Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. aug 2011

@denisenko ....máš vtipného mažela.....takže ked porodíš tak šup na dalšie....... 😀 😀 🙂 😉 .......si každý den v spojené s Niskom???....ako sa má?.....aj mu chýbate???

@utka no ako??......trošku lepšie?....či ešte to neprešlo?....

denisenko
7. aug 2011

@jacka Deniska som nevidela už dva dni....ale tatinko s ním večer volal.....má sa dobre, len vždy po polnoci chodí ku starkej do postele.... 😀 😀 😀 zlatko moje, ak mu aj chýbame ...nepovie nám to.... 🤐 ..veru, moj muž je vtipálek..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a ty si sa včera kam stratila????

jacka
7. aug 2011

@denisenko dala som foto tak sa kukni........vybláznili sme sa... 🙂

denisenko
7. aug 2011

@jacka jej, to kde ste boli???...ako vidím, chlapi mali radosť..... 😉 Peťko už poriadne vyrástol, zlatý chlapček 😉

denisenko
7. aug 2011

no nič, ja už musím....sa mi nechcééééééééééééééééééééééééééééé 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. aug 2011

@denisenko príjemnu prácu...... 😉 ............boli sme na Donovaloch 🙂 ..aspon chlapi mali radosť 😉 ..................ved nech len Peťko rastie....

hotovo ....mäsko ugrilované..chlapi na bicykloch......ja mám klud..... 🙂

denisenko
7. aug 2011

@jacka ten klud Ti teda doprajem.....mne mužíček navaril obed, bryndzové halušky...... 😉 a teraz som ho poslala pre pizzu.....šák boli tringelty, tak čo?????...odmietne tehotnej žene??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a bola som aj s Deniskom na skype.....zlatý, ten sa veru nenudí...len tak ku koncu sa spýtal že či už prídem.....že dnes večer...hovorím, to nestíham...a on: maminka to nevadí, možeš prísť aj zajtra.......zlaté moje, nehovorí o tom, že mu chýbame.....ale chce aby sme prišli..... 😵 😵 😵

jacka
7. aug 2011

@denisenko dlho som ten klud nemala......zachvilu boli naspäť 😉 ....ale neva.... 🙂
dobrého máš mužíčka........pošli aj ku mne 😉 ...........tak Nisko si užíííva...u starkej o polnoci...či starká že sa nevyspí 😀 😉 🙂 ...a tebe je ako???.........tak mu asi nechýbate..... 😀 😀 .....

utka?????kam si sa stratila 😕

utka
7. aug 2011

Ahojte!
Už je trošku lepšie, ale tak ľahko nezabudneme ☹...
Dnes sme sa boli celý deň kúpať vo Veľkom mederi. Bolo supeeeeer!

jacka
8. aug 2011

ahojte....

@utka verím ti ...to asi nikdy nezabuneš ☹

aku super búrku sme mali..... 😉

leninka75
8. aug 2011

ahojte!!!!.............konečne môžem konovať 😀 😀 ...už ste mi chýbali 🙂 🙂 🙂 ...pokukala som novinky, páááááááááááni!!! 😕 😕 😕 ....začnem rad-radom....

@denisenko ................moc, moc blahoželám k bábenku!!!.....a prajem aby bolo všetko OK!!! 😵 .....čo sa týka čistiacich prostriedkov, nestresuj sa, zasa toľko neublížia, daj si rukavice, prípadne niečo cez nos a je to OK..........juj zlatíčko ti chýba??... ☹ ..to verím .....do kedy je Nisko na SK?

@utka..to je mi ľúto s tou dovolenkou!!!!......ale bolo to nedávno v TV, že deti do 5 rokov stačí mať zapísané a od 5 rokov musia mať pas......aj vám niečo vrátia?

@jacka......ako si grilovala mäsko?......boli ste v habakukoch?

@letty.....aká bola svadba?

leninka75
8. aug 2011

konečne mám ten hnusný týždeň za sebou.....neter to je prírodná katastrofa 😝 😝 😝 ......takmer nič nezje.....stále sa odúva......dotkneš sa jej malíčkom - strašná bolesť, že z toho zomiera.........to ako ju tá moja sestra vychováva??????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
8. aug 2011

@jacka ...pekné fotečky!!!......vidno, že chlapci si výletík užívali!!! 🙂 🙂

denisenko
8. aug 2011

dobré ránko... 😉
@leninka75 no to si si teda užila.....ja tiež nechápem niektoré deti, ale našťastie klop, klop, klop, my také v rodine nemáme....všetky sú poslušné 😀 😀 😀 😀 teda...niekedy 😀 😀 😀 😀 ...joj , veru zlaté moje, chýba mi.... ☹
včera vydržal so mno kecať vyše polhodinu, normálny nadvýkon..... 😀 na Slovensku osáva, pokým pre neho nepríde tatinko...a to bude.....neviem..... 😖 ešte tento týžden je u starkej a potom v piatok pre neho príde moja mamina a idú na týžden do Podhájskej, kvoli ekzémom...aj ked v poslednej dobe ustúpili už takmer úplne, ale treba vyskúšať aj Podhájsku..... 😉 no a potom....ešte možno týžden u starkej, alebo...ja neviem...uvidím, podla toho, ako sa ja dohodnem so šefkou, ked sa dozvie že som tehu.....možno dám výpoved konvom augusta, ak mi budú stále válať tolko roboty...a v tom prípade by sme šli na SK my a nie Denisko do Talianska....takže tak 😉

leninka75
8. aug 2011

@denisenko ......to vyzerá, že Nisko min do konca augusta bude na SK.......aspoň má pekné prázdniny a babky si ho môžu užiť..........aj ste niečo robili na dome keď ste boli na SK?
ani si nevieš predstaviť, že som rada, že je Lilka taká aká je...bože keď som ich s neterou porovnala, tak mi aj prestalo vadiť, že je Lilka tak moc na nás s mužom naviazaná............ja som sa už v piatok nevedela dočkať kedy si po ňu prídu......inak som sa aj bála, že tu bude dlhšie, lebo nechcela ísť preč.......a moja drahá sestra, nie aby si po týždni prišla pre dcéru hneď z roboty...ona si ešte v kľude pospala, švagor si kosil okolo domu a večer okolo ôsmej po ňu prišli 😖 😖 😖

leninka75
8. aug 2011

tento týždeň bude pohodový........svokrovci išli na týždeň do tatier, tak bude kľud 😵 😵 😵 😵

jacka
8. aug 2011

@leninka75 ahoj no že aj žiješ...ako je Lilke?.......mäsko sme vonku grilovali.......no vidíš a zistíš aké máš dobré dieťa 😵 🙂 .................deti si výlet užili...ja som mala včera takú svalovku že som ledva robila kroky.... 😝 .....a na habakuky sme neboli ...len na lanovke a dráhe...stačilo aj nabuduce 🙂 ............užite si týžden..... 🙂 🙂..............si mala radosti na celý rok že?

@denisenko sa Nisko aspon vyblázni ....takto ste to vymysleli???........a muža necháš tama ty by si prišla sem sama?.....a Nisko kde bude chodiť do školky?.....ale som zvedavá že? 😔 😉

leninka75
8. aug 2011

@jacka ......tá teplota bola pravdepodobne ešte reakcia na očkovanie....teplotovala pol dňa a potom nič........veru, svoje dieťa oceníš až keď ho máš s kým porovnať 😀 ....blbé je, že Kika chce ešte ku nám ísť 😖........nabudúce musím byť na ňu protivná, aby som ju odradila 😀 😀 😀 😀 ......počasie na donovaloch bolo aké??....podľa foto sa mi zdá, že dosť chladno a zamračené.........mäsko si nejako pácovala?...

utka
8. aug 2011

Ahojte!
Viem, že si za to, že nemal Viki pas môžeme sami, ale najviac ma štve, že teraz sú všetci múdri, ale predtým nikto nič...Nemohol sa nás niekto len tak spýtať, či má svoj pas??? Takže ja len toľko. Prepáčte!

leninka75
8. aug 2011

to počasie sa dnes u nás nevie rozhodnúť ako bude......už pršalo, svietilo slnko a teraz sa zamračilo..........idem rýchlo do obchodu, keby náhodou chcelo zasa pršať....

leninka75
8. aug 2011

normálne mám rada pondelky 🙂 ............navarené ešte od nedele, všade celkom poriadok..môžem vegetiť 😵 .......až na to večné "poď sa hrať" 😝 ............

leninka75
8. aug 2011

@utka ..ty si teraz v práci, či doma?..............

utka
8. aug 2011

Som doma, však mám dovolenku...Ideme dnes do ZV, zajtra je pohreb...Potom pôjdeme asi k našim.

leninka75
8. aug 2011

@utka ..ja len tak, či si to nezmenila...a cestovka vám nič nevráti?.......

jacka
8. aug 2011

@leninka75 a okrem teploty nemala ine reakcie???........................veru aj ja pondelky zbožnujem......presne tak ako ty...... 🙂 😀 😀 😉 .......................len nebud protivná však ťa bonzne 😀 😀 😀 😀 ................ale musela byť spokojná ked chce byť ešte u vás .....nie je jej lepšie ako doma 😀 😀 😉 ...............aj tu je také počasie nevie čoby rado 😠 😠 ...........................

jacka
8. aug 2011

@utka ja som toto tiež nevedela.......len cestovka ti to mohla povedať............dokedy budete u vašich?..........

jacka
8. aug 2011

Peťulo už hajušká..............Matejko sa tu pekne hrajká.....................ja si idem spraviť niečo na povzbudenie......mi klipkaju oči.............................som unavená ako kon......včera ma muž vytiahol do Bystriankej jaskyne.....neviem čo sa mu prehnalo hlavou 😕 😀 😀 😀 ...............ale nech aspon sme doma neboli.... 🙂

jacka
8. aug 2011

@leninka75 ....no počasie bolo fajn...len ked sme vyšli hore lanovkou na Novu holu...............tak fúkal vetrisko a bola zima.....hádam nejakých 10st.....ale dole bolo už fajn asi 19st....
a mäsko som si robila sama pác....lebo Peťulo nesmie glutaman a je je skoro vo všetkom......aspon viem čo sme zjedli 🙂

utka
8. aug 2011

@leninka75 ešte to. Však sme to mali dohodnuté, že budeme s Vikim...na to som ani nepomyslela, že by som išla do roboty. Cestovka nám nevráti nič...
@jacka ani my sme to ani len netušili...len ma hnevá reakci okolia...teraz sú už všetci múdri...

jacka
8. aug 2011

@utka nevšímaj si okolie........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre