Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. júl 2011

ahojte.....

žeby zas ....prvá???..... 😉

leninka75
21. júl 2011

ahojte!!..................
@jacka ............veru prvá! 😉 ..............ešte aj hnačka???..........nejakú prudkú má drobec reakciu ☹

leninka75
21. júl 2011

normálne mi Laurinka dnes spala do siedmej 😕 ...som bola v šoku, lebo ona bežne vstáva o piatej...

utka
21. júl 2011

Ahojte!

@jacka myslíš, že je to z očkovania?
No dnes som vybrala dovolenku. Dúfam, že budeme spokojní. Už som z toho mala takú veľkú hlavu ☹...
Pôjdeme do Bulharska-Primorsko na 7 nocí.

jacka
21. júl 2011

@utka píšu to v letáčiku že sú časté hnačky...a vracanie 😝
super teším sa 😵 😵 ....kedy idete?...a len vy či ešte aj niekto s vami?

utka
21. júl 2011

@jacka fíha 😕 ...a ako sa volá tá injekcia?
Ideme od 5.8. do 12.8. a len my traja...

jacka
21. júl 2011

@utka INFANTRIX Polio

dnes konečne neleje....idem si spraviť kávičku lebo tu zaspím....dnes mám nejaký záťažový stupen 10 😝 😉

jacka
21. júl 2011

nech vám vyjde počasie...a ako idete letecky?....či auto?.....

utka
21. júl 2011

@jacka dík, idem to kuk na nete...
Tu leje od noci...hmmm ☹.
Ideme letecky.

utka
21. júl 2011

@utka Infanrix...

jacka
21. júl 2011

@utka tak.....infarix 🙂 ...neviem ani písať 😝

bubba
21. júl 2011

🙄 🙄 ahojte.. ideme od dr.krv čistá žiadne stopy po alergii či zápale

bubba
21. júl 2011

@jacka chlapčeka alebo dievčatko? no ked pánbožko dá,tak čoskoro a ak nedá, tak ja sa do toho moc nechytám :D

leninka75
21. júl 2011

konečne máme elektrinu........jupííííííí ...som ani variť nemohla 😝

@utka...tak konečne si vybrala, blahoželám 😉.............som zvedavá ako sa vám bude páčiť..idete do hotela??...aj s nejakou stravou?....

@jacka...kávička pomohla?? 🙂......

@bubba.....to je fajn, že krv je OK!!!!......inak ti poviem čím ježana staršia a má väčšie prvé dieťa, tým horšie sa jej zasa prispôsobuje bábätku....

utka
21. júl 2011

@jacka v pohode...však to je jedno ako sa to volá,,,

@leninka75 ideme do hotela s polpenziou. A to s tým dieťaťom je pravda...mne sa už do toho ani nechce, spohodlnela som...
@bubba držím päste, nech je bábo čím skôr...
A čo teraz s tým kašľom?

bubba
21. júl 2011

@utka dala je ďalšie 2 druhy sirupov,ktoré su doslova na alergiu a že ak do pondelka nezaberu zoberu jej nejaky hlbší výter z hrdla a chce nás poslať na sono žalúdka či to nemá reflux 😅 ma celú doplašila kua

denisenko
21. júl 2011

vy ste ale zvedavé......ale ja som viacej.... 😀 mrcha má prísť zajtra...tak budeme čakať.....a uvidíme.....u mna je normál že mečšká aj dva týždne, takže sa načakáme...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 boli sme v rajci, teraz sme v Topolčanoch u mojej maminy a v nedelu večer sme zrejme zas v Rajci..... 😉 ...stretneme sa cez týžden?????? 😕 😕 😕 😕 my cestujeme spiatky v piatok, Nisko ostáva..... 😉
@bubba ked pánbožko dá, že čoskoro....pridávaš sa???? 😀 ....či sa ešte nesnažíte.... 😕 ?
@jacka vyčkaj času....aj ja by som to už chcela vedieť hned.......čo už 🙂 Peťko už dobre? my tu máme u babky na prázdninách aj sestrinho Samka, tak sme teraz na tom asi rovnako....varíme aj pre celiatika... 😉

bubba
21. júl 2011

@denisenko prídite aj k nám topolčany sú blízko 🙂)
nepridám ešte stále neprešla fóbia z porodu. ale idem dať výpoved tak hádam sa začnem čoskoro nudiť doma 😀

jacka
21. júl 2011

@bubba ..tak nech dá...a budete dve 🙂 .........................to si fakt mala taký zlý porod že sa toho bojíš?....ja som už aj zabudla že som rodila 😉
@denisenko ....celkom nechápem..brala si tbl proti bábu...a meškali ti aj dva týždne???? 😅 😕 ......................tak nech láskavo nemešká..ty si kup testík...... 🙂 ...lebo ja ťa budem otravovať...😉.....🙂...a peken sa nám tu hlaás každy den aby sem vedeli čo nové...🙂

@leninka75 ty si to vystihla....zlenivie.....ťažko sa zvyka na zmenu.....len teraz neviem kolko má bubba rokov....možno je ešte s dvojkou vpredu 😉

@utka tešíte sa?..to si len sama vybrala..či sa aj muž pridal.....

jacka
21. júl 2011

inka neviem čím to je.....ale Maťka bolí bruško.....stále hnačkuje.....začal kašlať....dufam že ne neho nič nelezie...a su to len vedlajšie účinky....ale aj tak dakujem pekne za ne..
aby mi nebolo luto tak aj Peťko začal grckať....teraz neviem z čoho ☹

@denisenko tak mu dobre navarte.......nech mu chutí 🙂 ..na kolko je u vás?....sestra mu nabalila aj niečo na papanie?......ale ti poviem...vobec jej nezávidím ☹

jacka
21. júl 2011

dobru noc......

leninka75
22. júl 2011

ránečko!! .....hnusné upršané 😝 ........ale už mám upratanú spálňu 😉

@jacka.....zasa sa "darí"?....juj moja, stále máte čosi 😠 ......neviem či určite, ale zdá sa mi, že bubba je naša veková kategógia 😨 ........

@denisenko...jacka ma predbehla, ale skús test......nenechaj nás čakať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........žeby stretko?

jacka
22. júl 2011

ahojte..... 🙂

@leninka75 ty si ma predbehla....to čooo???? 😕 😉

Maťkovi je už dobre... 🙂 ....nič ho nebolí.... 🙂 🙂 ...tak žiadna panika 🙂

hurááá piatok 😀 😉

leninka75
22. júl 2011

@jacka...... si zlatá, že hurá piatok!!! 😀 😀 😀 .......žeby aj nám končil pracovný týždeň??? 😅 😅 😅 😀 😀

jacka
22. júl 2011

@leninka75 no asi tak....aj ked ,....mne je to jedno...
dobrá kosa........a dávno nám nepršalo 😝

utka
22. júl 2011

Ahojte.
Ja som písala aj včera večer, len sa mi to nejako neodoslalo, tak som to vypla...
Bola som na takom sedení 3 hodiny...kecalo sa o želatínováých cukríkoch. Hlavne šlo o JOJO. Ale zarobila som si 25€.
U nás zase prší a je kosa...brrrr...to bude víkend. Budeme sedieť vo vnútri.
Tak sa teším na Vikiho!!!
Už máme aj dovču zaplatenú. Jupííííí...

bubba
22. júl 2011

@jacka u nás je veľmi rozšírená črevná chrípka tak bacha na malého možno to už je aj u vás...
včera som začala dávať malej tie posledné sirupy a okamžite zabrali 😨 dnes idem s nou na alergológiu.... baby držte palce aby to obla "IBA" alergia

@leninka75 čo to znamená naša eková kategória? 😀

leninka75
22. júl 2011

@jacka .....my už máme taký hnusný dvor, samá kaluža 😖 😖 😖

@utka ..ako si zarobila eur?

@bubba..no, že sme duchom večne mladé a vekom tak cca okolo 35 r. 😉 😉 😉

jacka
22. júl 2011

@leninka75 juj ty si to krásne napísala 😵 😵 😵 😉

ved to blato je najhoriše...sice deti sa vyblázia.....ale ja ked to vidím 😠 😠 😝

jacka
22. júl 2011

navrene.....možme ísť 😝 😝 ........pršiplášte a gumáky to istia 😝 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre