Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. sep 2011

@leninka75 to je 4-mesačný kurz=28 polhodín. Okolo 15.12.končia. Som sa rozhodla, že mu kúpim krátky neoprén, v tom mu nebude až taká zima.

leninka75
12. sep 2011

@utka ..to vám ponúkli v škôlke?....veru len kúp...

utka
12. sep 2011

@leninka75 nie, nie. To sme si sami našli. Chceli sme tu neďaleko v jednej ZŠ, ale už nemali voľné, tak chodíme trošku ďalej /autom/, ale je to tá istá plavecká škola...

utka
12. sep 2011

@leninka75 ale budú mať aj zo škôlky plavecký. Niekedy v apríli...

leninka75
12. sep 2011

@utka ..to už bude Viki frajer, bude vedieť plávať 🙂 ....ešte nekončíš??

denisenko
12. sep 2011

ahojte.... 😉
@leninka75 no....stratená sa našla...... 😀 super...Vianoce sa blížia, možeš prísť upratať aj k nám.... 😉

Denisko bol dneska prvý krát v školke tu....ráno boli veru slzičky, ked som odchádzala do práce..chudatko moje, on sa naozaj bojí, že ho zas kdesi opustím.... 😖 a jeho najlepší kamarát tento rok do školky chodiť nebude, majú od leta bábätko, tak ostal už doma....škoda.... 😖

utka
12. sep 2011

@leninka75 už končím. Idem pre toho mojho "plavca". 😉.

leninka75
12. sep 2011

@denisenko ....drobec malý.....až teraz to na neho doľahlo? .....žeby som prišla, keď som vo švungu?? 😉

jacka
12. sep 2011

@leninka75 teraz mi zas povedal že zajtra už nepojde..no vyznaj sa ... 😠 😝 .....................................mne učka niečo šometila o bielom tričku.....legínoch...akože si neviem predstaviť chlapa v tom....a nič viac,.....musím sa zajtra popýtať.ešte viac........to je tiež ako partizán...potom sa do nás obuje že to musí každému hovoriť.... 😝

jacka
12. sep 2011

@denisenko zlatíčko.....a ako v noci spí?.....či spinká s vami?.......normálne mi je ho ľúto ☹

jacka
12. sep 2011

http://varecha.pravda.sk/recepty/rychla-torta-a... som našla pre Peťka ...čo myslíte......ten zlatý klas..........však ked nebude jedlá .....má kto žrať 😀 .😀................................včera muž urobil pizzu....no že 😝 😝 .....ale hlavne že každému chutilo...Maťko vychvaloval do nebies.......

jacka
12. sep 2011

@utka to vážne budú mať zo školky plavecký...to je super..... 🙂 ...a šla si s Vikim dnes plávať....či si si to nerozmyslela ....len

jacka
12. sep 2011

idem ja von za detmi.......aby si neublížili 😠 😠 😉

denisenko
12. sep 2011

@jacka spí sám, ale ako vždy, príde okolo tretej ku mne do postele.... 😉 len sa ma stále pýta, kde som, ani odskočiť na WC.....trápi ma to viac ako jeho.... 😔
@leninka75 len dojdi...počkaj...ešte si teraz oddýchni a ja si to objednám na november.... 😉 😀

denisenko
12. sep 2011

@jacka daj potom vedieť, aká bola torta..... 😉 kedy ideš robiť???? 😕

jacka
12. sep 2011

@denisenko dám dám..........neviem ešte kedy budem robiť oslavu........ 😅

prečo ho nenecháš spinkať s vami...takto v noci behá 😉

dobrú.........

jacka
13. sep 2011

ahojte......

utka
13. sep 2011

Ahojte.
@jacka plávanie býva v utorok a štvrok, ale dnes nepôjde a vo štvrok nemajú, keď je štátny sviatok.
V noci spal celkom dobre, tichučko, ale ráno mi manžel volal, že má nejaký suchý kašel ☹. Tak dnes budem zase tŕpnuť, či mi nebudú volať zo škôlky, že mám prísť pre neho 😒 ...

jacka
13. sep 2011

@utka jáj ved hej...som zabudla.....,,,,zvyknu ti volať zo školky že si máš prísť pre neho????

leninka75
13. sep 2011

ahojte!!....s tou školkou to je asi nejaká viróza ☹ .....aj Lilka dnes ráno, že ona nejde do škôlky 😠 😖 ......

@jacka..tie legíny pre chlapca,no zážitok!!! 😝 😝 😝.........torta vyzerá celkom dobre.......

@denisenko..neboj to prejde a zasa bude dobre!!.....

@utka..no snáď to nebude nič vážne....

utka
13. sep 2011

@jacka no volali mi zatiaľ 2x ako tam chodí. Raz už ani neviem, čo mu bolo a druhýkrát palkal, že ho bolí zub a to bolo uško...
@leninka75 dúfam, že nie, no uvidíme. Ešte by mohol vydržať aj zajtra a potom by sa 4 dni liečil...

leninka75
13. sep 2011

podlahy umyté...čo včuľ???..... 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2011

@leninka75 hybaj ku mne 😀 😀

jacka
13. sep 2011

@leninka75 .......že legíny pre chlapca...no neviem musím sa popýtať .....

jacka
13. sep 2011

@utka lebo mne ešte ani raz nevolali...preto sa pýtam.....necháš ho doma v piatok...?.....aj ja som rozmýšlala 😅

leninka75
13. sep 2011

@jacka ......bežíííííííííííííím!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............som si vstúpila do svedomia, že hádam by som mala podlahy umyť aspoň raz za deň keď teraz Lolka lozí..........

utka
13. sep 2011

@jacka manžel vraj má v piatok voľno...

jacka
13. sep 2011

@leninka75 to som si aj ja dala...napokon som to nestíhala.... 😔 ........inak..čo máte nové 🙂

@utka aspon sa prelieči 😉 ...ty ideš do práce?

leninka75
13. sep 2011

@jacka .....ja predpokladám, že tiež nebudem stíhať ☹ .......nové?.....no 6 zubov, v lození sme majstri sveta a už skúša aj chodiť, takže môj chrbát si záčína užívať 😝 😝 😝 ...........vie povedať ako robí ovečka 🙂 .......v noci začala nejako buntošiť, ale hádam sa to spraví....a vy ako?.....už zvládaš v pohode varenie pre Peťka?.....

utka
13. sep 2011

@jacka ja hej, ja budem makať ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre