• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@jacka Budúci víkend bude Viki vo ZV aj s manželom. prídu domov až v piatok 2.9.
Dobrú nôcku
24. aug 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Už len dnes v práci. Poobede sa ide za mojím zlatíčkom a zajtra na chatu. Huráááááááááááááá...
25. aug 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :sunglasses:

@utka super :slight_smile: :slight_smile: .....a kam idete na chatu?

už by tieto horučavy mohli skončiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................či nie leni?
25. aug 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte nech je teplo...Ideme na Habovku-západné Tatry.
25. aug 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!..........jééééj susedia čerpú žumpu...to je smrad, že by jeden pad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........to sa môžem rozlúčiť so sviežim ranným vzduchom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................poraďte čo variť :unamused: :unamused: .................
25. aug 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .........detičky spinkali dobre také vykupkané? :slight_smile: ..........ešte nech je teplúčko aj cez víkend a potom čav leto, stačíi tak okolo 25 st.
25. aug 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ale čoby dobre spinkali...... :angry: :angry: ...Peťka som hladkala skoro celu noc....a Maťko sa nasáčkoval ku nám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..................super susedia :angry:

@utka tak si to užite :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to máte v noci veselo teda...
...a ďakujeme, dúfam, že bude dobre...
Mne by tiež vyhovovalo, že cez víkendy tých 32 stupňov a cez týždeň stačí aj 25...
25. aug 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a neuchlipkáva si Peťko nenápadko z tvojej kávy? :wink:..........ako často pečieš chlieb v pekárni??
25. aug 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dnes určite príde nejaká búrka......nejako sa zbiehajú mraky už od rána .......
25. aug 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dufam že jedného pekného dna s toho vyrastú :wink: ................si to dobre vymyslela s tým teplom..... :slight_smile: ...........to idete s nejakou partiou?......

@leninka75 ......skor neuchlipáva.........ale pije v dúškoch :grinning: :grinning: .....................to je krásne jasno....a horúco...pojdeme sa zas kupať.............................nám tu asi čistia kravín alebo čo...strašný smrad :angry: :angry: :angry:
25. aug 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno, partia. Kamoši a kamošky z intráku a školy /manželovej/. Už sme boli raz kedysi dávno, ale teraz budeme skoro všetci s partnermi a deťmi. Bude nás tam 17 dospelých a 9 detí...
25. aug 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte krásne a držte päste, nech je všetko ako má byť. Papa
25. aug 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :wink: nejaká som dneska totálne zmorená..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, teplo, treplo teplo....a ešte k tomu je aj teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka@leninka75 u vás sa dneska asi niekto dohodol s tým puchom..... :grinning: to nezávidím, hlavne ked stojí vzduch.... :grinning:
@utka užite si pekný víkend :wink:

včera som volala s Niskom, teda viac so starkou, lebo on 5 minút neposedí.....vravela, že ju prehána na bicykli...si to s ním užijú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďakujem!
U nás je to s telefonovaním to isté. Viki nemá nikdy čas. Len povie, že ahojte, musím už ísť a je to!
25. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka oni su asi dohodnutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..to vieš vôňa vidieka!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............už más fajront??... :slight_smile: .......mne tiež teraz Lilka dobehla z vonku, že daj mi rýchlo niečo jesť, nemám moc času idem s babkou a dedkom do rieky :grinning: :grinning: :grinning: ........som len oči pleštila :grinning: :grinning:

@jacka..tak mu aspoň rob tú bez kofeínu :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 raz darmo, ked majú stále tolko roboty, ako možu mať čas???? :grinning: :grinning: ..že vona vidieka....ja tomu hovorím, vona domova..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ha, ha....fajront...o siedmej som tam zas..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce sa mi,ale budem musieť ešte pár dni vydržať, potom sa začnem v poradni sťažovať..... :wink: :grinning:
25. aug 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ........nejako sa strácam, ty chodíš do práce 2x - ráno a večer? :fearful: .............chceš ísť na PN? :slight_smile: ..ako vlastne prežívaš toto tehu??..........podobne ako pri Niskovi, či je to iné čo sa týka pocitov a všetkého okolo??..
25. aug 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka...dúfam, že Peťulko bude lepšie spinkať.......inak má u mňa odložených päť a dvadsať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc!! :pensive:
25. aug 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
26. aug 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru,chodím do roboty 2 x denne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez den je to celkom ok, ale tie večere...no viem, si predstaviť aj prijemnejšie strávený večer.... :confounded: čo už.... :frowning2: nejaký velký rozdiel medzi Deniskom a teraz nevidím, len napr. pri Niskovi som nemohla niektoré veci ani cítiť, teraz možem všetko...ale zas mávam kamene v žaludku a kyselinu a pri nom nie..... :grinning: inač som úplne v pohode, aspon zatial..... :wink: len tá únava.... :angry: fuj, další horúci den pred nami....tak sa podme variť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

@leninka75 tak v tom prípade možeš prísť...zaspal len okolo 10 večer :angry: :angry: :angry: ...............a Maťko ešte sinká :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ja ani tehotná nemusím byť a ide mi to už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......u vás je kolko?...............

26. aug 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!!........čaká nás predĺžený víkend ...jupíííííííííííí......nebudem toľko sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....

@denisenko .....to ti verím, že večer do práce sa ide horšie ako ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........na tie pocity som sa pýtala, lebo ja som si druhé tehu ani nestihla vychutnať pri našej Lilke čo sa stále chce len hrať :unamused: .........čo ideš variť??

@jacka..tak ako?.....dobehnem, či netreba??? :grinning: :grinning: :grinning:

babuľky vydržte od zajtra budú teploty klesať......
26. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dobehni...čakáááááme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................vy sa aj niekam chystáte?

my sa chystáme na letecké dni na Sliači.....len neviem či je to dobrý nápad v takejto horučave :pensive:
26. aug 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......zasa zle spinkal? :frowning2: ........ani neviem či niekam pôjdeme..muž sa síce pýtal, že čo...ale nejako neviem...zatiaľ máme s Lolkou obmedzené možnosti........zajtra sa naši vracajú z dovolenky, tak možno skočíme ku nim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fakt neviem čo :confused: ............a vy choďte, už nebude tak horúco..teda aspoň Iľko hovoril :wink:
26. aug 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že heslo meteorologov...............mýliť sa je ludské :grinning: :grinning: :wink: ..........................ved uvidíme...čo a ako.......
ideme sa pomaličky chystať..........pojdeme na kúpko.......asi posledný krát
26. aug 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkendík ...............dufam že už nie taký horúci :slight_smile: :wink:
26. aug 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@leninka75 no u nás trochu kúria...stále vyše 34....vraj zajtra príde nejaká burka a možno sa ochladí na 28, ale to len na ten jeden den....potom zas teplo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Iľka som dnes ráno videla aj ja....dúfam, že také počasie bude aj tu..... :frowning2:
@jacka a kam chodíte na kupko?????
@leninka75 predlžený víkend? ani neviem, je nejaký sviatok, či? :confused: ja sa teším, že ked prestanem pracovať, tak ešte len potom si to tehotenstvo užijem..... :wink:
26. aug 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok