Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. júl 2011

@bubba a aké sirupy to boli?
@leninka75 bubba má tipujem okolo 30 rokov. Zarobila som si eurá na tom sedení. 15€ bolo za prvú časť, taký prieskum, trvalo to hodinu,ale koho vybrali ďalej, ešte do takej diskusie, tie sme dostali po 25€.
@jacka no dúfam, že to nie je nejaká črevná chrípka...že to nie je v okolí ZV rozšírené, lebo ak Viki ochorie pred dovolenkou, tak ma porazí!!!

jacka
22. júl 2011

@utka pochybujem že to je viroza......Maťkovi "zabrali" vedlajšie účinky...a Peťko zjedol niečo čo nemal ☹

bubba
22. júl 2011

@leninka75 a @utka no mám XXXIII 😀 😀

uti, teraz berie aerius a sporopent. dnes o 11 sme nahlasené u tej alergologicky uz som uplne jak na ihlách.

utka
22. júl 2011

@bubba Aetius berie aj Viki, ale nemám pocit, že by nejako pomáhal...neviem...ale ten druhý by som skúsila. Nevieš, či je to len na predpis, alebo???
Neboj, bude dobre...ale daj potom vedieť ako ste dopadli....
@jacka tak to je super, že to nie je viróza!

utka
22. júl 2011

@bubba teraz som si všimla, že asi Spiropent... 😉

jacka
22. júl 2011

@leninka75 a @utka.........beriem ju do spolku??? 😀 😀

utka kedy idete za Vikim?....

jacka
22. júl 2011

prajem pekný víkend....aj ked počasie na to nevyzerá....normálne mám pocit akoby bol september 😝

utka
22. júl 2011

Ahojte. Zdrhám. Pekný víkendík...

denisenko
22. júl 2011

@jacka zvedavica jedna.... 😀 zatial test dopadol negatívne, ale ja neklesám na duchu, u Deniska som si ich robila asi 7 a pozitívny bol až v 3.mesiaci..... 😀 😀 😀 jasné, že Samko má jedlo so sebou, ale niečo má tu aj nastálo, ako cestoviny, nejakú múku a podobne...takže mamina vie čo a a ako 🙂 ..už je vám lepšie????? my ideme zajtra robiť mega oslavu 😀 😀 😀 budeme piť detské šampanské od rána, kopa detí a balony....a Niskovi babka urobila takú perfektnú tortu....hodím zajtra alebo v blízkej dobe aj nejaké foto..... 😉
@bubba o porode mi ani nehovor...trauma dodnes...ale som povedala, že dnes už aspon viem, čomu sa mám venovať a ako potom konať ak sa mi pritrafí zas to isté....budem trvať na cisaráku..... 😠

denisenko
22. júl 2011

@bubba aj ja som XXXIII 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. júl 2011

@denisenko veru zvedavá som........narastie mi dlhý nos 😀 😀 ...veru neklesaj....nič nie je stratené 🙂 ...do troch mes......to vážne????...... 😕 😉 ....................................tvoja sestra sa už vyzná čo nabaliť a tak....ja som len v plienkach ☹ 😝 😔 ...........už je lepšie....prestala som zo zv.jogurtom....tak už aj kakať začal ako človek 🙂 ..........................tak riadne oslávte....a hodiť foto si prosíme 🙂 😉 .............a ty testuj 😀 🙂 😉

jacka
22. júl 2011

dnes bolo ako v apríli......vetrisko......dážd ...slnko......a zas...vetrisko dážd ..slnko.....tak ja som deti len obliekala a vyzliekala.......už to muselo ísť aj im na nervy............................a Maťko sa realizoval..rozobral autíčko na úplne maličké sučiastky....... 😠 ...tak som to chytila a vyhodila...čo s tým 😝 ..................jáj čo mi zas povedal ked som ho kúpala....že maminka a mne kedy narastú prsia 😕 😀 😀 😉

inak....ten aerius dávala aj Maťkovi........ešte pred vybratím mandlí.....a nič mu to nepomohlo....😝

jacka
22. júl 2011

@bubba ..prečo IBA alergia....čo myslíš žeby to mohlo byť?????....kedy budu výsledky?

padám ja.....si tu vediem monolog 😀

bubba
22. júl 2011

@jacka preto iba alergia lebo nás už chcela posielať na sono brucha či nemá ten reflux neviem akáý - z neho že sa tvorí taký hlien v pažeráku a td... no uvidíme momentálne sledujeme do pondelka či sa kašel zlepší - ak áno tak berieme tb pokým vymizne ak nie,tak nám pridajú sprej na vdychovanie

jacka
23. júl 2011

ahojtéé....

@bubba ..reflux..aj nám to vraveli....robili bu bu bu......a ked sa reflux vylučil tak si vymýšlali ine choroby 😝 ...ten reflux nejak často dr. používaju pri diagnozach 😠

vykuklo nám slniečko......dufam že bude dnes krajšie ako včera 😎

@denisenko ozaj ten sirup im možem dávať hocikedy?....aj ho nejako zmiešať z vodu či ako?:..otravujem že 😔

denisenko
23. júl 2011

@jacka skorocelový sirup???? 😕 jasné, ja mu ho dávam kedykolkvek...po malých čajových lyžičkách, viackrát denne....a neried to, je to škoda......ked oni tak lubia to sladké 😀 😀 😀

oslava dopadla na výbornú....aspon myslím...bolo všetko...torta !vláčik! na želanie aj s tromi vagonmi, koooopa balonov a okrem Niska ešte 7 detí......a šampanské.... 😀 😀 😀
@bubba ja asi nechápem, hlien v pažeráku?????akože ona si len odkašliava, lebo ju to dráždi...alebo aj normálne vykašliava????? 😕
@jacka som zabudla...Aerius......som vyhodila do koša 😀 😀

denisenko
23. júl 2011

dobrú noc...všetci šli na guláš ....a ja som ostala sama doma s mojím malým spiacim čertíkom.... 😉

jacka
23. júl 2011

@denisenko som myslela skorocelový.....aha....takže normálne ako liečik to dávať.......chápem 🙂 ...veru ...lubia sladké 😀 😀

aj ten náš Aerius letel do koša.......okrem iného 😀 😀

super že oslava dopadla na výbornú...a tolko detičiek.....muselo byť super..... 😵tešíme sa na foto?....ty si prečo nie na gulášiku???:.....a ozaj..niečo nové?? 😵 😵 😉
dobru.....

bubba
24. júl 2011

@denisenko ja ti neviem cica ale podla toho čo som pozerala na nete tak som našla veľmi málo článkov :
a mini bubba má dráždivý kašel ktorý neustupuje (a nevykašliava)
http://www.zdravie.sk/sz/content/132-27246/kase...

a mojej malej aerius zaberá - konečne niečo po toľkých šitoch čo nám doktorka napredpisovala 😠 akože neni to uňo ňuňo ale nato že to berie ešte len od piatku a UŽ sú zmeny - čo pri iných neboli,tak som relatívne spokojná...

jacka
24. júl 2011

ahojte....

krásne je vonku....super leto.... 😠 😠 ..sme boli na plavárni......sa aspon tam vyšpliechali....ani nechceli domov......Peťko sa pýtal na tobogán.....som myslela že jedna jazda mu bude stačiť.....ale niééééé........opička......aj som myslela že zaspí ako lahne ha ha ha 😠 ....zato Maťka odvalilo ....zaspal cestou do postele 😉 😉 😀

vy ste ako strávili víkend?......
nám tu zas prší..ako už dávno nie 😝 😝 ......
dorbrúúú..... 😔

utka
24. júl 2011

Ahojte!
My sme mali víkend dobrý, len sme ho trávili vo vnútri ☹...

utka
25. júl 2011

Dobré ránko!
Prvá???

jacka
25. júl 2011

ahojte......

druhá???

aninka29
25. júl 2011

dobré ránko mamky 🙂
@denisenko Niskovi prajem všeeeetko len to najlepšie k dnešným narodeninám...hlavne veľa.veľa zdravíčka 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

my sme sa včera vrátili z chalupy z Tatier......bola paráda...síce trochu makačka....len dve ženy na päť detí...ale dalo sa 🙂 ....snáď o týždeň sa tam vrátime,keď bude dobré počko

musím ísť...deti sa pobudili...snáď sa mi ešte podarí prísť 🙂

utka
25. júl 2011

@aninka29 vitaj...

jacka
25. júl 2011

@aninka29....ahoj.......

@denisenko aj ja sa pripájam...všetučko najlepšie.......vela zdravíčka a by vám robil radosť....a Nikso aby mal čoskoro súrodenca 😵 😵

utka
25. júl 2011

@denisenko aj my prajeme Deniskovi všetko najlepšie k narodeninkám...

jacka
25. júl 2011

hurá leje...... 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝

leninka75
25. júl 2011

ahojte!!..................pridám sa k nadávaniu na počasie 😠 😠 😠 .........ja mám s aeriusom tiež dobré skúsenosti, ale skôr pri nádche, keď má Lilka upchatý nos.........

@denisenko ...niskovi prajeme všetúčko najlepšie na svete a krásnu malú sestričku!! 🙂 🙂.......cmuuuuuk!!!......

jacka
25. júl 2011

@leninka75 aj u vás je tak hnusne......

pridala som foto..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre