Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. máj 2009

leni,no nenajem sa keď ponúkajú? 😀 😀 😀 ale až taký žrút nie som,si nemysli.........niečo nechám aj pre ostatných 😉

jacka ako sa máte? bábo kopká?............moje nenormálne 😉

bubba
27. máj 2009

takze s tym strasenim nakoniec nie som jedina 😀 😀 😀 juchu uz som si myslela z eniekde robim nejaku zasadnu chybu ale asi ju robime vsetky 😀 😀
smetiarv?booozinku moja mala ich caka na okne ked idu so smetami oni jej vzdy zakyvaju a potom ma cely den super naladicku 😀 dakujem vam za odpovede

aninka29
27. máj 2009

jacka ja tie temy nečítam,lebo ma ide poraziť už z toho 😠 ...........keby som sa mala riadiť každou blbostou tu popísanou 😠 ......každý píše, že tehotenstvo NIE JE choroba,ale mne sa zdá, že podla všetkého je...keďfurt niekto príde s niečim 😝 serkám na všetko a na všetkých 😉

jacka,no u nás sa chodí v tom 20 tt na glukozu 😒 aj pri Simke som bola vtedy 😒

no dúfam, že mi urobí sono 😵 sa teškám 😵 ........a myslím že mi dá aj lístok na 3D 😉

jacka
27. máj 2009

bubba..ved aj Matko sa vydriape na okno..a čaká..ale ked ich vidí že sme na prechádzke tak hned aj sám povie...že beru zlé deti...

ani...no ja som tu temu čitala náhodou tak som hned volala sestre 😀 ..a tá mi to potvrdila...že ked mali pacientu na rizikovom tak im zakázali hladkat často bruško....ostala som prekapená 😕 😉 ...ale mne aj Matko hladká o dušu..aj uško si dáva každu chvilu ...aby zapotil maminka je tam voda 🙂

teho nie je choroba ....ale skoro nič nemožeš 😠...ja robím všetko..okrem spania na bruchu... 😉

a že kope ako čert...to je také krásne 😵 🙂 😉 😉 ...

jacka
27. máj 2009

som zvedava aj ja či spraví...robi sa posledne okolo 3Ott....

aninka29
27. máj 2009

jacka aj ja robím všetko okrem toho spania na bruchu 😉

leni,to hnusné počasie si nechaj, áno 😠 .....z dialky sa k nám niečo približuje 😠

jacka ako je u vás?

jacka
27. máj 2009

ja ani neviem čo som popísala..Matko ma tu znervoznuje stále vola::::MAMI......už ma bolia uši 😠 😠

a k tej "chorobe".....ako pre koho.....pokial si v pohode a je všetko o.k....a ved naše maminy nemali tolko info...a boli spokojne a kludne...nie?

mne sestra aj z mužom zakázali čitat kraviny..ja som bola v prvých troch mesiacoch hototva...čo všetko mna može čakat....a potom som sa na to vys...la..aked niečo neviem zdvihnem telofon a volám...známemu 😀 😀

mirrinka
27. máj 2009

ahojte kočky..tak ja na vás už nemám absolútne čas,celý víkend sme boli preč,ešte aj v pondelok a ked sme prišli domov tak to som len prala,a prala a upratovala a tak 😝
ale myslím na vás,aj ked sa neozývam....síce vás už nestíham čítať,ale také info,že jacka bude mať dalšieho chlapa a tak,tak také zaregistrujem..... 🙂 dúfam,že sa máte všetky fajn 😉 posielam cmuky 😎

aninka29
27. máj 2009

jacka ja ani nekukám správy ani nič.......lebo by som asi na psychiatrii skončila 😀

no idem sa chystať 😉 risknem to a beriem sukňu.....dúfam, že sa nerozprší 😒 ............však aj tak ideme autom 😉
ozvem sa 😉

siwike25
autor
27. máj 2009

Awojte 😉
Bubba neboj aj ja to mam doma 😠 😀
Mirrinka je ty žiješ??????? 😀 😀
Aninka kam ideš?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
27. máj 2009

jacka a prejde to niekedy???? 😠 .........lebo niekedy mám pocit, že sa už toho nezbavíme ☹ .......to je hrozné s tými deťmi, lilka je niekedy ako dospeláčka, vedieme normálny rozumný rozhovor a niekedy by som ju najradšej 😠 😠 😖 😖 😖 ....nechcem povedať čo!!!.......to sme za matere, strašíme deti!!! 😀 😀 😀 😀

utka
27. máj 2009

Ahojteee!!!
nestíham si vás prečítať... Ideme von. U nás je tiež dosť šaredo. zatiaľ papa

jacka
27. máj 2009

leni...no sme dobre mamy...inak by sme už boli v base 😀 😀 😀 😀 ....ked niekedy sa fakt nedá...a ine riešenie nie je..teda aspon u mojho čerta.....a druheho mám v bruchu..tak sa učím čo a ako... 😀 😀

že ..aj ja mám niekdey pocit že aky je chápavy ...a inokedy ba som ho roztrhla....na dve časti 😉 ..a už len to jeho NIEEEEEEEEEEEEE!!!!!!..teda tak v tedy by som....

siwike25
autor
27. máj 2009

Jacka tak to presne poznam aj ja,na všetko neeeeeeeeeeeeee! 😠 😠

jacka
27. máj 2009

no super...siwi..už som si myslela že to nie je normálne 😉

jacka
27. máj 2009

ništ....

siwike25
autor
27. máj 2009

😀 😀 Ja som tu,maly konečne zaspal.Idem dat fotky na fb... 😀

bubba
27. máj 2009

jacka davaj link na tu temu o hladkani bruska 😀 😀 😀 😀 😀 rada sa zasmejem 😀

jacka
27. máj 2009

no bubba to nie je na zasmiatie....ak by si chcela vediet tak to je pravda...hladkanie može vyvolat porod...ak je žena na rizikovom....vyvoláva to kontrakcie...ako ked chceš skor porodit a máš sex s mužom pred porodom...to tiež vyvoláva porod....never tvoja vec...každa sme ina......ja ti nič nejdem hladat...nájdi si 😉

siwike25
autor
27. máj 2009

Jacka aj ja som o tom počula a dokonca som si v porodnici hladkala brucho a sestrička ma z prdla 😉 ,je to pravda 🙂 🙂 🙂

jacka
27. máj 2009

siwi jasne že mám...ja stále pravdu 🙂 😉 😵

kukla som fotky...malý je prefektný...hlavne ako krásne sedí na wecku....no my plačime stle do plienok ☹ ..inak je celý na teba..hlavne očká 😉 ...aj tá ako krásne spinká s dudkou...ja som cumlíky vobec nepouživala...mali sme živy cumlík 😉

čo si robila v porodnici..normálne si skor ležala ako si šla rodit?..no dufam že ma pochopíš čo chcem napísat....to si ty rodila sekciou 😕

jacka
27. máj 2009

jéééj ved zopár fotiek si dala aj sme 😉

siwike25
autor
27. máj 2009

Ja som ležala 35tt v nemocnici na pozorovani,koli vysokemu cukru,bola som sledovana,či si budem pichat inzulin alebo nie.Ale v nemocnici som mala dobre vysledky.Takže som si nepichala.A aj som mala 3 kontrakcie na monitore ale pichly mi inekciu a prešlo ma to.Potom ma pustily domou.A 17.7 som nastupila na planovany cisarsky 😉 😉
No maleho som včera strihala aby bol fešaaak,vieš že si na tom potrpim,heheehAj simi sa stale pokakaa....ale čo mam robit??nič.On musi na to dojst sam!!!! 😠 😀 .Oči ma pomne kraaaaaaasne 😝 😀 .No my sme namali živy cumlik,musela som prestat kojit lebo maly my všetko vyvracal,tak som mu musela kupovat nutrilon AR,to my aspon nevivratil pruuuuuuuuuudom. 🙂 🙂

jacka
27. máj 2009

no super siwi tak si si užila svoje...a teraz je všetko o.k?

veru ......si na jeho vlásky potrpíš...len sa pekne staraj 🙂 😉 ...a čo má ockovi???...kráááásne 😉

vy ste mali ten ruflux?..či ako sa tomu nadáva....dufam že ja tohoto druhe krpčeka budem kojit dostatočne dlho...teda aspon do roka ..aby som sa aj čosi vyspala ...ked už som na dovolenke 😉

jacka
27. máj 2009

siwi no aspon ti sedí na wecku.....Matko sa aj tri dni nevykaká pokial ja nepovolím a nezaložim plienku ☹ ..som slaboch...ale ked vidim tie očká.... ☹

siwike25
autor
27. máj 2009

No teraz už nemam,to bola len tehotenska cukrovka naštastie.Po ockovi ma bimiho,heheeh
No,ano reflux,mlieka som malaaaaa veeelmy vela ale budem ho zbitočne len traa 😉 trapit???to nestalo zato
Sem tam obsedi ale vždy sa niekam skova, 😠 😠 😀 😀
No už musim ist,dnes idem do roboty,paaaaaaaaaaaaaaaa zajtra som tu .Pekny den vam prajem 😀 🙂

jacka
27. máj 2009

pa siwi... 🙂

aninka ...kde sa táraš...čakám na info.. 🙂

utka
27. máj 2009

No ja som už tu. Dnes nerobím nič. Chcela som komplet vygruntovať obývačku-prach a tak, ale nemá to význam, lebo zajtra nám prídu robiť bezpečnostné vchodové dvere, tak to tu bude všade ako po výbuchu ☹.
Ráno som bola na kontrole u tej dr., čo sa zaoberá tou čínskou medicínou...Podľa nej sa to zlepšilo. No uvidíme.
Doobeda sme boli vonku, ale len pol hodku, lebo začalo poprchávať. Teraz už svieti slniečko, ale fúka hrozný vetrisko ☹. A keď som uspala krpca, odťalo aj mňa, tak som si 3/4 hodku zdriemla 🙂.

leninka75
27. máj 2009

super utka!!......aj sa lepšie cítiš?? 🙂 .............téda aj nám sa tu riadne schladilo, už neprší, ale je riadna kosa!!! 😖

leninka75
27. máj 2009

to o tom hladkaní brucha som nevedela........ja som si brucho veselo hladkávala stále!!! ....... teraz by som to už asi tak intenzívne nerobila 😉 ........ ja sa zbláznim z tým rôznych internetových správ, zasa som narazila na infošku, že sa rozmáha čierny kašeľ........a u neterky v škôlke je šarlach!!!.........ja som myslela, že tieto choroby sú dávno vyničené očkovaním!!!! 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre