asi ste s ním chodili už malilinkého bábätka, či nie?....alebo je to individuálne, každé dieťa je iné,........no pýtam sa preto, lebo ako sme boli cez víkend u našich, tak Lolka poobede nespala vôbec, večer zaspala na 1,5 hodiny a potom celú noc bola hore každú pol hodinu a s plačom 😝 😝 😝 ..preto sme radšej potom v nedeľu hneď ráno išli domov........ozaj ty už si dala vikiho zaočkovať??

leninka75
19. júl 2011

idem ma poraziť...potrebujem variť, umyť mäso a svokor sa rozhodol práve teraz opravovať kvapkajúci vodovod v práčovni,takže odstavil vodu v celom dome a mne prišiel povedať, keď už som z točky nevydolovala ani kvapku 😠 😠 😠 😠 ......idem zistiť ako je na tom...

leninka75
19. júl 2011

super, varím v minerálke!!! 😖

leninka75
19. júl 2011

utka?...kde si zmizla??. 😕

leninka75
19. júl 2011

no nič padám aj ja..

utka
19. júl 2011

@leninka75 Viki ešte nie je zaočkovaný...
Hej, my sme chodili s Vikim od malinka k našim a ku svokrovcom...

jacka
19. júl 2011

ahojte......

len tak veeeelmi rýchlo...Maťka zaočkovali.....dr. vravela že to bude bolieť-.....a vyletel od dr. akoby nič sa nedialo.......a teraz večer ho to odstalo...nožka bolí a teplotuje ...dám mu čípok a pojde hajať.....

utka
19. júl 2011

@jacka to vážne? Chúďatko ☹. To sa máme na čo tešiť ☹...

bubba
19. júl 2011

baby ževraj toto 5-ročné očkovanie je najhoršie ☹ ☹ ☹ pomooooc chudence naše.dá sa to aj nejako obísť?

jacka
19. júl 2011

@utka .......určite ho bolela nožka....uvidím ako zajtra mu bude....ale ked videl ako sa Peťko hrá z ockom z balonom tak sa pridal...potom si lažkal že bolí....a zachvilu zas bol pri nich.......tak teraz neviem ako velmi ho to bolelo.....sice krivkal.....a teplotu si isto nenaklepal....................... čípok si nechcel dať ale som ho prehovorila.... 😉 ...a zaspinkal velmi rýchlo.....dr. kázala niečo studené dať...ale o tom nechcel ani počuť.....a bol taký praštený nejaký ....či akoby som to napísala.....som zvedavá aká bude noc 😔

jacka
19. júl 2011

@bubba podla mna je to pre ich dobro.....takže sa to velmi obísť nedá...........už len vydržať....obaja ☹ 😉

jacka
19. júl 2011

@leninka75 kupujem ...no..všetko čítam ako taký somár...a keby tie písemnká boli aspon o trochu väčšie tak by sa nič nestalo..asi budem chodiť s lupou 😠 😠 😠 .....papá všetko kde je prekrížený klas......napr. tie kukuričné chrumky......a ešte celihope keksíky ..... a piškotky.....ceny ..desné.......ešte že sme na to dvaja-.....čo sa týka financií..inak by som bola v prčiciach 😝
pichali ho do nožky.... ale to si už pochopila.... 😉

a s tým spaním......presne ako píšeš........s MAťkom sme k strige chodili častejšie.....tam nebol problém....a s Peťkom sme tam pomenej a je to presne tak...nespí....a ked spí tak plače......a ráno sa čudujú že prečo som podráždená 😝 .....................inak ako bolo pri vašich?...

svokor nemá chybu.......toto neznášam....akoby to robil naschvál ked najviac niečo potrebuješ......som sa napálila aj za teba 😠 😠 😔

jacka
19. júl 2011

@utka .........más super dieta ..zlatinko je to......ked je takto dlho bez teba......aspon vidíš že je viac samostatný......a vydrži aj takto dlho ....klobuk dolu...... 😵 😵 🙂

bubba
19. júl 2011

@jacka no neviem teraz sa veľa hovorí o tom aké sú očkovania škodlivé a toto 5 ročné obzvlášť (aj to chceli už zrušiť )- preto ho aj posunuli z 4 na 5 rokov. ja mám len obavu že my to myslíme dobre a slepo doverujeme doktorom a robíme čo nám povedia... a na druhej strane nie je to zas len nejaký strýkov synovec,čo si potreboval nastálo nabaliť vrecká bez toho aby niečo ešte niekedy vživote robil a preto si vymysleli povinné očkovanie?

jacka
19. júl 2011

ešte som zabudla...Peťkovi prišli výlsedky teraz neviem z akých protilátok.........presne som to zabudla..ale ..hodnyty v normále mali byť od O,OO.....do O,12.....a on ich ma 216 😕 😕 😕 ...som ostala v šoku až som sa zabudla opýtať čo to znamená.....asi tam skočím aj tak som tam niečo zabudla..... 😕 ufff

jacka
19. júl 2011

@bubba aj nás pichali..bohvie akým svinstvom...... 😝 .........a teraz to viac kontrolujú.......ale zas nechcem mať výčitky svedomia že som niečo zanedbala........aj ked mi dr., vravela že tu chorobu čo má Peťko mohol spustiť rotavírus že kedy som ho dala zaočkovať.........ale zas kedy hned od narodenia urobili všemožne vyšetrenia nemusel ju mať taku vyskou....takže s tým asi nič nenarobíme.....a už ked sa z očkovaním začalo....neviem či je dobre s tým prestať.....a iné ako doverovať dr ......nám neostáva....aj ked ja už neverím žiadnemu dr....... ☹

jacka
19. júl 2011

no dala som si pol melonu tak budem mať dobru noc 😀 😝

dobru...... 😔

jacka
20. júl 2011

ahojte....

žeby prvá???.... 😉

jacka
20. júl 2011

noc dobrá....Maťko prespal celu noc.......len teraz mi povedal že ho ešte bolí...ale asi už nie tak velmi..........zasto Peťko sa tulkal ku mne celú noc.....

netuším čo mám navariť 😝 😝

utka....ty si volala z Vikim?..že aká hrozná tu bola burka....stromy po zemi...kanále nestíhali 😝 ...hasiči každu chvilu chodilli 😒

utka
20. júl 2011

Ahojte...

žeby druhá???.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre