• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
@denisenko na všetko pekné si musiš počkať...a to s tebou súhlasím .....strašne to letíííííííí.... :cry: :cry: :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
11. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zdá..neskutočne.....aj by som zastavila čas niekdy...zachvilu nám zdrhnu za frajekami :frowning2:
11. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no to určite....žiadne frajerky...ved mi slubil, že on sa ožení so mnou...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...ved len nás budu lubiť......... :slight_smile: najviac na svete :slight_smile: ...............nedáme si ich nikomu..... :dizzy_face: :slight_smile:
11. aug 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach jáj...idem pomaly do postele, teda najskor asi odtial musím vyhodiť tú chlpatú potvoru....... :angry: dobrú nocku a pekné sny......
11. aug 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru nedáme........žiadnej potvore..... :wink:
11. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak tak...sú len naše lásky.....dobru....pohladkaj žubrienku..pa
11. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja ...nemusím si tu viesť monology :grinning: :grinning:

dobru..... :slight_smile:
11. aug 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....... :slight_smile:
12. aug 2011 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: ....prečo zas do roboty????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. aug 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko niekto musí zarábať :slight_smile: :wink: .....neboj nič ved už dlho nebudeš..... :wink:

už aby bola nedela večer....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......čaká ma "nádherný" víkend :pensive:
12. aug 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už víkendujete???.....

a čo je s utkou???

pekný víkendík :slight_smile:
12. aug 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka prečo nádherný????....žeby svokra????? :confused:
tak a už je to vonku....všetci vedia, že som v tom..... :grinning: ale tak nešťastne, šefko ma tak nasral, že som sa rozčúlila ako......ani neviem ako čo....ešteže neboli hostia v hoteli, lebo to bolo iné divadlo vonku na terase.....ale nakoniec som mu povedala, že mne ako tehotnej sa nervačiť a stresovať a nahánať netreba....tak a bolo to vonku...všetci kukali ako na blbca.... :grinning: :grinning: ale dobre to dopadlo, ubrali mi roboty ........ :grinning: :grinning:
12. aug 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka utka išla tuším k mame...aspon sa mi zdá...možno tam nemajú net..... :fearful:
12. aug 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka prídeš ešte??? dneska mám blbý den, poplakala som si v roboter, poplakala som si doma, lebo sa mi zdalo, že počujem Niska rozprávať zo spania...haluze..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: volala som mužovi a ten len chvílku počuval a hovorí, neboj, to sú len tehu nálady....a ja že mi už načisto dočista švitorí....... :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je kto?????? :frowning2: :frowning2:
12. aug 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale m oja.......den blbec???? :frowning2:
12. aug 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vitáááj...den blbec s velkým B :grinning: a to ešte neskončil....idem do práce, lenže dnes mi dali čas o polhodinku neskor, vraj sa nemusím ponáhlať, stačí prísť o 7-mej..... :dizzy_face:
12. aug 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a vy ako????? celý den vonku, či????
12. aug 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ešte prídem..dufam....musím nachovať deti...pokupať.....a uspať....už aby to bolo :wink:
12. aug 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka škoda, ja už pomaly musím..... :frowning2:
12. aug 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no veru...škoda..... :frowning2: ...príjemnu prácu........
12. aug 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu asi sama ostala.........hm....idem si požehliť..... :slight_smile:
12. aug 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo.......všetky tri deti mi spia....mám veget.......len neviem či sa ku nim nepridám :slight_smile:

deni áno ideme k že svokre?????......to je ešte pre nu krásne prirovnanie.....
dobru.....
12. aug 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:

@jacka tak pevné nervy a vatu do uší na prežitie víkendu..... :dizzy_face:
13. aug 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko dakujem........neviem či mi tá vata pomože....to skor nejaké tampony :grinning: :grinning:
13. aug 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka alebo zaliať betónom... nie uši, ale svokre ústa :grinning:
13. aug 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bubba super nápad..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka držkaj sa...budem na teba myslieť...... :wink: včera som volala s našimi neskoro večer, už je Denisko u nich...že dostal nejaké "peniaze na zjedenie"...ako on povedal boli z cukrovej oblátky...mamina ni hovorí: vieš aký bol zlatý, zjedol takmer všetko a potom z posledného kúsok nechal...že to pre maniku, nech aj ona ochutná...zlaté moje, tak na mna myslí..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie maniku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maminku :dizzy_face:
13. aug 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo......asi máte všetci krásnu nedelu, ked sa nikto nenudí, aby šiel na net..... :dizzy_face: príjemný zvyšok dna :wink:
14. aug 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok