• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

5. decembra 2016 
@jacka hej, chcela som, aby pár dní ostal...lenže asi ho šefko na tak "DLHO" nepustí.... :angry:
1. sep 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
otázka dnešného dna: čo si oblečiem???, nejako je pod mrakom........ale zas v meste bude horúco, vo vlaku je totálne kosa a kedže pojdem aj busom, tak sa uvarím.....a že včuľ babo raď..... :grinning:
1. sep 2011 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko o más super............keby som ja mala kde takto deti odložiť.....na niečo su fakt dobré :wink:
1. sep 2011 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko že dlho-..... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak tu je zima tu by si si mohla dať dlhý gate :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. sep 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka tiež nad tým uvažujem...tak som vytiahla 3/4 ťáky, tričko po kolená a hodím asi balerínky.....to by mohlo stačiť, hore mi bude fajn chladivo a od noh teplučko...... :grinning:

idem ešte vyvesiť paplon...som ho hodila do práčky a tá mi prvý krát v živote tancovala po kupelke.....sakra, ako to ten moj muž predtým pral????jemu netancovalo nič....... :rolling_eyes: ma to bude musieť naučiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2011 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko nepokazil tvoj muž :grinning: :grinning: :wink: ............
no vidíš aká si šikulka.......vyriešila si to svetovo :grinning: :grinning: ....že teplúčko

idem nachystať obed...a spať...... :slight_smile:
1. sep 2011 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka no...nepokazil...on to pral tak pol roka dozadu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....dobrú chuť k obedu....ja už tiež idem...na obed mi ide bus.....dúfam, že mi dajú photo..... :wink: :wink: :wink: :wink:
1. sep 2011 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko tak potom sem s photo :slight_smile: :slight_smile:

jáj......tak chyba bude niekde inde :grinning: :grinning:

1. sep 2011 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja so si len teraz všimla akú pekné vecičky si dala :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2011 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som tuuuu...... :wink: teda, poviem vám....normálne som ostala v depke.....asi pol hodinu...drobček je trošku menší ako má byť...teda takmer o 6 dní.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už som to rozdýchala...povedali, že je to ok. Srdiečko som počula, letmo som videla 2 ruky a 2 nohy, tak som celkom spokojná....len asi spinkalo..... :wink:

som prišla na to, že ked som bola tehu s Deniskom, nechodila som na koníka, nemala som čo s čím porovnávať a v čom sa vrtať a bola zo mna spokojná tehuľka......asi to zas tak urobím....za tie dennodenné depresie mi to fakt nestojí..... :dizzy_face: ale to sa netýka herečiek... :dizzy_face:
1. sep 2011 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fotka asi nebude...došla im farba v tlačiarni...mala som smolu..jedinú mi dali, tak som ju skúšala prefotiť, ale akosi mi to moc nejde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: také zahmlené....čo už....
@jacka kukni do albumu.... :wink:
1. sep 2011 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka opalovať som sa nebola, lebo ani tu nie je až tak teplo...Bola som v tescu a v Exisporte, pomíňala som euráče a teraz spokojná oddychujem. Doobeda som varila tekvicovú polievku a tekvicové placky.
Ja v piatok nejdem nikam...v piatok už prídu chlapi domov. Takže tak...
1. sep 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka hmmm...tekvicové placky....juj, možem sa pozvať????? :grinning:
1. sep 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko poď...ešte ich je dosť!!!
1. sep 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka idééém...otváraj dvere...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka inak, robíš to tak ako cuketové placky???? :confused:
1. sep 2011 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cuketové nerobím, ale robím to tak ako zemiakové :wink:
1. sep 2011 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka my robievame aj cuketové...také jemnučké...... :wink: ....ale sklamem ťa, neprídem....manžel mi skočil po pizzu...tak niekedy nabudúce, možem? :dizzy_face:
1. sep 2011 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ak budem mať tekvicu, tak áno...kedykoľvek :grinning:...
1. sep 2011 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem či sa jedná o kačicu tak potom to asi platí len v našej školke, našla som to tu nakoniec :

http://www.materskaskola.sk/197157/index.php?pg=2 (Trvalé oznamy:

* pre dieťa do škôlky nachystajte:
1. prezuvky (papučky) - podpísané
2. hygienické potreby (zubná kefka a pasta, pohár, papierové vreckovky)
3. pyžamko
4. cvičky
5. náhradné oblečenie do skrinky (tepláky, tričko, mikina, ponožky, spodné prádlo)

* zoznam pomôcok pre predškolákov: farebné ceruzky trojhranné, voskové pastelky, fixky, nožnice, tekuté lepidlo, plastelína, obyčajná ceruzka, guma, strúhatko.))

a veru radšej zaniesiem ceruzky + fixky a iné drobnosti a ušetrím 12x6,63 na školnom :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak je to divné že to nie je v každej školke rovnaké veď školstvo je riadený systém či nie?? :confounded:
1. sep 2011 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ináč aj ja mám depku,že UŽ predškoláci :cry: :cry: :cry: naše ňuňunky malé :sweat_smile: a zachvílu do školy :sweat_smile:
1. sep 2011 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bubba ja neviem, ako je to u nás. Nám to povedia na prvom rodičku...asi...
1. sep 2011 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrú nôcku.
Teším sa na zajtra na môjho drobca...ale neteším sa na to vybalovanie....
1. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka super teším sa s tebou.......určite sa teší aj Viki,že?

idem aj ja niečo na mna lezie......

dobrú
1. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile: idem do práce, booože, taká som unavená...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera sme volali s Deniskom a prvá vec hned, že či už zajtra prídeme.....asi mu už moc chýbame...... :frowning2: aj on nám.... :angry: vo štvrtok ráno ide tatinko pre neho...ešte musí vydržať..... :slight_smile:
2. sep 2011 o 07:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ďakujeeeem...jasné, že už sa teší, len do škôlky sa vraj neteší...
@denisenko no to vydrží, neboj :wink:...
2. sep 2011 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko na photo velmi vela nevidím....hádam na dalšom......hlavne že je všetko o.k...............................už si chýbate? :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......zachvílu bude s vami :dizzy_face:

@utka s tou školku to bude horšie .................a kedy dneska prídu?
2. sep 2011 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, neviete mi poradiť? kukám na výsledky z krvi moču....všetko je ok, len ph moču je vyššie....7,5...čo to može byť? a je to zlé? :confused:
2. sep 2011 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko podla mna to nebude nič zle....určite by ti to povedali.....však si skus vygoogliť
kedy ideš do práce?
2. sep 2011 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!!.....vy kecalky ukecané :grinning: :grinning: :grinning: .......

@denisenko.....drobček je OK!!..teším sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.........kde budeš rodiť?....v IT či už na SK? ......ten stolík ešte musím riadne premyslieť :unamused: ....

@jacka...juj vám sa už blížia 2 ročky!! :dizzy_face: :dizzy_face:.......čo dostane Peťko?...už vieš?...

@utka..ako robíš tekvicové polievku??...
2. sep 2011 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok