• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
noo...paráda...práve som pozerala počasie na týžden pre Bolzano....od 31 až do 36 až do budúceho piatku....idem si hodiť mašlu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,my si užíváme,pocasie je super,konecne trošku chladnejsie...
26. aug 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!....

@denisenko .....pekné teploty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........no v pondelok je 29. august - SNP :slight_smile: .......a kedy s tým sekneš, aby si si užila bruško?:wink:
27. aug 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimli ste si ako sa už nechutne skrátili dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............

idem uvariť fazuľu......myslíte, že by som už fazuľu mohla dať aj Lolke?? :fearful:
27. aug 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
27. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 podla mna možeš......však trošku vyskúšaj

@utka ahoj :slight_smile: .....užívaj si :wink:
27. aug 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko chodíme na Sliač a mám pocit že posobí proti spánku.......inak to ja nechápem :angry: ........................dokedy budeš ešte pracovať?.....čo Nisko kam bude chodiť do školky......
27. aug 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som čítala že sa má poriadne ochladiť vraj až o 17 st menej...to čo toto :confused: ............deni tak ti pošlem ochladenie ak príde :grinning: :grinning: :wink:
27. aug 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka díky, už sa nemožem dočkať...len pošli....my dnes máme burkový den....ale moc chladnejšie teda nie je....ale aspon prefukuje.... :wink: tak myslíš , že voda na Sliači je plná energie?????? :grinning:

@leninka75 no ako...dala si fazulu????? :grinning: :grinning: veru aj tu sa začalo akosi rýchlo stmievať, každý den o dve minuty skor....to je dosť....tatinko mi chodí oproti do práce, ked idem večer, teraz je tu kopa indivíduii, tak potme sa mi moc samej nechce...... :sunglasses:
27. aug 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sezona nám končí v polovici novembra...tak neviem, dokedy vydržím....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bruško sa už schovať moc nedá...nejako sa ukazuje.... :grinning: :dizzy_face:
27. aug 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, moj muž sa asi fakt zbláznil....on stále rozpráva o tom, že budeme mať aj tretie dieťa.... :grinning: :grinning: myslíte, že to robia tie teplá????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Dnes sme boli na ture a kupat sa.Bolo super.
27. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko určite to bude tým teplom.......lebo inak hned po šestonedelí idete na vec :grinning: :grinning: :grinning: ......................tak hod foto bruška :slight_smile: ..............nejak mi to nepáli v týchto telách...Nisko bude chodiť do novembra tam a potom tu?..či ako?.................no neviem či sa až tak ochladí....nejak je stále teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka :dizzy_face: :dizzy_face: ..super užite si to :slight_smile:
27. aug 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte................

28. aug 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...... :slight_smile:
28. aug 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo..... :wink:
@jacka výborne ti to páli...presne ako píšeš..... :wink: pokým budeme t :wink: v Taliansku, bude tu aj školka a ôpotom na Slovensku..... :wink: fuj, tak som sa dožrala....najskor pečená krkovička a potom prechádzka po hroznových sadoch....zjedla som asi 7 kíl hrozna a je mi hrozne.....tak mi treba...nenažranec jeden :grinning:
28. aug 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no aspon niekto...........mnam hrozno..si si dala aj za mna???... :slight_smile: ...................

dobrú
28. aug 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj za teba....len dúfam, že mi nebude zle.....ale ked ja neviem odolať..... :grinning:
dobrú nocku..... :wink:
28. aug 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko daj si....len to neprežen...:wink:
28. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už sa stalo..... :grinning: :grinning: ešte som to :grinning: zajedla cibulovým snackom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech mám aj dobrú aromu..... :grinning: :grinning: idem už off...pekné sny..... :wink:
28. aug 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@denisenko dobré kombinácie dávaš :slight_smile: ................si nemala večer doma muža :grinning: :grinning: :wink: ..............bruško rastie?...hod foto :slight_smile:
dnes tu asi budem tiež viesť monolog
29. aug 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :wink:
@jacka niet nad dobré kombinácie.... :grinning: muža mám doma, len chcel pozerať telku, tak som šla spať do Niskovej izby....... :grinning: :grinning: :wink: a chceš foto ráno alebo večer? ráno som tehotná 2. mesiac a večer taký 8-my....že ako to letí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 :confused:
29. aug 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko beriem večer :grinning: :grinning: :grinning: ................si šla do Niskovej dobrovolne alebo ťa vyhodil :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
29. aug 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok