• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
ahojte!!!.....

@jacka ........dobre ste pochodili na kontrole!! :slight_smile: ......Maťka si dala vyšetriť pre istotu?.......celá rodinka papká bezlepkové koláčiky či si to len peťkovi??..

@utka.....veru frajer Viki!! :slight_smile: .....aj ja som zvedavá na účes, tak to neodkladaj a nech ťa chlapi cvaknú... :wink:

@denisenko .......dobrý výber mena pre babuľku!!.....je to z tých mien čo sa nedajú povedať škaredo :slight_smile: ......pekné rozdiely teplôt máte :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......o tom snehu som čítala, že koľko nasnežilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...do akej poisťovne ste dávali tú dovolenku preplácať??:........to cez nejaké cestovné poistenie??
21. sep 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 My sme mali poistenie v Kooperatíve a tým, že manželovi umrela starká v deň odletu, tak sme teda odmietli ten náhradný termín a dopadlo to dobre. No možno je to divné, že sme to urobili tak, ale čo už? Starká nám to odpustí... :wink:...
21. sep 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa ma nezľaknite...
Toto ma fotila tá baba včera. Pred a po. Teraz to už mám za ušami :wink:...
21. sep 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....aháááááá..no veď OK.....aspoň ste niečo z tých peňazí zachránili........ten účes ti sekne, ale mne sa viac páčiš v tom nakučeravenom, tam vyzeráš mladšie ako na tom vyžehlenom :slight_smile: ...........aj ťa farbila?
21. sep 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 No tam to mám moc vyžehlené. Ale aj to nakučeravené je dosť...ale keď si to umyjem a upravím podľa seba, tak to bude OK. Nie, nefarbila ma. Bola som nedávno na melír...
21. sep 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie fotky sú trošku také akoby rozmazané...ale ten môj och na čele a tá jazva vedľa nosa...úžasné :angry:
21. sep 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka že aká kočka je s teba..... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: aj mne sa viacej páčiš s kučierkami :slight_smile:
21. sep 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky baby...ja si musím na seba ešte zvyknuť. A dúfam, že keď si to umyjem, tak si to budem vedieť upraviť...že nebudem mať pri mojích kučeravých vlasoch veľký výbuch...
21. sep 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....neboj bude to dobré...výhoda kučeravých vlasov je v tom, že ich nemusíš veľmi česať a vyzerajú aj tak dobre...a to viem o čom hovorím :wink: ....ale zasa majú nevýhodu v tom, že na nich nejako extra nevyniknú strihy :frowning2:
21. sep 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som nechápala Laurinku kde berie toľko energie......spala doobeda 2,5 hoďky do cca 11:30 a potom už vôbec nespala až večer išla ako vždy okolo siedmej.....začínam mať taký blbý pocit, že odzvonilo spávaniu 2x za deň :cry:
21. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to asi hej, asi je už veľká slečna a nebude ti spinkať 2x :wink:...
Ja viem že kučeravé sú super, lebo ich nemusíš toľko česať...ale aj to je pravda s tými strihmi :frowning2:
21. sep 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no veru ...asi ti končia zlaté časy...alebo sa jej len nechcelo :wink: ...myslime pozitívne :grinning: :wink:

@utka ako na logo?...mi ideme zas zajtra....................nepísala si ako na plavoške...............starká odpustí....... :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde????......tak idem hnať detičky dnu a pomaličky chystať večeru.....
21. sep 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....žienky moje, ja zas nestíham, aj ked je volno...tak len v skratke a v rýchlosti....... :angry: pol dna na úrade kvoli novým papierom na sociálke, potom ledva som stihla poradnu, tam som chytila takú doktorku, čo zjavne nemá v láske cudzincov, na všetko mala hned odpoved asi takto: akože, čo sa sťažujem , šak som tehotná, no nie? tak to musí byť........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dieťatko je vraj ok, aj ked som sa pýtala či podrástlo, tak vraj ona len kontroluje srdiečko...no nech sa strčí....... :confounded: krava..... :confounded: :confounded: :confounded: ale pribrala som kilo... :dizzy_face:
@utka PaP alebo jaké testy...to je cytologia...a hlavne že je negatívna...... :wink: pekné vlasy...tebe sa normálne samé kučeravejú??? tiež som za kučierky ako Leninka....vyžehlená vyzeráš staršie.....nič v zlom :slight_smile:
@jacka díky za ten recept..... :dizzy_face: mi o tých výkyvoch teplot ani nehovor.....na nervy..... :angry:
@leninka75 tiež si myslím, že Ninočka sa zohaviť nedá..... :wink: ale ešte mám v zálohe aj iné...prekvapká.... :wink:
21. sep 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem urobiť chlapom volské oká na večeru a vypadneme do mesta......medzi ludí... :wink:
21. sep 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na logo dobre. Pochválila nás. Začali sme S, išlo mu krásne. Len normálne tam začal namiesto Ť hovoriť C. Už je chúďa asi popletený z toho. Len ako ho donútiť, aby tie písmenká aj používal...hmmmm :confused: .
Na plavárni vraj dobre. Zajtra idem ja s ním. Voda bola trošku teplejšia ako minule,ale aj tak mu zuby drkotali. A ten neopren sa premočí. Ale aspoň nemá tú chladnú vodu priamo na tele.

@denisenko díky. Teraz mám síce vyžehlené, ale mám ich trošku ináč a v robote ma všetky baby pochválili, že vraj vyzerám mladšie. Tak to je radikálna zmena, ako som aj chcela...
21. sep 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mna bolieva hlava ked sú takéto teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ako sa má maličké v brušku? :dizzy_face: a tebe už nebýva zle?......a NIsko ako v školke?.....

@utka aspon že to vie povedať......my tam dávame mäkčeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale zas ...musíme byť trpezlivé.....že :slight_smile:Maťko si zas zamienal T s K ....a ked ho budete opravovať tak to pojde :slight_smile: ........to je taká malá žabka studená :wink:

mne už detičky spinkaju........muž je ešte v práci....tak je tu také ticho že nechápem :slight_smile:
21. sep 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku..... :slight_smile:
21. sep 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja ho opravujem, ale čo, keď sme spolu nejakých 5 hodín cez týždeň. A v škôlke ho nikto neopravuje :frowning2:...
Tak super, že už spia. My pozeráme s Vikim Modré z neba :cry: .
21. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Som to napísala ako maďar. Som s Vikim len 5 hodín denne cez pracovný týždeň...
Kde ste??? JA idem dnes k zubárovi na preventívku...auuuu...
22. sep 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!..........

@denisenko...to nechodíš stále k rovnakej mudre??........takže ešte môže byť zmena mena pre babuľku? :wink:

@utka.....tiež by na tej plavárni mohli trošken prihliadať na deti!! :angry:....už zostaneš pri takej dĺžke vlasov...zdrž sa u zubára!!

@jacka ...no včera poobede spala až polhoďku..ale aj to je niečo :slight_smile: .......
22. sep 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to máš pravdu s tou plavárňou...ale tam sa vraj automaticky pripúšťa voda a ohrieva, tak to sa vraj nedá ovplyvniť,ale podľa mňa sa to dá... Neviem, či zostanem pri tejto dĺžke...možno pôjdem ešte na kratšie :wink:. U zubára pohoda. Mám všetko OK.
22. sep 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: ja zas nestíham, ako vždy..... :sunglasses: dneska mal Denisko v školke nehodu....spadol na šmýkalke a odrel si to medzi pusou a noštekom.... :pensive: chudatko moje, vyspinkal sa a opuchla mu pusa..... :confounded: ani poriadne nerozpráva......a to nehovorím o jedení.... :frowning2:
22. sep 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka odkedy jem každú polhodinu, tak mi zle nebýva..... :grinning: len to už je vidno...... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 no meno...to sa ešte asi sto krát zmení...... :grinning: možno.... :grinning: tá prvá mudra u ktorej som bola, je už na materskej, tak je tam iná..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no mne tiež Peťko takot spával ...pol hodku doobeda a pol poobede.....a napokon som tým praštila a dávala len raz...a.....aj dlhšie trvalo aby spal dlhšie ako pol hodky........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz som rada ked pospí hodku :wink:

@utka ešte kratšie....... :confused: :confused: :confused: ......podla mna to máš akurát :slight_smile: ..............dnes na logo som sa pýtala či sa naučí rozprávať pokial nastúpy do školy a že áááno.....ale....vraj psychlog ktorý tam bude tak vraj julove detičky už neodporúča dať do školy.......tak som v šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko no moje zlatko..... :frowning2: :frowning2: tak mu to aj za mna pofúkaj :frowning2: :frowning2:
akože na tebe je vidno že priberáš :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..tak hod foto nech verííím :slight_smile: :wink:
22. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku..... :slight_smile:
22. sep 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Deni, super, že papáš a priberáš :wink:...
22. sep 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mne tiež toto spomínala kolegyňa, že júlové by nemali ísť do školy...ale ja si myslím, že Viki by sa už nudil ďalší rok v škôlke. Už teraz počíta, zaujíma sa o písmenká a čo by bolo potom??? A hlavne keď teraz pôjde do školy jeho Natálka, tak to by bol šok, že by nešli spolu :frowning2:...
22. sep 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Konečne piatoooook!!!
23. sep 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok