Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. sep 2011

@denisenko jáj veru ☹ 😢 😢 ,...............hrozné čo sa stalo ☹ ☹ ☹ ...som to počula v rádiu ked som šla pre Maťula ☹ ☹

mysli pozitívne........určite sa zvítate 😵 😵 😵

Nisko je šikovný po maminke,že 🙂 🙂 🙂 😉

bolí ma gebula od včera 😝 😝 .................... 😠

jacka
7. sep 2011

@denisenko a ty sa ako máš?????.....čo brušinko....kedy ideš zas na kontrolu....sa mi zdá že si to písala nejak som zabudla 😔 😔 😅

denisenko
7. sep 2011

@jacka tak veru, ja inak nemožem ani správy pozerať, moj muž je rád že som vtedy v robote, inak mu to prepínam... 😖 mám z toho potom zlé sny a depky ...tak som to zrušila..... 😉

veru, šikovný po mamine, aj tatinko to tvrdí....... 🙂 🙂 🙂 hovorí, že pekný po tatkovi a múdry po maminke.... 😉 😉

Maťko už v školke dobre? ozaj a ako to znáška Peťko, že je zas sám doma? cítiš nejaký rozdiel?

denisenko
7. sep 2011

@jacka ja sa mám ako tehula.......len neviem prečo, už teraz fučím ako lokomotíva.... 😀 😀 😀 a do roboty sa ide aj zajtra, ved nemá kto za mna makať.....ale som povedala, že upracem 17 izieb a viac ani slamku nepreložím a pádlujem domov......jasné, všetko ok, len príd..... 😝 😠 😠 ...za dve a pol hodinky som doma.... 😉

na kontrolu som mala ísť budúci týžden, ale kedže som nestihla zabeštelovať termín, idem až o týžden neskor....čo už.....bude vraj vela detí....... 😀 😀 😀

denisenko
7. sep 2011

a mna dneska moj drahý pozval na zmzlinu a tortu, a ja nestíham, zrovna dnes musím skor do práce..... 😖 tak hádam stihnem potom.... 😉 .....ked pozýva, treba ísť...... 😀

jacka
7. sep 2011

@denisenko ...........ja nemožem ani krimošky kuk....lebo mám s toho nočné mory..... 😔

ešteže to aj tatino pritvrdí...... 🙂 😵 ...........Nisko sa teší?

v školke už o.k.......slovko nikdy sa nekonalo 🙂

ani velmi nie...prvé ráno bol v šoku,............nikto nikde......ale ten úsmev ked zistil že všetky hračku sú jeho..... 😵 😵 ....by som ho vybozkávala 🙂

jacka
7. sep 2011

@denisenko jasné že treba ísť....... 🙂 🙂 ........vychutnajte si ju 😵

utka
7. sep 2011

@jacka no dúfam, že neochorie...ani nestraš!!!
@denisenko myslím si, že na začiatok je tá pol hodinka tak akurát...
Ach jáááj, veru, hrozné veci sa dejú. Chudáčik Demitra 😢

jacka
7. sep 2011

@utka ja nechcem strašiť...ale ked nebola voda teplá....tak ma to napadalo...Maťko mi z Neresnice ochorel.....aj s Peťkom...ale tam je voda samý lad 😠

chudáčik....strašná tragédia ☹ 😢 ...a jeho rodina....žena ...deti.....ach jáj ☹ 😢 😢

utka
7. sep 2011

@jacka tu nebola studená...A keď si ju porovnám s Ńeresnicou, tak môžem kľudne povedať, že bola horúca 😉...
Už dve známe mi písali, že ako ich detičky začali chodiť na plávanie, tak nebývajú choré...

jacka
7. sep 2011

@utka to je asi iné na plavárni................že horuca...moje nervy.....mna už na Neresnicu nedostanú 😀 😀 😉 😠 😠 ..................................

utka
7. sep 2011

@jacka myslím tým tú plaváreň, že horúca voda oproti ľadovej Neresnici...

jacka
7. sep 2011

@utka asi som to zas nejak inak napísala ako myslela.....no nič...................... 😔

leni a ty si sa nám kde stratila????

jacka
7. sep 2011

dobrú......

utka
7. sep 2011

Dobrú noc! Len neviem, či zaspím. Pozerám správy o tej hroznej tragédii. Mladí ľudia. Aj tí česi...Ach jááááj.

jacka
8. sep 2011

ahojte....

@utka no ako si spala?.......veru .....strašná vec je to.... ☹ ☹

utka
8. sep 2011

Ahojte!
@jacka celkom dobre. Našťastie...

jacka
8. sep 2011

@utka .......... 😉

ja som dnes tolálne nevyspatá asi mám záťažový stupen 10 😝 😝 .................dobrá kosa vonku...a ten vietor...nemá chybu...žeby teplo už nadobro odišlo???

utka
8. sep 2011

@jacka u nás nefúka. Len je zamračené. Ale ráno bolo 16,5 stupňa, teplejšie ako včera. V nedeľu má byť 28 stupňov, tak ešte nie je teplo nadobro preč...dúfam 😕

jacka
8. sep 2011

Sme museli prísť skor dnu....... 😠 😝 ......aspon si požehlím.... 😀 😀

@utka tak sa ešte máme na čo tešiť...... 😎 .......bodaj by si mala pravdu..... 🙂

utka
8. sep 2011

@jacka pozerala som an nete počasie na víkend. V BA bude v sobotu 28 a v nedeľu až 31 stupňov. Vo ZV samozrejme chladnejšie...v sobotu 25 a v nedeľu 28 stupňov. My ideme k našim oslavovať moje narodky. Budeme variť kotlíkový gulášik.

mirrinka
8. sep 2011

Ahojte kočky....pozerám,že budeme mať prírastok
@denisenko gratulujem,ti to vychádzam tak ako mne...môj malý sa narodil 29.marca 🙂
baby,idem k vám s inzerátikom mojim - ak máte a nepotrebujete,kúpim hraciu deku alebo hrazdičku za dobrú cenu 😉

denisenko
8. sep 2011

ahojte.... 😉
@jacka ja som sa dnes tiež vobec nevyspala..... 😝 záťažový stupen 10 je málo..... 😀 bola som hore už oid 4-tej, ale ja vždy trpnem, ked tatinko je na ceste.....ale už je doma, Denisko bol vraj ráno prekvapený, že ani do školky nechcel ísť.... 😀
@utka tak super oslava, s gulášikom.....pošli trošku po tom vetre, hádam doletí..... 😀
@mirrinka dakujem, ja dúfam, že 1. apríl to istí....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka som práve pozerala tie plavecké kurzy tu vo vedlajšej dedine....tak pre začiatočníkov od 5 rokov, každý piatok od 15.00 do 15.55..... 10 vstupov...100 eur.... 😝 čo už....začína to v oktobri, tak asi Nisko pojde.... 😉

oliinka
8. sep 2011

ahojte maminky 🙂 chcem sa vás spítať či zvažujete niektorá už teraz odklad škol.dochádzky u detičiek.ja nad tým rozmýšlam.Paťko je maličký,aj naša výslovnosť je slabšia,chodíme k logopedičke,farby tipujeme alebo máme stále trávičkovu,slniečkovu a tak,je hravý,počítame tak do 10 básničky idu ako ktorá,ale šikulka je na puzzle,stavebnice a tak

denisenko
8. sep 2011

@oliinka my sme nad tým uvažovali, ale kvoli tomu, že možno skúsi jeden rok tu v taliansku....ale ešte neviem, ako to budeme zvládať, tak si nechávam čas na rozmyslenie.... 😉 deti sú rozne, možno sa rýchlo oťuká, ale asi najlepšie by bolo nechať to odborne posúdiť.... 😉

denisenko
8. sep 2011

@leninka75 a ty si kam zmizla??????? 😕

denisenko
8. sep 2011

@utka
@jacka som sa ešte chcela spýtať...ked máte tiež chalanov.....poznajú už aj zložené dvojmiestne čísla? akože ked napríklad vidí 23...tak vie, čo to je? 😕 😕

jacka
8. sep 2011

@mirrinka ahoj sa mi zdá že leninka niečo predáva...skus kuk.... 😉

@utka mnamky mnam gulášik...nech vám vyjde počasie......ozaj čo ti kupil manžel?.....

@denisenko to pochybujem že ked to vidí že pozná také číslo........neviem nevšimla som s to...........manžel docestoval v pohodičke........ 😵 😵 ....si viem Niska predstaviť ako sa mu nechcelo.......

utka
8. sep 2011

Gulášik pošlem, len neviem, či dorazí 😉...
Od manžela som dostala parfém, čo som si vybrala, objednala 🙂...
Viki pozná čísla, aj dvojmiestne. On je totižto na matematiku...skôr ako na slobenčinu, keď sa mu nechce sa zaťažovať s L,C,R 😀 .
On už aj začína počítať také ľahšie príklady. Pýta sa ma napr. koľko je 8+4. A keď mu poviem, nech si vyráta, tak si to na prstoch vyráta...

oliinka
8. sep 2011

ano to určite treba.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre