• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
autor
O tom obliekani my niečo hovorte,hlavne moja mamina ho vie obliect a skombinovat,heheheheh.Tatinko ho dobre oblečie.vie že aj ponošky musia pasovat,lebo si na tom potrpim,heheheh :wink: :wink: :wink:
28. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
No my dnes drníme doma. Ujovia nám robia bordel, už sa teším na poobedie. O zábavu budem mať postarané :frowning2:.
leni, lieky my vysadili na hematológii, ale iba jedny. ešte ich pár mám... a tie čínske ešte stále beriem. A teraz aj nejaké homeopatiká, lebo som unavená a hrozne ma bolia nohy(päty, členky, kolená...)
28. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúúj moja zlatá, nech sa ti to čím skôr popraví!!! :slight_smile:......... takže poobede makajda, tak nech ti ot frčí!!!.ale ty si šikuľka, to zmákneš raz dva!!! :wink:
28. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, dík. Však tak... Len dúfam, že manžel príde skôr z práce a vezme Vikiho von. Nech tu nezavadzia. Len neviem, či bude spať poobede...dokedy to budú robiť...
28. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu smééééééééééééééé...teda len ja....

utka ..to ti nezávidím..ale ber to aj tej druhej stránky :slight_smile: .....
28. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
sorrky baby ze sa vam tu do toho montujem, ale troska mi neda nezareagovat na vase prispevky ohladom hladkania bruska a kontrakcii. Robim na porodnici, takze som to tam denno denne zazivala a viem o com hovorim. Niektore pacientky maju tak drazdivy uterus, ze staci chvila hladkania a suchania si rukou po bruchu a uz musime tlmit kontrakcie. Jasne ze sa to tyka len rizikovych tehuliek.
A naopak, pri porode, ked uz v tej zaverecnej faze druhej doby porodnej cakame na kontrakcie (niekedy sa ten inerval na konci porodu predlzuje) tak zas hladkame, drazdime a steklime brusko, aby sme tie kontrakcie trosku urychlili.
Tolko info z praxe a este raz prepacte, ze som vam sem vtrhla :slight_smile:
28. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuzula, v pohode...
jacka, som rada, že to budeme mať za sebou :wink:. To bola posledná vec, čo nám chýbala, aby sme mali komplet prerobený bytík. Takže už bude pokoj!
28. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka super....tak už len to zdravie....a potom dalšie bábo... :wink:
28. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula...dakujeme za info...to vieš..kto nevie by sa hádal do nemoty...musí mat dokazy :slight_smile: :dizzy_face:
28. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, asi tak...
viki mi povedal v piatok, že on dá sestričke meno Vikinka. Tak som mu povedala, že sa tak nemôže volať, lebo už on je Viki... Tak jej vraj dá meno laurinka :wink:. Zlatko moje premúdrelé :grinning:
28. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: :wink: zuzula dakujeme :wink:
Jacka tak mame pravdu,že???? :grinning: :grinning:
Utka chuda moje male,neboj bude všetko oky,držim palčeky :grinning: :grinning: :wink: :wink:
28. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala som sem par fotiek:slight_smile:))
28. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siw...no my dve ...vždycky :wink:

utka.....no zlatíčko maličke...ako sa teší :dizzy_face:
28. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na šak ne..... :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On sa teší, ale asi nechápe, že sa potom bude musieť so všetkým deliť, a že bude u nás už navždy... :grinning:
28. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, Vikimu je tá Nike šitlka ešte veľká...ale nevadí, bude mu na rok :wink:
28. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi :wink: :grinning:
28. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ...len nech sa delí...aby sa mal s kým...sa teším ked sa budú moji chlopi hádat...ma švihjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ne o zem
28. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulka kedykolkvek sem vtrhni :wink: nám to nevadí :slight_smile:

utka,ja nie som v obraze :frowning2: čo Vám to bombardujú ujovia? :slight_smile: .............takže Viki chce sestričku :dizzy_face: .........no len sa nám rýchlo vyliečkaj :wink: :slight_smile:

varím žienky :wink:
28. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka velka???? simonko ju ma vzadu stiahnutu
Jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám je šiltovečka dobrá :slight_smile:
28. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula..veru...aspon nám podáš dalšie info o bruškách...už ked sme tu dve tehošky :wink:

a čože varíš...
28. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už navarila...
aninka, meníme vchodové dvere, mali sme obyčkove a teraz budeme mať ADLO.
siwi, aj keď mu ju totál stiahnem. Ale nevadí...
28. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ..lepšie ako by mala byt malá :wink: ...
28. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj nam ja dobre
Aninka :wink:
Jacka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ideš dnes do práce?? :wink:
28. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja ti do vlasov neskocim ja sem zasa mesiac nepridem :wink: ja som s anehadala ci je to tak alebo onak,islo o to akym sposobom si to zreprodukovala proti mne.ked si o tom pisala 1x myslela som ze len zartujes a potom ked som napisala daj odkaz chcem sa zasmiat tak si ma zje...ala ako malu jaju :wink: takze :wink: ked porodis potom sa s tebou pohadam
siwi a tie tvoje :angry: som nepochopila :sweat_smile:
28. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem sa namalovat a uspat simonka a idem ,bude doma s dedom,budu spat spolu a tatinko dojde o 14-45 h.Zatial ho bude stražit dedo.Idem si pre vyplatu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,zajtra pojde mucko miesto mna :wink: :wink: :wink:
28. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac dnes sme mali katastrofalny zachvat zurivosti lebo hojdacka neposluchala :grinning: :grinning: no tak sme sa isli teda hnevat domov...bozeee kedy to uz prejdeeeeeeeeeeee :sweat_smile:
28. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok