• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@leninka75 zemiaky???? už????..... :confused: teda, ti nezávidím, tieto teplá a záhrada.... :confounded: ja si tiež myslím, že ked Deniska rovno nepostavím pred hotovú vec, ale bude o tom vedieť už dlhšie, tak sa skor prisposobí..... :wink: on je dsť rozumný, len mu treba všetko vysvetliť tak, aby to jeho detský rozumček pochopil......a potom nemáme problém s ničím.... :wink: ...koškár ani u nás nepochodí....... :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko v Podhájskej sme boli, ale mne bolo zle v tej teplej liečivej vode. Ja mám radšej chladnejšiu. Super, že Denisko ťa tak poslúcha.
@leninka75 tak to ti nezávidím, tie zemiaky.
My sme sa boli včera kúpať vo Vajnoroch. dnes asi nestihneme, lebo ideme po pasy, na nákup a musím baliť veci. Zajtra ideme k našim, tam budeme do piatku a v piatok šup na chatu na Habovku. To bude akcia. Dúfam, že sa už nič nestane a všetko dobre dopadne... Bude nás tam 17 dospelých a 9 detí...
24. aug 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj mne je z teplej vody zle, ak som tam dlhšie ako 10 minút... :angry: budete mať super v :angry: íkend, len nech vám výjde ešte aj počasie.... :wink:
24. aug 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, dneska som nejaká činná....práčka perie, kupelka vyluxovaná, paplony v okne.......kocúr má labku vymočenú v repíku a ešte som stihla dať do poriadku aj mikrovlnku....jaká som ja šikovná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dúfam, že počasie vydrží...
No to si teda riadne šikovná. Ja sa teším na 1.9. Budem sama doma a tiež budem všetko luxovať...
24. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak vám držím všetky palčeky, nech to výjde.... :dizzy_face: aj ja sa teším na 1.9.....idem na sono..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďakujeeeem...
A to ideš 1x na sono? Aj fotku si vypýtaš? Potom ju sem daj :wink:...
24. aug 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie, už som bola, ked som tu bola prvý krát na vyšetrení...aj fotku mi dali automaticky...len na nej ešte nebolo toho vela čo pozerať, žubrienka s chvostíkom... :grinning: :grinning: :grinning: teraz sa už teším, že uvidím dieťatko..... :dizzy_face:
24. aug 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......

24. aug 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jéééj, ahooooj..... :wink: aký čas mi vyhodilo...že komentované pred 0 sekundami....to je čo??????
24. aug 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nezávidím...to kopanie......my až ked sa ochladí.....nikto ma tam nedostane..... :angry: ....však taký úpal alebo prehriatie nie je sranda :frowning2:
24. aug 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že som šikovná :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka o tom nikdy nepochybujem.... :wink:
24. aug 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme na ko na kožnom...tak tam mal nejakého koka......ale kedže sa mu to krásne hojí tak netreba atb.... :wink: :wink:
24. aug 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom daj foto žubrienky........teším sa aj ja :slight_smile: :slight_smile: ....hlavne som zvedavá že čo sa tam schováva.... :slight_smile:
24. aug 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak na to si ešte počkáme, že čo sa schováva......ale moj muž už konečne neprotestuje proti menu Simon, tak som rada..... :grinning: dievčenské vyberal on..... :grinning: :grinning: :grinning: robím album, kukni.... :wink:
24. aug 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si asi lahnúť...čo iné sa dá v tomto hice robiť????? :confounded:
24. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko choj len pekne......priberaj....mne obsadili pc deti...tak padám....pojdeme sa kupať..na Sliač :pensive:
24. aug 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka žeby repík????? na koka???? ja teraz máčam labu kocúrovi, ale vieš si predstaviť mačku a vodu?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani dohováranie nepomáha, aj ked po mne aspon nemrauči a nevystrkuje pazúre, ako včera po tatinkovi......raz darmo, na maminu si nemože dovolovať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka prečo tak smutne??? :pensive: :confused:
Ja ešte trčím v práci a čakám na môjho drahého, kým po mňa príde. Autíčko je opravené, som zvedavá do kedy...
24. aug 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď mne sa do tých zemiakov nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......to len svokrovci šalejú lebo sme takmer poslední čo ešte nevyorali :grinning: :grinning: :grinning: ......

@utka ..počasíčko budete mať fajné na chate!! :sunglasses: ...dúfam, že bude dobre!!.....na koľko rokov má teraz Viki pas?....na 5?

@denisenko..nie je ešte skoro na také prívaly energie? :wink: ..ale si šikulka :slight_smile: ......čo vyvádzal kocúr, že si ublížil??..jeeej ty už nakupuješ?! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka ...fíha koka?? :confused: .....ešteže si s ním išla......dobre sa vykupkajte!! :slight_smile:
24. aug 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a nevyorávajú sa zemiaky v septembri????? :confused: ...nenakupujem, to bol len prvotný ošial...ale som si už zakázala, ja som na takéto veci poverčivá......ale kočík som si už vybrala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajn, zjedla som polovicu Milky..... :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dúfam, že bude dobre...
Hej, hej, teraz má pas na 5 rokov. Taký je tam zlatý...
24. aug 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......no veď to!!! ...vždy sa vyorávali v septembri a teraz všetci šalejú už od začiatku augusta :angry: :angry: :angry: ......ale poviem ti, že mi to celkom dobre padlo to tých rovnakých dňoch s rovnakým pracovným zaradením :grinning: :grinning: :grinning: .......no veď som ti nechcela hovoriť, že sa to nemá popredu nakupovať..som nevedela ako by si to vzala :pensive: ......ja na tvojom mieste by som zbaštila celú milku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
24. aug 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc!
24. aug 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko lebo ja termálnu vodu nemusím........ :pensive:

@leninka75 detičky sa vykupali do nemoty.......nechceli ani z vody...bodaj by ved bola teplučká....... :slight_smile: ....sme rišli domov len o pol osmej....chytro najesť a okúpať...a spinkať........ :slight_smile: :slight_smile: .................vyorávali ste tie zemiaky?........veru tak vždy sa to robili v septembri.....ale ludia šaljeu začínaju sadiť div nie v marci......potom chytro von....blázni :angry:

kto by to bol povedal že z jedného pádu na rúčku sa vykluje toto.....z Maťulom som nemala žiadne starosti.......teraz bude dezifnikovať úplne všetko......pre istotu

ja by som tiež zbašitila celu milku.......ale radšej mám horalky :wink:

@utka super že autíčko je o.k.....nech vám dlho služi....... :slight_smile: .............kedy idete pre Vikiho?....či ešte ostáva pri vašich?
24. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku......
24. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok