• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
kde ste všetky? :confused:
18. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@leninka75 ani nie, celkom to rýchlo letí...však kým sa potúlam a prídem domov je aj 19 hodín a potom sa to už šupne...
18. aug 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som túúúúú..... :wink: som sa zdržala....kecala som so svokrou.... :wink: fuj, jaké hice...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm....asi sa všetci niekde člapocú..... :wink:
18. aug 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Ja som dnes v práci nejako nestíhala...prišla som neskoro, bola som u homeopata...
18. aug 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
A to čo? Kde ste?
Ja som praváááá??? Hmmmm...
19. aug 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! ............krásne slnečné a teplé :sunglasses:
19. aug 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne je piatok. Dúfam, že aj budúci týždeň bude ešte teplo...
19. aug 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdeže ste dievčence?
Tu sa zamračilo, asi sa v tej predpovedi počasia nezmýlili...
19. aug 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

sme boli včera v Nitre.....popozerať traktory.......deturence mali ohromu radosť.....no že aspon niekto :grinning: :wink: ....bol tam aj starý vláčik.....no nebolo im viac treba..nechceli ani preč :slight_smile:

Peťulovi sa rúčka krásne hojí....škoda že som nešla skor :pensive:
19. aug 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ani neviem aké počasie hlásia....kedy idete?
19. aug 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a už aj tu sa schovalo slniečko......
19. aug 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu ,,,,
19. aug 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba a ty kde bývaš?

pojdeme trochu von aspon sa neupečiem :slight_smile: :wink:
19. aug 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: aj my sa tu pečieme.....fuj, ani obiť sa mi nechce, ked je tam 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka vy ste boli na Agrokomplexe????? tak to ti verím, že mali radosť, ja sa tam chystám už asi tretí rok a stále sme sa tam nedostali....... :angry: budúci rok už určite..... :wink: super, že Peťko má už ručičku ok..... :wink:
19. aug 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska sa moj manžel realizoval.......takto vyzerám na prvý den 9. týždna, ked sa najem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, nie je niečo vo vzduchu???? dneska nám volal brat mojho muža, že aj jeho priatelka je v tom....a potom mi na FB písal spolužiak zo strednej, že má novinku, že v apríli bude tatinko..... :wink: nejaké je to chYtľavé......kto už nechce detičky, radšej nech nechodí von..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: možno sa to šíri vzduchom...... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko noooo.....tak to nejdem ani za týžden von.....pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: .... :wink: .................krásne brušinko.... :dizzy_face: :dizzy_face: kedy ideš na kontrolu?..............................ja ti neviem či pojdeš buduci rok ...ked žubrienka bude maličká :wink: :slight_smile: ...............teraz neviem či Peťkovi pomohol ten repík alebo mastička.....to je jedno..hlavne že sa to hojí :slight_smile: ..........

35st..................fúúúúúúúúúúúúúúúúúj.......to nechcem :angry: :angry: ........nezávidím ti......
zajtra ide muž do práce....tak ja idem z detmi k našim...teším sa..aspon vypadnem :slight_smile:

dobru.......
19. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré horúce ránko..... :wink:
@jacka repík, repík..... :wink: zázračná to bylina..... :wink: ale som rada, že je Peťulko v poriadku..... :dizzy_face: idem sa obriadiť a zas makať....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj tu to tak vyzerá..... :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte....

@denisenko ty si asi tiež nejaká bylinkárka,že?.......sa budem obracať na teba.....mám ich tu kopec :slight_smile:

idem niečo Peťulovi navariť a padáme :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hahahahaha ty si chudšia ako ja netehotná :grinning:
20. aug 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
haló ako na DOD??
20. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie bylinkárka....ježibaba :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: .........kde máš bradavicu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!...............juj to teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............nech je aj celý september taký

@denisenko.....aké zlaté bruško!!!...ale to si sa len trošku viac napapkala, že?? :wink:..........
21. aug 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...teším sa , že peťko má už ručičku lepšiu!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........ako je to ďaleko od vás do nitri?......
21. aug 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@leninka75 dakujem......aj sa sa teším :slight_smile: ........šli sme asi 1 a pol hodky........dialnicou to ide fajn...... :wink:
len to nech nie..ja uškvarím ako škvarka.....nemusím takéto horučavy tých 25 -26 mi stačí...hlásia fuj teplo na buduci týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..veru hlásia :dizzy_face: ..................a prajem všetko najlepšie, pohodu, radosť, šťastie a zdravie!!!!..... cmuuuuk!! :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem :dizzy_face:
sa tešíš na horučavy,že?.. :slight_smile: :wink:
21. aug 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...fuj, to sú peky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý týžden 35 a dokonca budúci hlásia až 37..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja blbá som si ešte dala, že idem vyprážať syr s hranolkami..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tomu sa hovorí smaženie vo vlsstnej šťave..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka bradavicu mám schovanú, aby sa ma deti nebáli..... :grinning:
@leninka75 veru najedla, len škoda, že nemám odvahu odfotiť to večer, by ste neverili..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok