• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@denisenko jáj veru :frowning2: :cry: :cry: ,...............hrozné čo sa stalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...som to počula v rádiu ked som šla pre Maťula :frowning2: :frowning2:

mysli pozitívne........určite sa zvítate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nisko je šikovný po maminke,že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

bolí ma gebula od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................... :angry:
7. sep 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a ty sa ako máš?????.....čo brušinko....kedy ideš zas na kontrolu....sa mi zdá že si to písala nejak som zabudla :pensive: :pensive: :sweat_smile:
7. sep 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak veru, ja inak nemožem ani správy pozerať, moj muž je rád že som vtedy v robote, inak mu to prepínam... :confounded: mám z toho potom zlé sny a depky ...tak som to zrušila..... :wink:

veru, šikovný po mamine, aj tatinko to tvrdí....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hovorí, že pekný po tatkovi a múdry po maminke.... :wink: :wink:

Maťko už v školke dobre? ozaj a ako to znáška Peťko, že je zas sám doma? cítiš nejaký rozdiel?
7. sep 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja sa mám ako tehula.......len neviem prečo, už teraz fučím ako lokomotíva.... :grinning: :grinning: :grinning: a do roboty sa ide aj zajtra, ved nemá kto za mna makať.....ale som povedala, že upracem 17 izieb a viac ani slamku nepreložím a pádlujem domov......jasné, všetko ok, len príd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: ...za dve a pol hodinky som doma.... :wink:

na kontrolu som mala ísť budúci týžden, ale kedže som nestihla zabeštelovať termín, idem až o týžden neskor....čo už.....bude vraj vela detí....... :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mna dneska moj drahý pozval na zmzlinu a tortu, a ja nestíham, zrovna dnes musím skor do práce..... :confounded: tak hádam stihnem potom.... :wink: .....ked pozýva, treba ísť...... :grinning:
7. sep 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...........ja nemožem ani krimošky kuk....lebo mám s toho nočné mory..... :pensive:

ešteže to aj tatino pritvrdí...... :slight_smile: :dizzy_face: ...........Nisko sa teší?

v školke už o.k.......slovko nikdy sa nekonalo :slight_smile:

ani velmi nie...prvé ráno bol v šoku,............nikto nikde......ale ten úsmev ked zistil že všetky hračku sú jeho..... :dizzy_face: :dizzy_face: ....by som ho vybozkávala :slight_smile:
7. sep 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné že treba ísť....... :slight_smile: :slight_smile: ........vychutnajte si ju :dizzy_face:
7. sep 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no dúfam, že neochorie...ani nestraš!!!
@denisenko myslím si, že na začiatok je tá pol hodinka tak akurát...
Ach jáááj, veru, hrozné veci sa dejú. Chudáčik Demitra :cry:
7. sep 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja nechcem strašiť...ale ked nebola voda teplá....tak ma to napadalo...Maťko mi z Neresnice ochorel.....aj s Peťkom...ale tam je voda samý lad :angry:

chudáčik....strašná tragédia :frowning2: :cry: ...a jeho rodina....žena ...deti.....ach jáj :frowning2: :cry: :cry:
7. sep 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tu nebola studená...A keď si ju porovnám s Ńeresnicou, tak môžem kľudne povedať, že bola horúca :wink:...
Už dve známe mi písali, že ako ich detičky začali chodiť na plávanie, tak nebývajú choré...
7. sep 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to je asi iné na plavárni................že horuca...moje nervy.....mna už na Neresnicu nedostanú :grinning: :grinning: :wink: :angry: :angry: ..................................
7. sep 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myslím tým tú plaváreň, že horúca voda oproti ľadovej Neresnici...
7. sep 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka asi som to zas nejak inak napísala ako myslela.....no nič...................... :pensive:

leni a ty si sa nám kde stratila????
7. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú......
7. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc! Len neviem, či zaspím. Pozerám správy o tej hroznej tragédii. Mladí ľudia. Aj tí česi...Ach jááááj.
7. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@utka no ako si spala?.......veru .....strašná vec je to.... :frowning2: :frowning2:
8. sep 2011 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@jacka celkom dobre. Našťastie...
8. sep 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .......... :wink:

ja som dnes tolálne nevyspatá asi mám záťažový stupen 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................dobrá kosa vonku...a ten vietor...nemá chybu...žeby teplo už nadobro odišlo???
8. sep 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás nefúka. Len je zamračené. Ale ráno bolo 16,5 stupňa, teplejšie ako včera. V nedeľu má byť 28 stupňov, tak ešte nie je teplo nadobro preč...dúfam :confused:
8. sep 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme museli prísť skor dnu....... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aspon si požehlím.... :grinning: :grinning:

@utka tak sa ešte máme na čo tešiť...... :sunglasses: .......bodaj by si mala pravdu..... :slight_smile:
8. sep 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pozerala som an nete počasie na víkend. V BA bude v sobotu 28 a v nedeľu až 31 stupňov. Vo ZV samozrejme chladnejšie...v sobotu 25 a v nedeľu 28 stupňov. My ideme k našim oslavovať moje narodky. Budeme variť kotlíkový gulášik.
8. sep 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky....pozerám,že budeme mať prírastok
@denisenko gratulujem,ti to vychádzam tak ako mne...môj malý sa narodil 29.marca :slight_smile:
baby,idem k vám s inzerátikom mojim - ak máte a nepotrebujete,kúpim hraciu deku alebo hrazdičku za dobrú cenu :wink:
8. sep 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@jacka ja som sa dnes tiež vobec nevyspala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: záťažový stupen 10 je málo..... :grinning: bola som hore už oid 4-tej, ale ja vždy trpnem, ked tatinko je na ceste.....ale už je doma, Denisko bol vraj ráno prekvapený, že ani do školky nechcel ísť.... :grinning:
@utka tak super oslava, s gulášikom.....pošli trošku po tom vetre, hádam doletí..... :grinning:
@mirrinka dakujem, ja dúfam, že 1. apríl to istí....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka som práve pozerala tie plavecké kurzy tu vo vedlajšej dedine....tak pre začiatočníkov od 5 rokov, každý piatok od 15.00 do 15.55..... 10 vstupov...100 eur.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo už....začína to v oktobri, tak asi Nisko pojde.... :wink:
8. sep 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte maminky :slight_smile: chcem sa vás spítať či zvažujete niektorá už teraz odklad škol.dochádzky u detičiek.ja nad tým rozmýšlam.Paťko je maličký,aj naša výslovnosť je slabšia,chodíme k logopedičke,farby tipujeme alebo máme stále trávičkovu,slniečkovu a tak,je hravý,počítame tak do 10 básničky idu ako ktorá,ale šikulka je na puzzle,stavebnice a tak
8. sep 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oliinka my sme nad tým uvažovali, ale kvoli tomu, že možno skúsi jeden rok tu v taliansku....ale ešte neviem, ako to budeme zvládať, tak si nechávam čas na rozmyslenie.... :wink: deti sú rozne, možno sa rýchlo oťuká, ale asi najlepšie by bolo nechať to odborne posúdiť.... :wink:
8. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a ty si kam zmizla??????? :confused:
8. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka
@jacka som sa ešte chcela spýtať...ked máte tiež chalanov.....poznajú už aj zložené dvojmiestne čísla? akože ked napríklad vidí 23...tak vie, čo to je? :confused: :confused:
8. sep 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka ahoj sa mi zdá že leninka niečo predáva...skus kuk.... :wink:

@utka mnamky mnam gulášik...nech vám vyjde počasie......ozaj čo ti kupil manžel?.....

@denisenko to pochybujem že ked to vidí že pozná také číslo........neviem nevšimla som s to...........manžel docestoval v pohodičke........ :dizzy_face: :dizzy_face: ....si viem Niska predstaviť ako sa mu nechcelo.......
8. sep 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gulášik pošlem, len neviem, či dorazí :wink:...
Od manžela som dostala parfém, čo som si vybrala, objednala :slight_smile:...
Viki pozná čísla, aj dvojmiestne. On je totižto na matematiku...skôr ako na slobenčinu, keď sa mu nechce sa zaťažovať s L,C,R :grinning: .
On už aj začína počítať také ľahšie príklady. Pýta sa ma napr. koľko je 8+4. A keď mu poviem, nech si vyráta, tak si to na prstoch vyráta...
8. sep 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to určite treba.
8. sep 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok