• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka dobrovolne....ked som chcela mať klud...lebo tu máme len také provizorne ubytko, takže oproti posteliam je telka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme tu ešte jednu volnú izbu, ale takto je to lepšie v zime, kedže sa nemusí vykurovať nič navyše..... :sunglasses: a v Deniskovej posteli sa mi veruže zle spalo...o 4- tej som už bola vo svojej.... :grinning:
29. aug 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však lepšie ako nič :wink: .................si tam aj tak dosť dlho vydržala :slight_smile: .........................key ide pre Niska?
29. aug 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neviem ešte presne, ale asi tento víkend...síce chcem, aby zostal asi týžden doma, potrebujeme dorobiť balkon a trošku pred zimou dať do poriadku krb, lebo sme ho trochu otlkli...tak som plánovala, že nech to nejako olištuje, alebo čo, plus zavesí telku na stenu a urobí kamenný obklad a potom sa može vrátiť...... :grinning: :grinning: :grinning: inak sa dostaneme domov zrejme až v novembri, teda naš tatinko určite, a vtedy už bude na to dosť neskoro..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak žeby si tu ostala sama?.....však nech pekne porobí čo treba.........aby ste prišli do hotového :wink: ....aj hodíš foto?......
deti sú vonku a aj s mužom a počujem krik :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka si ich nabalila mužovi? :grinning: :grinning: ..akú foto máš teraz na mysli???? :confused:
29. aug 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ozaj, nekupovali ste náhodou Maťkovi písací stolík so stoličkou? ja nemám ani šajnu, že čo a ako.... :angry:
29. aug 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja sa už veziem busom domov.Je tu normalne wifi,ale bodaj by nie,za tie peniaze...Na chate bolo perfektne,boli sme na ture,aj sa okupat a aj v skanzeme.Dnes sme sa ešte boli kupat v Kremnici,ale nic moc...No a zajtra zase do práce.
29. aug 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie ešte nemá detskú.....ideme kupovať poschodovu postel.... :wink: .......a možno dostane odklad tak to ešte nejdem riešiť...len som kuk školské tašky.....no des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nabalila...ale musím chodiť robiť kuk na nich....foto izbičiek :slight_smile:...

@utka ahoj.. :slight_smile:
29. aug 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....myslíš že je normálne postaviť stan v septembri??? :confused: :confused: :angry: :angry:
29. aug 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka rozmýšlaš nad odkladom? prečo? :confused: ...jasné že hodím foto, ale až ked bude niečo nové....mám nápad...balkooooooon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a schody máme nové.....chceš????? :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my staviame aj v decembri....Denisko má také iglú v izbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasné, normálka, ale nebudú tam spať, či....????
29. aug 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kde ste boli v skanzene????
29. aug 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...niekde som čítala že ked psycholog odporučí dať odklad tak sa nemáme brániť........no uvidím......

chcem :wink:
29. aug 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie nebudú....maju soplíky.... :frowning2: ..................no ked myslíš dám na teba...:wink:
29. aug 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja tiež som uvažoval nad tým, že to dám odborne posúdiť, či pojde alebo nie....ale ešte majú čas, možno sa učlovečia..... :grinning: :grinning: ..odfotím, pošlem...... :wink: ani ja som to ešte nevidela..... :dizzy_face:
29. aug 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme vždy ako decká na konci leta stanovali na dvore, ked už neboli také horúčavy a vstane bolo príjemne teplo......a večer sme aj opekali....na dvore..... :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no aj neviem či sa učlovečia :grinning: :grinning: :grinning: ...budiš......dám na teba :wink:

ked myslíš.........stan opekačku prežil???
29. aug 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie v stane......vedla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len potom musí byť niekto, kto to večer pekne všetko sprace..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. aug 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved ja som to pochopila :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ved to pratanie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....neznášam....najlepšie je opekať u susedov ...............sa najesť a rýchlo domov :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka presne...to je výborný nápad.....aj dajú suroviny a aj upracu..... :grinning: rozmýšlam, že Niskovi objednám toto:
http://www.kmk-kincek.sk/obchod/action/productdetail/oc/1986/product/nemo-n7.xhtml..... myslíš, že to bude stačiť???
29. aug 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko myslím že bude.......teda dufam :confused: ....nejak som nad tým nerozmýšlala...ale vidím že ty si popredku :wink: .........vyzerá fajn...ukážem mužovi:wink:

bola som na návšteve v stane.....fuj sa tam nedá dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................aj mrcha mi dorazila na 22 den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ak je tebe dobre :wink:
29. aug 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka závidíš????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... som si minule pobalila zvyšné tampony a poslala ich už domov..... :grinning: :grinning: :grinning: daj ešte tretie, tiež nebude mrcha chodiť...... :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné že závidím :grinning: :grinning: .....nie dik.....ja tretie už mám (moj muž) :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
29. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja drahá polovička včera zapotil: vraj dievčatko bude Nikita.....kam na to ten chlap chodí????? :confused:
29. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no, tak to mám také aj ja.....a ešte aj kocúra, kedže mu robím aj veterinára, ošetrovatelku, maznáčika a ja neviem čo ešte.....celá školka..... :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že tá tvoja svokra by už asi to tretie nerozchodila, že?
29. aug 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo to v Zuberci.Krasna oravska dedinka... Niekto tu v buse nedaleko mna hrozne smrdi.Je mi z toho zle :frowning2:.
29. aug 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka myslíš prepotené nohy??,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko myslím že to nebudu prepotené nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

svokra....tej sme dávali prvu pomoc pri druhom....ale.....čo by to s nou urobilo pri tretom?.......už viem ....len to nechcem napísať....možno by ...... :grinning: :grinning: :grinning: ................v rámci srandy :wink:

Nikita??????.......to mi pripadá ako ruské.....nie?
29. aug 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko skor celý clovek!
29. aug 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok