• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka ja som bola birmovná sestre moho muža....tam treba len niekoho, kto má 18 rokov, nemusí byť krstný rodič....ani rodičov netreba, ale jasné, že vždy sú tam.... :wink:
26. sep 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha ....tak si zas niekto vymýšla...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................jáááááj

len pekne hod foto.....nech vidím tú veľrybu :slight_smile: :dizzy_face: :wink: ....uvidíme či hovoríš pravdu :grinning: :grinning:

skúšala som aj v DM....ale tam toho mali vždy pomenej........ale chutia mu tie ...akože BEBE keksy....schär či tak nejako....si zlatá :slight_smile: :dizzy_face:
26. sep 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no, to je tuším ono...ja to kupujem Samkovi...len je to drahé jak fras..... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fakt neviem, čo kupujú rodičia detom, ktorí na to jednoducho nemajú..... :angry:
26. sep 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vieš čo tak toto ani ja netuším........chudence deti :frowning2: ..akoby si tú hnus chorobu vybrali samy :frowning2: ........však len múka aká je drahá....aj na predpis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem volať deti dnu....a večeru a kupať..a spať...hurááá :grinning: :grinning:
26. sep 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko som kúpila v tescu múku na chlieb aj bola už aj s drožím a so všetkým......a je celkom fajn..Peťko mi aj korky spapá a nie je taký tvrdí ....poznáte to?
26. sep 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jak veľryba??? a hlavne že v detskom tepláky kupuješ...a ináč mne ten moj tvrdí to isté o tých teplákoch :D neviem či preto,že v inom ma pomaly ani nevidí :grinning:
26. sep 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nepoznám,to čo je za múku?to by som vyskúšala... ako sa to volá?
26. sep 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V šoľnej jaskyni bolo dobre. Boli sme tam iba my dvaja. teta nám pustila na CD rozprávky a 45min. sme oddychovali. Viki sa tam hral ako v piasku. Páčilo sa mu, vraj ešte pôjdeme...
Závidím vám kupovať veci v detskom oddelení :unamused: ...
26. sep 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba myslíš tú chlebovu??......SEKOWA biely ranajkový chlieb....bezlepkový......stači pridať len vodu.....celkom je fajn......http://www.sekowa.de/produkte_auswahl.php?pr=0

@utka super ......že sa páčilo.....ja som tiež rozmýšlala.....ale nejak som rada že žijem :frowning2:
tak to sa aj ja závidím......boli časy boli....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú...... :slight_smile:
26. sep 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dobrúúúúú...
26. sep 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

to už ostanú takéto zimy?.....fuj a tá hmla vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zlaté leto :wink:
27. sep 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@jacka veru fuuuj! Ráno mám zahmlené okno na aute a nie a nie ho odhmliť. Som dnes nevidela ani na krok :frowning2:...
27. sep 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak to nezávidím...... :frowning2: .....ráno našťastie chodí muž s Maťkom........poobede je krásne :sunglasses: :sunglasses: ....mohlo by to byť až do Vianoc a potom znova :grinning: :grinning: :wink:
27. sep 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky kde ste????.....a kde nám zmizla letty?????????????
27. sep 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som tu :wink:. Bola som na obede...na šalátový tanier...mňam!
27. sep 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....vravíš že mnam......to čo bolo?....nepoznám :sweat_smile:
27. sep 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa ideme po maličky chystať.......Maťko sa ma už určite neviem dočkať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :wink:
ja od samého rána tak desne kýchám a tečie mi z nosa, až sa tomu sama divím....už len rozmýšlam, či alergická reakcia na niečo alebo nádcha????ani Niskovi nič nie je, tak kde by sa vzala???
@jacka no ako Maťko? mne učky hned zvestovali, že Denisko im povedal, že zajtra nepríde, lebo ide s maminkou do Bolzana,.,,a vlakom..... :grinning: mám volkno, idem na tú diabetologickú prenatálnu poradnu a taký blbý teermín, že sa mi neoplatí dať ho do školky....... :angry: ...tu múku nepoznám....díky za tip.... :wink:
@utka to ste boli v Blave? pekne že sa 45 minút len tak sám hral s pieskom....... :wink: nemusíš závidieť to detské oblečenie...mne je niekedy luto, že tie najkrtajšie kúsky nerobia v mojej velkosti....škoda.... :confounded: zajtra si ale pojdem asi pozrieť tehu rifle, treba sa pripraviť, už dlho tieto posledné rifle a aešte jedny nohavice dobré nebudú...a potom len tepláky, ale do práce a medzi ludí sa mi to moc nehodí...... :grinning:
@bubba žeby to bol tým, že doma len v teplákoch????? ...isto nie, to preto, že oni nás majú radi aj vo vreci..... :grinning: :grinning: :grinning:

letty sa asi dohodla s aninkou...... :angry: :angry: :angry: :angry:
27. sep 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...mami ved som ti vravel že máš prísť pre mna ako pre posledného....... :grinning: ...bolo totižto ešte zamknuté :grinning: :grinning: :grinning: ..................ešte sa pohral na ihrisku...a. bolo dobre :slight_smile: .............Nisko je beťár.... :slight_smile: ...sa mu nechce do školky? :slight_smile:
a kedy budú tie fotky.... :dizzy_face:

jáj veru......východ hodil na nás bobek :frowning2: :angry: :angry: :angry:
27. sep 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko áno, to sme boli tu, neďaleko v tej jaskyni...
Dnes idem na Taebo a zajtra na 80 minutovú relaxačnú masáž :wink: . Už sa tešííííím!!!
27. sep 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a čo pre neho chodíš tak skoro? my byvame prvý v školke a prvý chodíme aj domov......ale oni už čakajú v šatni, takže to máme jedno, či prvý alebo posledný :wink: o rok pojde už aj Peťko, či ostaneš s ním doma na predlženej, kedže je celiatik? :confused:
@utka joj, masááááááž......len snívam....... :dizzy_face:
27. sep 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no ja som si ju kúpila na zľave dňa...za 10€,ale je to v kozmetickom salóne, tak som zvedavá...
Idem cvičiť.Papa
27. sep 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak to by som aj ja šla na takú masáž....jáááááááááj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................ako bolo......trošku sme závideli :wink: :slight_smile: ....

@denisenko .....ked je neviem čo mám robiť......rada by som s ním ostala...aspon do 4 roku.....ak pojde Maťko do školy tak to by mi bodlo byť s ním........ani neviem ako sa to vybavuje..... :pensive:
27. sep 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky už spinkaju......to je ticho........ :slight_smile: :slight_smile:

dobrú noc......
27. sep 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na masáž idem až zajtra...
Dnes som šla na Taebo, prišla som tam, a že nebude, lebo precvičovateľka mala nehodu:frowning2:. No som sa aspoň prešla. len dúfam, že to nie je nič vážne :frowning2:...
27. sep 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.........a to čo, že zatiaľ nikto?? :confused: :confused: :confused: ...............

@denisenko .....to už diabetologická poradňa?? :fearful: ...nejako to letí, veď o chvíľu rodíš!! :wink:
28. sep 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@utka dufajme.... :frowning2: .......som myslela že to si šla včera...no čo už

@leninka75 ahoj..... :slight_smile: ako sa máte? :slight_smile:
28. sep 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok