Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. aug 2011

@jacka od rána rozmýšlam, na ktorú Janku nemám zabudnúť.....všetko len to najlepšie.... 😉

jacka
21. aug 2011

@denisenko dakujem 🙂 ........ved by si skusila zabudnút.... 😉 😉 😉
ako Nisko?........už sa sa dohodli kedy pojdete za ním...alebo ty na Sk?

@utka.....ako sa máš?....a čo Viki?.....

v posledne dobe ma tak Maťko vytáča...že som večer už KO 😝 😝 😝 😝
dobru......

utka
21. aug 2011

@jacka všetulinko všetko len to najlepšie k meninkám!!!
Pokazilo sa nám auto cestou, ale už včera blblo...alternátor, ale došli sme za pomoci manželovej kolegynky...Ináč sa máme dobre a Vikinko tiež. Je teraz u našich.

jacka
22. aug 2011

ahojte......

@utka no pekne ☹ .....ešte že ste došli domov............celý.... 😉

jacka
22. aug 2011

@utka dakujem 🙂

leninka75
22. aug 2011

ránečko!! 🙂
@jacka ...veru mám rada také teplá!! 😵 .......aj si včera trošku oslavovala??.......

to asi nebude len Maťko taký loptoš!!!....aj Lilka je neskutočne drzá, papuľnatá, stále len vzdychá keď od nej niečo chcem, že prečo musí všetko robiť ona 😅 😅 😅...........a celé dni len nepočujem iné len "božéééééééé, prečo musím???" 😝 ........... už aby zasa išla do škôlky ak sa chcem udržať pri zdravom rozume 😀 😀

utka
22. aug 2011

Ahojte.
Takže výsledky mám celkom dobré...145tis., čo sa blížim k najnižšej normálnej hranici /150tis.-300tis./, tak sa teším.
Aj Viki je hrozne drzý, hlavne teraz, keď mu starý rodičia všetko dovoľujú. To bude zase trvať, kým ho doma dáme do normálu...Včera môjmu otcovi odtiahol stoličku, keď si išiel sadnúť. Ocino skoro spadol, ale všimol si, tak to nejako ustál. Upozornil ho a šiel si sadnúť znovu a on loptoš mu ju odtiahol zase. Tak som ho vyťala po zadku, len tak zahučalo!!! 😠

jacka
22. aug 2011

@utka super teším sa......dufam že ti výsledky už vydržia tak ako maju.... 🙂

a ako to riešite.....len capnutím po zadku alebo aj nejaké tresty?....

utka
22. aug 2011

@jacka ďakujeeeem...dúfam aj ja.
No capla som mu, potom bol urazený a nechcel papať, tak som mu vzala všetkých Gormitov a povedala som mu, že ich dám iným detičkám. Ale mám pocit, že to bohvieako nezabralo. Ale také vyhrážky, že už mu nekúpim viac žiadneho Gormita alebo lego, také skôr zaberú...
Raz som mu zakázala telku a PC, tak sa hral pekne v izbe. Potom prišiel za mňou a tak nenápadne začal hovoriť, že ktovie, čo dávajú v telke...tak som zmäkla a dovolila som mu ju zapnúť...

denisenko
22. aug 2011

ahojte.... 😉 fuj, hice....až mi zas začalo z toho tepla byť zle..... 😝
vidím, že sa tu riešia neposlušné deti....... 😀 tatinko asi pojde po Deniska niekedy začiatkom septembra, ešte uvidíme, kedy ho pustia z práce....mna nepustia a dovolenku mám už minutú..... 😝 ale už sa teším, že tu zas bude niekto čertovať...... 😀 u nás vždy najlepšie zaberie, že zakážem internet...... 😉 ale niekedy my skor pristane ruka na zadku ako zaberú vyhrážky..... 😀
@leninka75 aspon niekto, kto sa teší z toho tepla....nemyslím, že je Lilka taká, lebo je doma....asi to skor bude tým vekom....čochvíla budú puberťáci..... 😀 😀 ešte len potom zažijeme "drzosť" 😀
@utka super, že je to s doštičkami takto.....len sa drž aj nadalej....máš lieky, či bez?

utka
22. aug 2011

@denisenko ďakujem. Som bez liekov. Už od novembra...
Mňa asi trafí. Manžel mi volá do roboty, že mi dovezie auto, že už je opravené. Síce nás to stáli 180€, ale čo už?!
Tak si pekne idem domov, na nákup do Lidla a pred domom, keď som parkovala zrazu puk a už sa mi nedalo poriadne točiť volantom. Horko-ťažko som zaparkovala. Keď som vystúpila, tak za mňou totálna mláka-olej. Manžel to pozrel, keď prišiel a potvrdil, čo som si myslela. Odišlo nám servo. No dúfam, že iba niečo z neho, že nie celé, lebo celé stojí okolo 1300€. le nám ide do paroma!!!

denisenko
22. aug 2011

@utka fíha, to ti nezávidím, najskor dovolenka, teraz auto.....no, aspon zdravie sa zlepšilo 😵

utka
22. aug 2011

deni, asi tak!!!

jacka
22. aug 2011

@utka no super ☹ ☹ ☹ ešte že si stihla zaparkovať pred domom......tak si dajte autíčko riadne dokopy

utka
22. aug 2011

@jacka mala som šťastie...ale kde brať peniažky?

utka
23. aug 2011

No autíčko sme úspešne odviezli do manželovej roboty, tak ho dúfam dajú do poriadku. Ale tak som sa bála, či to manželovi pôjde a odšoféruje ho, ale on je odborník 😉...

leninka75
23. aug 2011

ránečko!!!......... 😎 😎 😎 ....dnes to vyzerá na celodenku v bazéne 🙂 🙂 🙂 .....

@utka........keď sa raz začne dariť, tak tomu nie je konca kraja ☹ ☹ ☹...........teda Viki je iný srandista 😀 😀 😀...že odtiahnuť stoličku 😀 😀 😀.......podarený......

@denisenko......lilka sa už doma mierne nudí, lebo sa jej nemôžem venovať tak ako bola zvyknutá keď sme nemali Lolku ☹ ..........a tu na okolí nemá žiadnu kamošku v podobnom veku a vidím, že jej to chýba ☹ ..........a ty ako v práci, šetria ťa trošku??.....nebýva ti zle??..a čo tá záha, lepšie?..

@jacka..čo porábate??...

leninka75
23. aug 2011

...u nás na neposlušné dieťa stále úspešne funguje koškár 😀 😀 😀 😀 😀 ......máme na neho s tatinom telefón, tak stačí mobil zobrať do ruky a je kľud 😀 😀 😀 😀

utka
23. aug 2011

@leninka75 Viki sa koškára nebojí ☹...
Ja si neviem dosť dobre predstaviť, ako by to bolo u nás, keby sme mali druhé bábo...Viki je dosť žiarlivý. V nedeľu u našich nás bola pozrieť kamoška s dvojročnou dcérkou Laurinkou. A Viki prišiel za mnou s otázkou, že koho viac ľúbim. Či jeho, alebo Laurinku...žiarlivec malý...

utka
23. aug 2011

Vy si určite všetky užívate pri vode a mňa ste tu nechali samú ☹...
Už nech je fajront, ideme sa aj my okúpať...

denisenko
23. aug 2011

@utka a na mna si zabudla??? ja a k vode.... ☹ samej sa mi nechce, a ani by som nešla, bojím sa že na tom horúcom vzduchu bud odpadnem, alebo z tej vody niečo dostanem......tak sedím doma..... 😵
@leninka75 niekedy mi býva ťažko, ale dá sa to rozdýchať....makám úplne v pohode, trolilinku ma aj šetria, teda, neprehánajú ma tolko, že urob toto, tamto a ešte hento......proste si urobím, počkám do pol druhej a poviem čúúúúús...a možu mi..... 😀 ti verím, že sa Lilka nudí, ked nemá kámošky v jej veku.....ale zas sa zahrá aj s Lolkou, či to si len ja myslím?
ja už teraz pripravujem Deniska nato, že nebude jediný, zatial to berie tak s rozvahou.....nechcem, aby sa jedného dna cítil na druhej kolaji..... 😠
@jacka ??? 😕

jacka
23. aug 2011

nestíham..zajtra kuknem...dobrú 🙂 🙂

utka
23. aug 2011

No ste toho teda popísali 😉...

utka
24. aug 2011

Dobré ránko!

denisenko
24. aug 2011

dobré ránko.... 😉 dneska je konečne volno....... 😵 a už sa teším, o dva týždne sa ide po Deniska, jupíííííí 😉

denisenko
24. aug 2011

idem hladať veterinára....Diego ma niečo s nohou...sakra.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. aug 2011

babule, ja som sa včera nas...a, lebo mi zas mrzol Skype....tak som si objednala nový počítač...že skorý darček pod stromček, no nie????? 😀 😉

denisenko
24. aug 2011

a ešte som chcela pridať fotku Deniska z dovolenky....z Podhájskej, mamina mi včera vravela, že taký bol zlatý, stále sa len máčal v ten hnedej teplej vode, že do normálneho bazena ani nechcel ísť, lebo: maminka mi kázala, že hnedá voda je dobrá na ekzem, tak musím byť tu...... 😀 😀 😀 😀 normálne sa dá na neho spolahnúť.. 😵 😵 😵

leninka75
24. aug 2011

ránečko!!...

@denisenko ..juj to máš teda pokladík!!! 😵 😵 😵 .....Lilka sa s Lolkou zahrá tak na 20 sekúnd, zvyčajen ju rozdráždi a zmizne 😠 ........snáď to bude lepšie keď Lolka podrastie 😉 ..............to budeš mať supiš darček!! 😵 ...........veru v robote to netreba preháňať 😉 ......

@utka...juj moja tak to máte potom nesprávneho koškára 😀...ten náš zatvára deti do klietok, musia robiť ťažké práce a dostávajú deti jesť len suché kôrky a čistú vodu...a ešte kadečo iné 😀 😀 😀 😀 ..viki by možno inak bral súrodenca, keby videl ako od začiatku rastie maminke v brušku .....inak ja som sa žiarlivosťou nikdy netrápila, povedala som si, že nejako bude a ak bude Lilka žiarliť, že to je normálne a nejako to zvládneme...a našťastie nežiarlila

leninka75
24. aug 2011

......fuj poobede ideme vyberať zemiaky 😝 😝 😝 😝 .......v tomto teple to bude paráda ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre