Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
24. sep 2011

@utka moja meria 102 cm 😀 😀 😀 😀 😀 úplne najsammenšia v celej triede 😀

@jacka vôbec nie je v našom prípade špeciálna školka, ledaže by si myslela nejakú pre inak "špeciálne" deti 😀

utka
24. sep 2011

@denisenko neboj, nebude ma bolieť...snáď 😉. Viki je vysoký po tatinovi. Meria 186cm.
@bubba vobec to nevadí, že je najmenšia v triede. Však baby nebývajú vysoké. A keď aj, tak majú potom problém si nájsť frajera 😉.
Ja som tiež krpatá...

bubba
24. sep 2011

@utka aj ja,preto to nejako neriešim.... 158 biednych cm 😀 😀 a ešte aj ocinka máme krpatého 165 😀 😀

bubba
25. sep 2011

jééééééééj tu 24 hodín nikto nebol??? hanba vám 😀 😀

jacka
25. sep 2011

kuk..ja som tu...úplne k.o.....únava ja delo.....mne tá striga pripraví o všetku pozitívnu energiu...........potom s musím dobíjať.....škoda že nemožem ku našim zajtra...... 😝 😝
musím variť...prať...dezifinkovať 😀 😀 😝 ...sa neteším...a pondelky som mala vždy volno 😀 😀

jacka
25. sep 2011

@bubba ja mám alibi nemohla som prísť 😀 😀 ..........rodinka krpatých 😉 😉 😉 🙂...tak to my máme ja asi 172.....a mu 184....no a Maťko tiež nie je navyšší v triede.....a meria 116cm......váži 21kg........a je chudíííííííííííííííí ako papek....len zafúka a odveje ho bohvie kam 😀....veru baby sú menšie.........mne sa nikdy nepáči pár ked ide vysoká baba a chlap krpec 😝 😝

@utka tak aj vy máte vysokeho tatinka.......má byť po kom vysoký aj Viki?...... 🙂

jacka
25. sep 2011

a ešte k tej školke.............deti si majú užiť detstvo teraz.....bezstarostné....prísť zo školky rovno sa hrať......a ked pojde do školy tak už to nebude ono.......prísť učiť sa.....úlohy napísať.........maju sa teraz vyhrať....

jacka
25. sep 2011

@denisenko ty si to tak krásne napísala o tej školke že plne súhlasím...............

inak som ostala sklamaná...prestali v CBA vyrábať bezlepkové kakaové guločky...aj mi bolo do plaču....že konečne niečo fajne .........a.... oni takto....mám sto chutí im tam napísať pár teplých slov....zmenili obal a aj zloženie 😠 😠

jacka
25. sep 2011

no padám......si tu píšem monology 😀 😀

dobrúúúúú

utka
25. sep 2011

@jacka každá máme na školu svoj názor, zdá sa 😉...no čo už??? Takže únava z víkendu? Nezávidím moja ☹. Tak dobrú nôcku.

utka
26. sep 2011

Dobré ránko!
A zase v práci 😒 ...

jacka
26. sep 2011

ahojte.....

@utka čo už...nemožeme byť všetci rovnaký 🙂 😉 ..........................riadna únava......v jednom dome toľko zla ....by som tam nemohla bývať.......... 😝 .......mna tak bolela hlava až mi v ušiach zaľahíňalo......😝
aj u vás je taká zima ráno????? 😅

jacka
26. sep 2011

@utka aha ....si ma predbehla...... 😉 😉

utka
26. sep 2011

@jacka u nás bolo 11,5 stupňa. U vás koľko? Ja som už začala dávať Vikimu aj tielko...
Nezávidím ti víkend u svokry ☹...bože...

jacka
26. sep 2011

@utka tu sme mali 5 st.....no tielko som mu ešte nedal ale už včera večer som rozmýšlala ...ale ráno si bral čiapku...aj šiltovku som mu zabalila...... 🙂

leninka75
26. sep 2011

ahojte!!!!....juj veru aj tu u nás prituhuje 😖 ......my už tielko nosíme a dnes aj podkolienky....a slečna sa rozhodla, že zajtra si dá aj rukavice lebo jej bola zima na prsty 😀 😀 😀 😀 .............

@denisenko..ďakujem!! 🙂 .........no čo nakúpila si oblečko?? 😵 😵 😵 ..............

@jacka.....juj teda blbý víkend?? ☹......a neprišli ste domov zasa s nejakým fajne nevhodným darčekom pre Peťka?.....zlatučký je ako si prial!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵 ...............sa mi to ani veriť nechce na takého drobčeka!!.....

@utka...čo bude z hrozna???.....burčiak či vínko??....

utka
26. sep 2011

@leninka75 najprv burčiak a potom víko...ak niečo zostane...hahaha. Bolo veľmi málo hrozna ☹.
@jacka tak riadna kosa.

bubba
26. sep 2011

@utka prídite si k nám na hrozno,nemá to kto spraviť a táááke dobré voňavé vínko býva z neho :(( škoda...

@jacka nezávidím u svokry celý víkend,ja som ti taká,že aj ked mám len 158 cm,tak bud ide sám s deťmi,alebo iba na obed a hajde domov, v tomto smere sa chvalabohu s mužom vzácne zhodujeme,že si tolerujeme navzájom pocity jeden z druhého rodičov. i ked s jednými bývame,už máme aj sam. vchod aj šecko celú bytovú jednotku a keby nechcem sa s nimi aj mesiac nestretnem, a naši sú dosť rpacovne vyťažení,čiže trápenie sa niekde cez víkendy so svokrovcami u nás chvalabohu zažehnané 🙂)

naša malá sa nehrá ani ked prídeme domov zo školky,ide si hned vyfarbovať,alebo hráme pexeso,deti z carcassone (jej oblubena hra - ináč odporúčam vrele !!) kreslíme,vystrihujeme...ako v škole v prvom stupni. podľa mna sa jej ale škola nebude moc lubiť,lebo bude musieť zavčasu vstávať 😀

bubba
26. sep 2011

@utka aj u nás už býva ráno veľká zima,v sobotu ráno bolo u nás 5 stupňov 😖 včera 11 ale to som pozerala už až okolo 8-30 tak presne neviem. dnes bolo tiež okolo 11 ked sme šli do školky.

bubba
26. sep 2011

ľudia prečo toho roku tak málo rástli hríby?veď ja mám neukojené potrebyyyyy 😀

utka
26. sep 2011

@bubba aj by som prišla na hrozienko, ale ja vínko nepijem...

utka
26. sep 2011

Hmmmm...nikde nikto???
My dnes ideme vyskúšať soľnú jaskyňu 😉.

denisenko
26. sep 2011

ahojte.. 😉 ja fakt nestíham.,..... 😝 a Denisko ma zakázaný net, tak ho radšej nedráždim.... 😀
@utka no ako v solnej jaskyny? aj my sme nad tým kedysi uvažovali,ale stále sa nenašiel čas..... 😠 tak Viki bude po tatinkovi....inak my sme rodinka stredne krpatých..... 😀 😀 ja mám 164 a moj muž 172.....aj ked on tvrdí, že viac 😀 😀 😀 😀 Denisko meria 117.......po susedovi...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak...my sme doma všetci boli drobný a moj brat má tuším 190...takže niečo možno v tých genoch je schované....... 😵
@jacka ten víkend u svokry ti nezávidím..... 😝 a prečo prestali vyrábať tie guličky? aj sestra ich kupovala...decká to majú radi.... 😠
@leninka75 tvoja Lolka bude parťáčka s NIskom...aj ten vždy ráno tvrdí, že mu je zima na ruky....snehuliačik moj.... 😀 nakúpila som kopu teplákov...pre Niska a aj pre seba...jasné, že všetko v detskom oddelení.....manžel sa mi smial, vraj tepláky na mne sú najerotickejšia časť oblečenia...... 😀

denisenko
26. sep 2011

@jacka som zabudla...som rada, že aj ty máš rovnaký názor na školu a školku ako ja......teším, teším.... 😵

jacka
26. sep 2011

@denisenko ja ja aspon dáka spriaznená duša 🙂 😵 😵

neviem prečo..zmenili obal....a dali tam pšenicu a bolo...ešte že som to prečítala...škoda...ak budeš o niečo bezlepkovom vedieť napíš mi ...prosím 😉

@bubba to aby si sa ukojila na niečom inom........ 😀 😀 😀 ......a ty ako ešte nečakáš bábätko 🙂

o 3 týždne znovu k strige..že....huráááááá 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
26. sep 2011

@jacka jasne, dam ti vedieť, ak zistím, čo dobre papká moj synovec.... 😀 on má rád tie výrobky Celi Hope..... 😉 a čo tak skoro k svokre???, 😕 😕 😕
@bubba veru, nepridáš sa ?????? 😵 😵 😵 😵

jacka
26. sep 2011

@denisenko ....modre horalky??? 😀 😀 😀 .......asi takto 😝 😝 .....už ani piškotky nechce.......netuším čo bude jesť...... ☹ 😀 ...asi ho treba nechať vyhladovaťa bude mu aj to dobré..............
maju birmovku či čo......len neviem ako to funguje ...vraj tam nemusia byť rodičia....to aspon hen tá oná tvrdí...až mi je to čudné.....že len krstný...a to je moj muž 😝 😝 😝

jacka
26. sep 2011

mohla by ..že???.....
a kedy bude nejaké foto????....a kontrola?

denisenko
26. sep 2011

@jacka a skušala si pozrieť niečo v DM? aj tam mávajú, taká značka...nespomeniem si...nemecká....žlté obaly.... 😵

denisenko
26. sep 2011

@jacka že foto...som jak velryba...radšej nie.... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre