Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. sep 2011

@denisenko príjemnu prácu,......tak to je super ...poteší......teším sa s tebou 😵 😵....mne Maťko povedal že do školky sa už nikdy nevráti ☹...dufam že ho to prejde 😖

@utka povytahuj z neho info ..aby to v sebe nedusil

utka
5. sep 2011

Ahojte,
aj Viki bol spokojný v škôlke. Síce tam neboli "kamoši z jeho partie" ale v pohode. Bol veselý, keď som po neho prišla, tak som aj ja spokojná. Len vraj ho boli nohy z chodenia po schodoch, lebo teraz sú už na poschodí,ale to podľa mňa povedal len preto, aby sa pochválil, že je už veľký a je na poschodí 😉...

@denisenko super, že sa Deniskovi páčilo.

@jacka dúfam, že si to Maťko do zajtra rozmyslí, však on tam rád chodil...
Dnes sme stihli aj alergológiu, aj sme zháňali plaveckú čiapku a okuliare a hlavne zohnali...Takže zajtra ideme na to!!!

utka
6. sep 2011

Dobré ráno!
To máme ale počasie ☹... U nás je 16,5 stupňa a fúka vetrisko ☹,,,

jacka
6. sep 2011

ahojte.....

@utka ste riadne obehli všetko ....super 😉 ......som zvedavá ako bude na plaveckom...potom povedz

Maťko ráno v pohode...akoby sa nič nedialo.....tak je to už asi na dobrej ceste 😉

aj tu je hnus ....vetrisko..... 😝 ...........som dala Maťkovi dlhý rukáv 😕

utka
6. sep 2011

@jacka jasné, že potom dám vedieť čo a ako na plaveckom...včera sa Viki tešil z okuliarov a čiapky 😉.
Tak super, že Maťko šiel v pohode do škôlky. Ja som nachystala Vikimu krátky rukáv, ale dlhé gate a kázala som manželovi, nech mu dá mikinku.

letty86
6. sep 2011

ahojte 🙂

@jacka dakujem za blahoželanie aj na tejto pôde 😉 oslava bola decentná 😵 , manža išiel večer do práce, tak sme pre istotu ani nepripíjali a vlastnoručne a s láskou som kúpila 😀 koláčiky, tak sme sa pohostili, išli sme aj k mojej mamine, tiež boli očarení ako viem piecť 😀 😀
Ten receptik ti napíšem, myslím na to, ale tuším tam tiež ide zlatý klas.....ja by som sa toho nebála, ja mám overenú bábovku, kde ide namiesto múky pudingový prášok a je chutná
Vikinka sa do škôlky nechcelo, ale našťastie neplakala, tak som bola rada
Maťko mi začal loziť, tak je teraz všade, veľa toho pri ňom neurobím, oči na stopkách...no náročne obdobie 😕 😔

utka
6. sep 2011

@letty86 vitaj. Pekné fotky. Maťko je už veľký chlap a Vikinka je zlatučká...

letty86
6. sep 2011

Aj u nás riadne fučí, tiež som dala vikinke dlhý rukáv, zima je 😕
pridala som fotky zo svadby
kde ste všetky?

letty86
6. sep 2011

@utka dakujem 😵
môj malý lezúňik je už hore, snáď sa mi podarí ešte dnes kuk 🙂

utka
6. sep 2011

😉

jacka
6. sep 2011

@letty86 že aká si ty šikovná....aspon sa pochválili za koláčik 🙂 😉 ..........................no nezávidím vám to obdobie......počkaj len ked začne bežkať a dočiahne na klučky.....to bude len sranda 😉 🙂 ............ešte ti dva krát spáva?


@utka som zvedavá na ten plavecký...... 🙂 ...................a vonku sa krásne vyčasilo.....to sú hrozné výkyvy..... 😠 😠

utka
6. sep 2011

@jacka aj ja som zvedavá...

jacka
6. sep 2011

@utka držím palce.....

utka
6. sep 2011

@jacka ďakujemeeee!!!
Ale viac sa bojím tej logopédie...Viki vôbec nepoužíva tie písmenká, čo sa učí...Keď ho upozorním, ale to je málo, čo sme spolu pár hodín poobede ☹. Neviem, kedy sa naučí pekne rozprávať...

jacka
6. sep 2011

@utka neboj nič.....naučí sa.....ani Maťko nepoužíval......v kuse som o opravovala..... a nič....a mám pocit akoby to prišlo samo......už len sykavky nám nejdu...ale dr. vravela že netreba tlačiť na neho lebo sa učí úplne nove slová....to pre nás akoby sme sa učili cudzí jazyk....chápeš čo chcem povedať............aj my ideme dnes...muž to stihne...tak uvidíme čo povie 😉 ...

utka
6. sep 2011

@jacka naučí, viem, ale nejako to trvá...to bude asi tým, že nebol doma 2 mesiace a u starých rodičov ho toľko neupozorňovali...

jacka
6. sep 2011

@utka presne tak.......musíš byť aj ty trpezlivá......teraz budete spolu viac tak ho budeš opravovať....... 🙂 ........on je šikovný rýchlo to zvládne 😵

denisenko
6. sep 2011

ahojte... 😉
ja som dneska taká nasr..á, že až..... 😉 ráno mi šefka láskavo oznámila, že celý týžden budem robiť o hodinu navyše.....akože asi ma chcú rovno dostať na pohotovosť.... 😝 😝 😝 😝 taká som z toho nervná, že až..... 😠

niečo som chcela, len už som od jedu aj zabudla..... 😠 😠 no paráda...... 😝 😝 😝

u nás je horúco....dva dni lialo a dnes je zas vyše 30.....sa na to možem...pekne krásne viete čo....... 😠
@jacka no vidíš, Maťko si zase zvykne a bude dobre...... 😉 len ty sa nedaj..... 😉 😉 😉
@utka to mi hovor o tom, čo robíme my a čo starý rodičia...mna to čaká od nedele, neviem ako dlho potrvá, kým sa zas dostaneme do starých kolají....dúfam, že okrem tých " pekných slov" ty kokso a podobne, nič nehrozí..... 😀
@letty86 ty si šikulka, takto rýchlo napiecť...dáš aj recept? či tajomstvo šefkuchára????? 😀 😀 😀

ja idem...varím karfiol, na zajtra...ešte kým to vypražím.....a potom zas do práce....volno bude až v štvrtok..... 😝

jacka
6. sep 2011

@denisenko ty sa len nenas....j........pomysli si že už tam dlho nebudeš......a máš dve uši....no nie 🙂

@utka no ako??

jacka
6. sep 2011

dobrú...... 🙂

a kdeže máme leninku??? 😕 😕

utka
6. sep 2011

@jacka super. Viki je ešte s jedným dievčatkom, o rok mladším. A majú takú zlatú trénerku Veroniku. Páčilo sa mu, len ešte sa trošku bojí. Už sa aj ponáral trošku a na konci skákali do vody...len mu bola dosť zima, keď vyšiel z bazéna...

jacka
7. sep 2011

ahojte........

@utka rýchlo si zvykne.......bola studená voda?.....som myslela že pre deti bude teplejšie....hm

jacka
7. sep 2011

@utka ako na logo?......

žeby sama???? 😅 😉

utka
7. sep 2011

Ahojte!

@jacka no nebola veľmi teplá, ale ani studená. Na plávanie super. Viki tvrdil, že bola teplá, ale keď vyšiel von, tak mu bola zima. Chúďatko ako vyšiel a zastal si na breh, aby mohol skočiť, tak ho tak klepalo ☹. Bolo mi ho ľúto ☹.
Na logo? No nič nové nám nedala naučiť sa. Stále sme pri L a C. Jemu to ide, keď si dáva pozor, no keď už začne niečo hovoriť, tak nestíha si dávať pozor a hlavne nemá čas si tak naštelovať jazyk, aby mu to šlo ☹. No uvidíme, ako to bude. Ideme teraz 22.9.
A vy ste ako dopadli? Čo teraz Maťka učí?

jacka
7. sep 2011

@utka chuda moje.......... ☹ len aby s toho neochorel.... ☹ ...........................Maťka učí všeličo.........skuša s ním tie sykavky.....ale vravela že niektoré deti sa ich naučia až ked vedia čítať..........a že takéto deti budu viac na matematiku a technické veci...že na dobre vyslovovanie nemajú čas.....tak neviem.........uvidíme 😅

jacka
7. sep 2011

a to čo toto ....kde sú ostatné ......... 😕

jacka
7. sep 2011

😕

jacka
7. sep 2011

tak ja idem......

denisenko
7. sep 2011

halooooooo..................... 😉
už som tu ako na koni....... 😉 dúfam, že mi toho logopeda potrebovať nebudeme, aj ked už 6 týždnov je na Sk a stále ráčkuje..... ☹ asi to chce ešte čas a potom uvidíme...... 🙂 ale inak jemu ykavky problém nerobia, len L hovorí tak mäkko..... 🙂
@utka ako vážne sa tvári na tých fotkách..... 😀 myslíš, že polhodinka je pre nich tak akurát?
@jacka aj Denisko je viac na čísla, dokonca najzaujímavejšie vtelke je to, ked losúju Keno alebo niečo podobné.....lebo sú tam len čísla....možno má hlavu po mame 😉

denisenko
7. sep 2011

ach jáj...čo sa deje na tomto svete....dneska sme tu a zajtra..... 😖 náš tatinko cestuje dnes v noci po Deniska....tak dúfam, že v sobotu večer sa šťastlivo všetci zvítame..... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre