Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. aug 2011

ahojte....

@utka držím palce 🙂

juj to bola noc...som Peťka držala celú noc za ruku 😔

leninka75
16. aug 2011

ránečko!!..........juj veru leto prišlo, tak sa teším .............a práve v sobotu sme upratali bazény 😅 😅 😅 ......tak sme zasa pekne včera ten najmenší vytiahli, aby si baby aspoň posedeli vo vode ......a potom keď vyšli von sa tam vtrepal aj muž 😀 😀 😀

@denisenko ...juj to sú pekné rána keď ťa mužík otravuje 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka.......čo bolo drobčekovi??? 😕

leninka75
16. aug 2011

a ozaj s tou škôlkou.........Lilka sa asi teší, ale zatĺka ako partizán........včera mi povedala, že sa jej snívalo ako išla 1x do predškolskej triedy 🙂 🙂 .......no uvidíme v septembri...........bože ale sa to strašne kráti!!!.......veď len nedávno končil školský rok

jacka
16. aug 2011

@leninka75 netuším čo mu bolo ☹ .....som myslela že pospí dlhšie....ale figu 😒

aj mne teraz ráno vraví MAťko že chce ísť do školky....

leninka75
16. aug 2011

@jacka .....do kedy peťko spinkáva?.....on je tuším tiež také ranné vtáča ako laurika...........tí naši prvorodení sú ako apríl!!!......aj lilka raz tak potom zasa naopak 😠 .............

utka
16. aug 2011

@jacka ďakujem!
Dnes som prišla do práce neskôr, bola som na kontrole u endokrinológa.
Tak sa mi nič nechce ☹...

leninka75
16. aug 2011

@utka ..a ako dopadla kontrola?? 😕

leninka75
16. aug 2011

babuľky ja nepochopím niektorých ľudí ako majú potrebu vytrubovať do sveta smutné udalosti v rodine!!!.....a ešte cez takú hlásnu trúbu ako je FB!!!.................kamarátka má potrebu oznamovať všetkým, že jej dcére diagnostikovali leukémiu......nechápem ju nechápem........

utka
16. aug 2011

@leninka75 asi jej pomôže, keď ju ľudia cez FB podporia...
Kontrola dopadla dobre. Všetko je OK, lieky brať naďalej a ďalšia kontrola v apríli...

leninka75
16. aug 2011

@utka ..........neviem či je to tá správna podpora..lebo ak si si všimla väčšinou sú komentáre len prázdne frázy.....ale je to každého vec, čo je ochotný tam zavesiť..............to chodíš ako často na kontroly?.....na doštičky chodíš inde, že?...či sa zasa pletiem 😕

jacka
16. aug 2011

toto naše zdravotníctvo 😠 😠 😠 😠

leninka75
16. aug 2011

@jacka ...........prečo??.....čo sa deje???

jacka
16. aug 2011

@leninka75 lebo sme boli pri obvodnej....predpísať recept pre Peťka...... a asi pred 2t spadol na rúčku a začalo mu to hnisať...tak som mu to očistila a hnisalo dalej....som šla za dr. nech sa na to kuk....tá ma poslala na chirurgiu že ona to robiť nebude lebo je to hlboké.... 😝 ..dobre....šli sme na chiru tam Peťko vreštal.......sestrička hned že aby bol ticho....a vzala nás.....sa tam ne neho kuk .....to oni nie mám ísť na kožné...a pokila vypísali papier tak nás sestrička vyhodila von aby neplakal..........dobre......šli sme na kožné tam nás poslali na iné kožné že oni sú LEN pre dospelých..... 😠 ...dobre...šli sme na dlašie kožné...aj oodtial nás vyhodili že beru len objednaných pacientov a máme ísť za detskou kožnou.......nervy som už mala v .......tak jej vravím že to chcem LEN vyčistiť.....a ona že NIEEEEE 😠 😠 😠 .........som si v aute poplakala že aký je to prístup aj mužovi som volala nech ma naviguje že ja ZV velmi dobre nepoznám...čo sa týka jazdenia ....aj Maťko už podráždený tan mi vravel že už ho bolia už nožičky...........naštartovali sme tátoša a šli sme hladať detsku.............sme tam prišli sestrička ...nepríjemná že prečo nás z chiri poslali na kožné......a už som mala toho dosť.....tak jej vravím že tu behám s dvoma detmi od jednému k druhému....a potrebujem to ošetriť.................tak si MOŽEM počkat......dr. nás vzala....milé to žiena ..konečne.....tá že nie vyčistiť a vzala vzorku z hnisu....vydenzifikovala.....dala masť za 4,5e........ 😠 😠 😠 ........a o týžden na KO.....natierať a rúčku má mať obviazanu........a pokial sme prišli domov tak mladý pánko si to dal dole.....a bolo po dezinfekcii.....super 😝 ...tak som sa posťažovala idem si vás prečítať 😉

jacka
16. aug 2011

@leninka75 ja som úplne proti takýmto trúbam..............velmi ,.....teda vobec jej nepomožu......len jej bude stále do plaču a budu ich lutovať.......a to je ešte horšie..........ešte predsa nie je nič stratené.....nie?

@utka prečo si bola u endokrinolga?...a na doštičky ideš kedy?

leninka75
16. aug 2011

@jacka ..to ste mali teda patálie...mňa na ľudí pracujúcich v zdravotnícvte udivuje tá arogancia a to, že pacienti ich vlastne obťažujú.....veď si dobrovoľne vybrali to povolanie a takto sa správajú..a hlavne keď ide o deti.......aspoň, že si pokom konečne natrafila na milú pani dr.............tak peťko si to dal hneď dolu??.....šikovný chlapček!! 😉 .........to spadol a oškrel si ručičku???....ani si nespomínala.....inak, dobre som pochopila, že už zasa šoféruješ?? 🙂

jacka
16. aug 2011

@leninka75 vieš čo ...totálne som unavená....nevyspatá a vynerovaná....dobrá kombinácia..... 😝 ...........................veru...aspon že tak.......aspon nejaké milé slovo za celý den.....presne si to vystihla...otravujeme ich 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .....................dal si to dole ale musela som to dať naspäť má to mať celý týžden obviazané........hej hej spadol na ručku ale ...nevenovala som tomu nejakú zvlášť pozornosť...som to vyumývala a tým to skončilo..len ked sa mu to začalo zapalovať tak som mu to strhla.....a vyčistila peroxidom.....a aj to sa zapálilo a ešte viac...ja som tiež koza.............ale keby som chodila s každým škarabanocm k dr. tak sme tam každý den aj 5x 😀 😉 😠 ..............veru zase šoferujem..musím.....zle sa mi to busom...... ☹

jacka
16. aug 2011

mna odvezú..ten je už vyspatý..... 😠 😠 😠 😝 ....asi kavu som nestihla vypiť..... 😔

leninka75
16. aug 2011

@jacka .......a koľko spal?.......ideme na poštu a na nanuk....pa

jacka
16. aug 2011

@leninka75 45min 😠 😠 ..pa.....

utka
16. aug 2011

Na endokrinológiu chodím asi tak 2x do roka kôli štítnej žľaze.
Na doštičky chodím na hematológiu. Tam idem 22.8. po troch mesiacoch, tak som zvedavá...
jacka, tak to naše zdravotníctvo...ale mne sa zdajú lekári a aj všeobecne ľudia na strednom Slovensku milší, ako tu v BA...

jacka
16. aug 2011

@utka tak to teda dakujem pekne 😠 😠 ........neskutočné nervy som mala
čo máš zo štitnou?

utka
16. aug 2011

@jacka viem, že je to na nervy, ale ja som ťa chcela len potešiť, že tu je to ešte horšie 😒 .
Ja mám zvýšenú funkciu štítnej žľazy. Už asi tak 8 rokov sa na to liečim...

jacka
16. aug 2011

@utka ja viem aj som to tak brala 🙂 .....ja som to myslela že dakujem oekne ..ked tu je taký prístup..."milý".....že čo može byť ešte horšie..... 😝
aj sa to nejak zlepšuje?

musím ísť..Peťko ma teplotu tak je podráždený ☹

utka
16. aug 2011

@jacka z čoho má teplotu? Z toho, čo mu hnisalo?
Nie, nezlepšuje sa. To je veľmi malá šanca, že sa to vylieči...ale nemám s tým našťastie žiadne problémy pokiaľ beriem lieky...a tie budem teda brať už do konca života.

denisenko
16. aug 2011

ahojte..... no nato že je teplo, ste si dobre popísali..... 😉 ja som bola odpadnutá v posteli, ani som nespala, len som si potrebovala vystrieť kosti..... 😝 zajtra je síce volno, ale skoro ráno idem na krv, tak budem vstávať skor ako inokedy...... 😝 😝 😝
fuj, tá kyselina...baby nemáte nejaký tajný recept na kyselinu???? 😕 😕 jediné, čo zaberie, je stále mať niečo v puse, cukrík alebo hocičo..... 😀
@jacka Peťko ma teplotu z tej ručičky???? ste si užili, to fakt chodiť po doktoroch je hotové utrpenie.....mna to čaká zajtra.... 😝
@leninka75 no, vieš, niekomu sa uľaví, ked to roztúbi...a možno len chce, aby ju ostatní lutovali, alebo naozaj čaká nejakú psychyckú podporu od ostatných....... 😔

denisenko
16. aug 2011

@utka a nebývajú pri problémoch so štítnou žlazou aj problémy s otehotnením?????sa mi zdá, že som to kdesi čítala...... 😎

denisenko
16. aug 2011

@jacka umývaj to Peťkovi v obyčajnom repíku....to vždy zaberie, aj na úplne katastrofy...... 😉

denisenko
16. aug 2011

baby, skoro som dneska odpadla...ked sa najem, tak vyzerám normálne ako tehu......tak som sa odvážila a ....nič..... 😖 ani gram....a to v noci pravidelne o druhej musím do chladničky a dám si chleba s niečím, čo ja chleba za bieleho dna vobec nejem...... 😀 😀 ale to není to najlepšie.....tuším som pribrala do bruška, tak som schudla z bokov, a to som si už myslela že z toho sa už schudnúť naozaj nedá....... 😝 😝 😝 😝

denisenko
16. aug 2011

tak zas si vediem monolog.....vyhodila som manžela do obchodu, nech mi kúpi hranolky a majonezu, lebo večer, ked prídem z roboty, budem mať isto chuť......a on chudák dobrovolne šiel..... 😉 zlaté moje... 😵 idem pomaly, práca volá..... 😝

utka
16. aug 2011

@denisenko tak hoď fotku bruška...
Ja som problém s otehotnením nemala...otehotnela som na prvý šup...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre