• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka tam na boku pri tom ti vyhadzuje podobné videá, nech si púšťajú..... :grinning: ...Denisko si doniesol električku, presne tú, čo chcel už na vianoce......ale taký bol zlatý, lebo mna užiera na autobus, malý ..možno 15 cm, ale kovový a že 20 eur....tak povedal sám od seba, že on si teraz vybral električku, tak autobus napíše ježiškovi....reku, poradil ti tatinko? že : nie, to som si sám vymyslel..... :wink: rozumný chlapec....ale asi len dovtedy, kým nepojde zas okolo hračkárne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ani mi nedisponujeme šnúrkami.....pochybujem o tom, žeby vedel, čo s tým..... :grinning:
8. sep 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba tak vitaj v klube ......papulnatých :grinning: :grinning: :wink: ......................to máte dobre že nemusíte vreckovky....a toaleták....maličká je spokojná v školke..chce sa?.
a tie šnurky....ach jáj.....:frowning2:
8. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc....celý den som na nete....už si pripadám ako závislák...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pekné sny...zajtra zas do práce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pokukám....ešte som sa k tomu nedostala...........................no ved vravím že je šikovný.....či to budete robiť aj pri druhom :wink:
8. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj tebe..pekne sa vyspinkaj.....a net si vychutnaj.....ked sa narodí maličké tak vela času nebudeš mat :wink:
:wink:

dobru nocku.....
8. sep 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už naozaj idem..... :wink: pekné sny.... :wink:
8. sep 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki tiež nevie viazať šnúrky, A nevie ani písať a čítať...ale zato sa pridávam k vám, čo máte papuľnaté deti :wink:...
Tak dobrú noc. Zajtra je piatoooook!!! :grinning:
8. sep 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@utka škoda, že piatok, alebo nedela, alebo pondelok....u nás všetko jedno.....ale tebe pekný posledný pracovný den.... :wink:
9. sep 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
strašne sa teší teraz do školky,každý deň sme od pol 6 hore čo sa tam už nevie dočkať.konečne sa niečo deje.dva roky chodila do malej triedy a to bol zabijak,tam sa nudila jak fras. ale ona je strašne chtivá informácií (kiežby jej to dlllho vydržalo) a v predškolskej sa už učia aj dopravné značky (z ktorých vačšinu už vie) ale kopec zaujímavých vecí. tvoria,lepia a tak...
9. sep 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
deni, ďakujem.
9. sep 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jáj, tieto hice my isto privedú do hrobu...zas je vyše 30....ja už ledva fučím.....cítim sa ako mrož a to som len na začiatku...... :angry:
@bubba idem kuknúť, čo si to hodila do"pléna".... :grinning: to akože všetko máme vedieť???????

@jacka ???????????? :confused: A žE LENINKA TAKY TAK.......... :confused:
9. sep 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved to sú také bežné veci, nič extrémne,myslím si že aspon na 80 percent to naše levíčatá splnaju :grinning: keby na 100 percent to uz by boo na psychologa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba no bola som príjemne prekvapená, len neviem, či si dočiahne na to ucho....... :grinning: :grinning: ale toto všetko splna isto každé .... :wink:
9. sep 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo moja.......:slight_smile:

boli sme udr. Peťkom na recept ...potom rýchlo jesť...spať...a pre Maťka.......teraz idem chystať večeru....prídem :slight_smile:
9. sep 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ja zas idem pomaly off.....práca šlachtí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som vyšlachtená ako koník s rodokmenom na sto strán...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak Viki už kýcha a začína mu tiecť soplík. To tá studená voda v bazéne :frowning2:...Do prčíc!!!
9. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak príjemnu prácu..a šetri sa :slight_smile: :slight_smile:

@utka tak aj teba vítam v klube....... :grinning: :grinning: ..........

@bubba teda ja by som tam toho dosť vyškrtala.... :grinning: :grinning: :grinning:

tak ten moj aspon pekne kreslí......ked už nič....
9. sep 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no pekne :frowning2: ...chuda moje :frowning2:
9. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkendík.......

my pojdeme asi na jarmok...mínať bubáky...teda aspon deťom na kolotoč.......

dobru nocku..
9. sep 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u vás je jarmok? s burčiakom?????? :confused: ...keby som mohla, tak si dám....ale takto...bola som si len slušne odtrhnúť asi 5 kíl hrozna...... :grinning: :grinning: :grinning: zas mi bude zle celú noc..... :grinning:
9. sep 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tie soplíky nemusí mať z prechladnutia.....to spúšťa aj tá voda, ked sa im dostane do nosa.....Denisko huhne celé leto...ale inak mu nie je nič.....ja to volám, že výplach nosa..... :grinning:
9. sep 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento net je dneska pomalší ako slimák.....alebo len koník?
tak dobrú nocku..... :wink:
9. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si nejak skoro prišla z práce :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:

bude v BB.......len is daj...hrozno...ja ho už nemožem ani vidieť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....poslala nám svokra...kyslé ako.....r.....ť.....radšej si dám v tekutom stave :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. sep 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobru aj tebe..... :slight_smile:
9. sep 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že skoro..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: akože do deviatej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...daj si aj za mna...... :wink:
pekné sny, už idem spať...radšej.... :wink:
9. sep 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dpbré ránko.... :wink:
žienky moje, také besné sny som mala.....nie o bábätku, ale o všetkým možných bývalých frajeroch..... :angry: už aby došiel ten moj muž..... :grinning: toho by som veru nevymenila..... :wink:

pekný víkend...aj ked ja sa namakám ako za celý týžden a ešte trochu viac..... :wink:
10. sep 2011 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2011 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty máš teda sny......čože chceli od teba že sa ti vkradli do snov..........ved dneska prídu.......ideš aj do práce???

veru nemeň........nechaj si ho pekne..:dizzy_face:
10. sep 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok