Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. aug 2011

@jacka dobrovolne....ked som chcela mať klud...lebo tu máme len také provizorne ubytko, takže oproti posteliam je telka.... 😝 😝 😝 máme tu ešte jednu volnú izbu, ale takto je to lepšie v zime, kedže sa nemusí vykurovať nič navyše..... 😎 a v Deniskovej posteli sa mi veruže zle spalo...o 4- tej som už bola vo svojej.... 😀

jacka
29. aug 2011

@denisenko však lepšie ako nič 😉 .................si tam aj tak dosť dlho vydržala 🙂 .........................key ide pre Niska?

denisenko
29. aug 2011

@jacka neviem ešte presne, ale asi tento víkend...síce chcem, aby zostal asi týžden doma, potrebujeme dorobiť balkon a trošku pred zimou dať do poriadku krb, lebo sme ho trochu otlkli...tak som plánovala, že nech to nejako olištuje, alebo čo, plus zavesí telku na stenu a urobí kamenný obklad a potom sa može vrátiť...... 😀 😀 😀 inak sa dostaneme domov zrejme až v novembri, teda naš tatinko určite, a vtedy už bude na to dosť neskoro..... 😝

jacka
29. aug 2011

@denisenko tak žeby si tu ostala sama?.....však nech pekne porobí čo treba.........aby ste prišli do hotového 😉 ....aj hodíš foto?......
deti sú vonku a aj s mužom a počujem krik 😀 😀 😀

denisenko
29. aug 2011

@jacka si ich nabalila mužovi? 😀 😀 ..akú foto máš teraz na mysli???? 😕

denisenko
29. aug 2011

@jacka ozaj, nekupovali ste náhodou Maťkovi písací stolík so stoličkou? ja nemám ani šajnu, že čo a ako.... 😠

utka
29. aug 2011

Ahojte.Ja sa už veziem busom domov.Je tu normalne wifi,ale bodaj by nie,za tie peniaze...Na chate bolo perfektne,boli sme na ture,aj sa okupat a aj v skanzeme.Dnes sme sa ešte boli kupat v Kremnici,ale nic moc...No a zajtra zase do práce.

jacka
29. aug 2011

@denisenko nie ešte nemá detskú.....ideme kupovať poschodovu postel.... 😉 .......a možno dostane odklad tak to ešte nejdem riešiť...len som kuk školské tašky.....no des 😝 😝
nabalila...ale musím chodiť robiť kuk na nich....foto izbičiek 🙂...

@utka ahoj.. 🙂

jacka
29. aug 2011

deni....myslíš že je normálne postaviť stan v septembri??? 😕 😕 😠 😠

denisenko
29. aug 2011

@jacka rozmýšlaš nad odkladom? prečo? 😕 ...jasné že hodím foto, ale až ked bude niečo nové....mám nápad...balkooooooon 😀 😀 😀 😀 a schody máme nové.....chceš????? 😀 😀 😀

denisenko
29. aug 2011

@jacka my staviame aj v decembri....Denisko má také iglú v izbe 😀 😀 😀 😀 jasné, normálka, ale nebudú tam spať, či....????

denisenko
29. aug 2011

@utka kde ste boli v skanzene????

jacka
29. aug 2011

@denisenko ...niekde som čítala že ked psycholog odporučí dať odklad tak sa nemáme brániť........no uvidím......

chcem 😉

jacka
29. aug 2011

@denisenko nie nebudú....maju soplíky.... ☹ ..................no ked myslíš dám na teba...😉

denisenko
29. aug 2011

@jacka ja tiež som uvažoval nad tým, že to dám odborne posúdiť, či pojde alebo nie....ale ešte majú čas, možno sa učlovečia..... 😀 😀 ..odfotím, pošlem...... 😉 ani ja som to ešte nevidela..... 😵

denisenko
29. aug 2011

@jacka my sme vždy ako decká na konci leta stanovali na dvore, ked už neboli také horúčavy a vstane bolo príjemne teplo......a večer sme aj opekali....na dvore..... 😀 😀

jacka
29. aug 2011

@denisenko no aj neviem či sa učlovečia 😀 😀 😀 ...budiš......dám na teba 😉

ked myslíš.........stan opekačku prežil???

denisenko
29. aug 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀 nie v stane......vedla..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. aug 2011

@jacka len potom musí byť niekto, kto to večer pekne všetko sprace..... 😝 😝 😀

jacka
29. aug 2011

@denisenko ved ja som to pochopila 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ved to pratanie.... 😝 😝 😝 ....neznášam....najlepšie je opekať u susedov ...............sa najesť a rýchlo domov 😀 😀

denisenko
29. aug 2011

@jacka presne...to je výborný nápad.....aj dajú suroviny a aj upracu..... 😀 rozmýšlam, že Niskovi objednám toto:
http://www.kmk-kincek.sk/obchod/action/productd........ myslíš, že to bude stačiť???

jacka
29. aug 2011

@denisenko myslím že bude.......teda dufam 😕 ....nejak som nad tým nerozmýšlala...ale vidím že ty si popredku 😉 .........vyzerá fajn...ukážem mužovi😉

bola som na návšteve v stane.....fuj sa tam nedá dýchať 😝 ........................aj mrcha mi dorazila na 22 den.... 😝 .......ak je tebe dobre 😉

denisenko
29. aug 2011

@jacka závidíš????? 😀 😀 😀 😀 ..... som si minule pobalila zvyšné tampony a poslala ich už domov..... 😀 😀 😀 daj ešte tretie, tiež nebude mrcha chodiť...... 😀 😀

jacka
29. aug 2011

@denisenko jasné že závidím 😀 😀 .....nie dik.....ja tretie už mám (moj muž) 😀 😀 😝 😠

denisenko
29. aug 2011

moja drahá polovička včera zapotil: vraj dievčatko bude Nikita.....kam na to ten chlap chodí????? 😕

denisenko
29. aug 2011

@jacka no, tak to mám také aj ja.....a ešte aj kocúra, kedže mu robím aj veterinára, ošetrovatelku, maznáčika a ja neviem čo ešte.....celá školka..... 😀 😀 😀 myslím, že tá tvoja svokra by už asi to tretie nerozchodila, že?

utka
29. aug 2011

Bolo to v Zuberci.Krasna oravska dedinka... Niekto tu v buse nedaleko mna hrozne smrdi.Je mi z toho zle ☹.

denisenko
29. aug 2011

@utka myslíš prepotené nohy??,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
29. aug 2011

@denisenko myslím že to nebudu prepotené nohy 😝 😝 😝

svokra....tej sme dávali prvu pomoc pri druhom....ale.....čo by to s nou urobilo pri tretom?.......už viem ....len to nechcem napísať....možno by ...... 😀 😀 😀 ................v rámci srandy 😉

Nikita??????.......to mi pripadá ako ruské.....nie?

utka
29. aug 2011

@denisenko skor celý clovek!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre