Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
2. sep 2011

@jacka Poobede prídu. Okolo tretej...prídu po mňa do roboty.
@denisenko nestresuj sa! Kukni na google, ale určite to nebude nič zlé...

leninka75
2. sep 2011

u nás predškoláci nemusia nosiť pomôcky len pastu, kefku, pohárik a prezúvky...........

leninka75
2. sep 2011

@jacka.......tie veci som predala tu aj na bazoši 🙂

utka
2. sep 2011

@leninka75 ako prívarok...opražím slaninku, vyberiem škvarky, do tej masti dám tekvice opražiť, bobkáč, nové korenie, po chvíli zalejem vodou, keď sú mäkké, zahustím múkou s mliekom a pridám kyslú smotanu. Samozrejme ešte ochutím soľou a vegetou...

leninka75
2. sep 2011

dievčatá tá moja Lolka!!......pred dvoma dňami sa sama posadila a teraz už nehrozí aby pri niečom ležala...dám jej čajík, položím ju..sadne si a pije tak.......ideme spinkať, uložím ju, sadne si,.......zasa ju uložím, zasa si sadne.....potom to vzdám....a Lolka zaspí po sediačky 😀 😀 😀 😀.........

inak asi som jediná čo sa teší, že deťom začína škôlka 🙂......................

leninka75
2. sep 2011

@utka ..zemiaky nedávaš??.....a dík 🙂

utka
2. sep 2011

@leninka75 nie nedávam...ja si ju ešte na tanieri ochutím trošku octom a vitanou. dobré je dať aj kôpor, ale ja ho kôli manželovi nedávam...

jacka
2. sep 2011

@utka super už sa ti to kráti....teším sa s tebou 🙂
to vyzerá na fajn polievku.......

@leninka75 ni podarená je.....to akože normálne zaspinká po sediaci......? 😵 😵

fakt sa tešíš???......prečo?.....

a to či sa platí alebo neplatí školka vôbec nejdem riešiť...však nám povedia..... 😉

jacka
2. sep 2011

Oslávenkyni všetko najlepšie........ 🙂 😵 ........cmuk.....

jacka
2. sep 2011

pekný víkendík..... 😎 😎

utka
2. sep 2011

U nás predškoláci neplatia školné...
@jacka ďakujeeeem 😉...aj tebe pekný víkendík...

letty86
2. sep 2011

ahojteeeee 😵 😵 😵 😵 konečne som tu 😵
boli sme pol augusta u svokry, potom u mojej babky a konečne mám čas kuk 🙂
absolvovali sme aj svadbu, bolo výborne, maťko si v ten deň trošku posunul režim, tak bol s nami dlhšie, vikinka si našla kamarátky a tancovala celý čas, matkovi sa venovala hlavne svokra, tak sme si to s manžom užili 😵
@utka všeeeeeetko najkrajšie k narodeninám, veľa pozitívnych momentov, veľa zdravia, lásky a splnených snov 😵
@leninka75 aj ja sa teším, že začína škôlka, vikinka je rozkokošená neskutočne 😝

denisenko
2. sep 2011

halo, halo.....
@jacka preto s strachujem, lebo tie výsledky som mám doniesť do poradne a tá je až o dva týždne....som už googlila...vraj močový zápal alebo problém s obličkami.....tak dúfam, že to bola len náhoda..... 😠

jejda, moj muž už nemá obedy....aby som zas šla niečo variť..... 😝 😝 😝
@letty86 aké pestré leto ste mali..... 😵 a je že kam si sa aj ty stratila....hádam ste sa nedohodli aj s aninkou?
@leninka75 to fakt posediačky? a potom sa sama skláti, alebo ju uložíš????

letty86
2. sep 2011

@denisenko ako sa cítiš, brušinko rastie?...tiež ti v tom neviem poradiť, ale držím palce, nech je to o.k
no, august sme mali rozlietaný 😉

denisenko
2. sep 2011

@letty86 no, pravdu ti poviem, čoraz častejšie mám depku..... 😝 bruško vykúka, ked sa najem.. 😉 ale ráno nalačno ani moc nie.....možno sa naozaj pomýlili prvý krát ked to merali a som o takmer týžden menej tehotná, ako si myslím....

letty86
2. sep 2011

@denisenko ten posun som mala aj ja, neviem presne v ktorom tt mi to povedali, ale vraj 2 týždňová odchýlka je v poriadku...a veľa negoogli, mňa to len rozladilo 😒

denisenko
2. sep 2011

@letty86 pravdu máš...čím viac do toho štúram, tým som na tom horšie......idem sa tešiť, že povedali OK, no nie? 😉 ..práve som vygoooglila, že ideálne pH moču je 7,5 aby nebol prekyslený organizmus, žial, len malé percento ludí je ideál....tak asi ja som.... 😉 😉 😉

denisenko
2. sep 2011

mnam....po sto rokoch som navarila...vynikajúcu zeleninovú polievočku..... 😵 😵 😵

letty86
2. sep 2011

@denisenko tak, tak, keď povedali, že je všetko o.k, tak sa treba tešiť 😵 😵 a nič iné neriešiť
ja som tiež taký strachopúd, ale pri maťkovi som si stále opakovala, keď som išla na testy a potom čakala na výsledky, že bude všetko o.k. a snažila som sa zbytočne si dopredu nenahánať strach....môj manža mi stále hovorí, že nemám dopredu riešiť čo a ako a má pravdu

denisenko
2. sep 2011

@jacka volala som so sestrou, tak ťa nepoteším.....ona raz robila bezlepkovú tortu a vraj to nebolo dobré, odvtedy dáva Samkovi robiť tú penovú, bielkovú....snehovú..... 🙂 tak tolko k tortám..... 😉 mne sa práve dovarilo mäsko so šťavou a ryža, tak si idem dať.....dobrú chuť.... 😉

letty86
2. sep 2011

@denisenko dobrúúúú 😉 ...idem sa s maťkom prejsť, je dnes neskutočne nervný ☹
@jacka ja som dnes našla recept na bezlepkovú bábovku, ak by si chcela, pošlem recept, ako sa darí peťkovi a maťkovi?

utka
2. sep 2011

Ešte raz vám ďakujem. Dnes ma neskutočne bolí hlava...ani zapiť nemôžem.
Dobrú nôcku!

jacka
3. sep 2011

ahojte..........

@denisenko to si ma fakt nepotešila......som našla zo zlatého klasu ale sa bojím že či to bude aj jedlé ☹ .......no neva...urobím bublaninu 😀 😀 😀 😉

@letty86 ste mali pekné prázdniny......Vikinka sa teší do školky?.........možeš poslať 🙂 ...ja som chcela tortičku pre neho...bude mať dva rôčky........Peťkovi je dobre.......mám skvelu maminku 🙂 😉 😀.....a Maťko ma niekdy svoje obdobie......vtedy ma beru čerti......a nechce do školky......tak uvidíme v pondelok...bolo by naj...keby ho odviezol muž....

@utka ako Viki?

utka
3. sep 2011

Ahojte!
Mňa už druhý deň a noc bolí hlava, že až ☹...
@jacka Viki dobre. Išli sa von učiť korčulovať, kým som ja varila...Poobede niečo vymyslíme, ale neviem, keď ma tak bolí tá moja sprostá hlava...
A zajtra sa asi pôjdeme okúpať, keď bude tak teplo...

jacka
3. sep 2011

@utka tak nech ťa rýchlo prejde....čo si si dala za tbl?........neznášam takéto stavy 😔
je rád že je doma? 🙂

hlásia teplo.......sranda...celé leto zima.. a teraz ..... 😎 😎

my už máme program..ideme kopať krumple..... 😝 😝 .............................a zajtra neviem.......

utka
3. sep 2011

@jacka No parada...takže zábava...
Dala som si ibalgin, paralena aj algifenové kvapky,ale nič nezabralo ☹

denisenko
3. sep 2011

ahojte.... 😉
@utka nezjedla si toho nejako dosť?????...ale aspon máš na výber, kdežto ja...mi hovor o bolení hlavy.... 😝 😝 😝 😝 vyzerá to tak, že si pretrpím celé tehu..... 😔

@jacka fuj, aj tu je teplo...a to akože včera malo pršať...len neviem kde..... 😖 my sme si asi nepriplatili..... 😝

no, Denisko ide od pondelka do školky.....včera mi ukazoval, že bol so starkou na nákupe.....pyžamko a papuče....samozrejme, všetko zelené..... 😀 😀

utka
3. sep 2011

@denisenko nie, nezjedla, lebo to vštko som pojdela v priebehu 36 hodín...najprv som sa veľmi zdráhala, dať si niečo, lebo mi ujo homeopat zakázal, ale už sa to nedalo vydržať...No vo štvrtok som dostala mrchu, tak to preto...

denisenko
3. sep 2011

@utka fúha, tak ešte aj to...ti nezávidím..... 🤐 aspon mrcha sa mi na pár mesiacov vyhne oblúkom, ked už ma tak často bolí hlava..... 😀 😀

prišla mi odpoved od uja gynekologa, cez net: Sledovanie rastu plodu ultrazvukom patrí medzi štandardné vyšetrenia. Pokial sa zistí nezrovnalosť v parametroch rastu tak sa tieto vyšetrenia opakujú a korigujú Vždy sa môže jednať o chybu v jednotlivom meraní. Užívanie vitamínov Vám neškodí a pokial máte fyzicky náročnú prácu tak tá sa zatial neprejavuje v retadácii rastu vo včasnej tehotnosti. Bez ohladu na tieto nejasnosti rastu by však fyzicky náročná práca mal byť dôvod na preradenie na menej náročnú prácu aby sa neohrozil vývoj v neskorších štádiách tehotnosti. Túto zmenu by mal zamestnávatelovi doporučiť Váš gynekolog. Zmena pH moču by mala byť porovnaná s nálezom v močovom sedimente a ev.aj s kultiváciou moču aby sa vylúčila zápalová komplikácia v močových cestách.

tak už asi budem kludnejšie spať..... 😉

denisenko
3. sep 2011

ma tak napadlo......ak som otehotnela neskor ako sme všetci predpokladali, tak potom by mi porod mohol výjsť aj na moje narodeniny....to by bola sila..... 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre