Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@utka....všetko najlepšie k meninám...vela zdravíčka..nech sa tei tvoje doštičky umúdria

jacka
11. aug 2011

pojdem ešte trošku von.......brrrrr 😝

denisenko
11. aug 2011

ahojte...ani ja dneska nestíham..... 😝
@leninka75 ešte som im to nepovedala, chcela som včera, ale večer sú nervy tak nič...že dnes, lenže ráno nestíham, stará nemá čas a od obeda tam vobec nebola...potrebujem si vybaviť aj volno na budúci týžden, lebo musím na krvné testy a ona sa "zdejchla"...tak asi zajtra 😠
@jacka žubrienočka preto, lebo furt sa tam hmýrilo a vyzeralo presne ako žubrienka..... 😀 podla čínskeho kalendára vraj bude dievčatko.....no, necháme sa prekvapiť, hlavne nech je zdravé..... 😉 ešte niečo odrobím a potom si budem musieť vybaviť marodku......inak to nepojde.....ak nechcem prísť o peniažky.... 😖 ..Nisko ide už zajtra k babke..mojej mamine a potom idú na týžden do tej Podhájskej, videla som predpoved, vraj má byť teplo....tak sa teším za neho..... 😉

denisenko
11. aug 2011

@utka Zuzanke všetko najlepšie aj my želáme, hlavne to zdravie a spokojnú rodinku.... 😉

denisenko
11. aug 2011

@jacka tatinko doviezol Opel Vivaro, 6 miestny, s obrovským kufrom.....ja som zvedavá, čo na to povie Nisko...... 😉 zajtra ide nejaký kámoš na SK, tak ho zoberie domov, prepísať značky, lebo prevozné sú len na 5 dní.... 😝

denisenko
11. aug 2011

dneska ani do práce večer nejdem...a tu nikde nikto..... 😠 tak sa idem nadžgať tým melonom, už som zjedla asi tri kilá a ešte mi tam ostalo asi 5...zvládneme..... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

tu som..... 🙂

jacka
11. aug 2011

len si daj melonik......to je dobre na noc 😀 😀

zbožnujem ked mi detičky spinkaju a ja mám pokoj... 🙂 😉

jacka
11. aug 2011

@denisenko super autíčko.....teraz ked vás bude o jedného viac sa vám zíde 🙂

jacka
11. aug 2011

dobrú-.......

denisenko
11. aug 2011

@jacka jéééj, ahooooj...... 😵
veru, autíčko sa zíde, zmestí sa tam milion vecí...... 😀 že melon dobrý na noc??? včera som bola cikať asi sto krát...tak nech aspon viem, prečo 😀 😀 😀 😀 ...drobčekovia už ti spinkajú??? 😵

jacka
11. aug 2011

@denisenko aha predsa si tu:....

jacka
11. aug 2011

@denisenko spinkaju....krásne....určite sa im niečo nádherné sníva 😵 😵

nezávidím tu stretávku z weckom 😔 😉

denisenko
11. aug 2011

@jacka no pokým je to stretávka len odspodu a nie aj zvrchu je to ok....fuj, aká som nechutná 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......no si 😀 😀 😀 😉 ....pri Niskovi ti ako bývalo?

denisenko
11. aug 2011

@jacka tak nad tým rozmýšlam, že asi tak isto ako teraz...len som nezniesla viac vecí...ako pachy mäsa, cigariet a cestovanie v aute...teraz mi už nevadí tušim že nič.......myslíš že to ešte príde???? 😕 ale tiež mávam hladové nevolnosti, ide mi strášne na chuť ovocie a takú kovovú chuť v puse....myslíš, že to znamená že aj toto bude chlap???

jacka
11. aug 2011

@denisenko ...........nooooo...nemusí byť........ja som jedla pri oboch ako divá......nevolnosti nikde......ale ja som pri oboch vedela že sú to chlapci...

jacka
11. aug 2011

@denisenko ty čo chceš...dievčatko????......

denisenko
11. aug 2011

@jacka 🙂 🙂 🙂 konieckoncov, je to jedno,,,.....len nech je zdravé 😉 😉 😉 😉 😉 ....chalana do partie.... 😉 čo som horšia ako ty????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@denisenko veru tak...ja som sa velmi bála ked som čakala Peťka.....neviem prečo..... 😝 .....................no čo si....nie si.......neopováž ma zradiť 😀 😀 😉

denisenko
11. aug 2011

@jacka 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 budeme držať spolu do 36. týždna......a potom nám doktor povie že je to dievčatko 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@denisenko no tak ale hádam mi to povieš skor....či si to nechceš dať povedať?.......ale mne prvej 😀 😀 😀

denisenko
11. aug 2011

@jacka jasnéééééé.......jelito kopyto platí to...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2011

@denisenko no to dúfam..... 😀 😀 🙂 ......tvoj muž chce čo?......dievčatko?

denisenko
11. aug 2011

@jacka ja ti ani neviem..... 😕 on sa nevyjadril...nejako extra..... 😀 ale vlastne niekedy si myslím, že tak automaticky jedného chlapca máme tak aj druhý bude chalan....my sme to asi tak zobrali....nikdy ma nenapadlo, že ....musí to byť párik...... 😀 😀 😀 ale nech je to čokolvek, my budeme radi..... 😵 😵 😵 a hlavne, už teraz ho lubime, a to je podstatné, no nie????

jacka
11. aug 2011

@denisenko krásne si to napísala........no chlapi ,že?........len nech to dojde do šťastného konca 😵 😵

denisenko
11. aug 2011

@jacka veru tak,......ešte je to dlhá cesta..... 😠 😉

jacka
11. aug 2011

@denisenko ´taká dlhá nie...sa nenazdáš a už budeš mať drobčeka v perinke budeš si ho mojkať 😵 😵 ...a vyvoniavať 😵 😵

denisenko
11. aug 2011

@jacka len škoda že to nie je už dnes...... 😀 😀 😀 😀 a potom, zas tak rýchlo vyrastie........ 😖

denisenko
11. aug 2011

@jacka nezdá sa ti, že tie naše detičky nejako rýchlo vyrástli?????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre