Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. sep 2011

@leninka75 máš pravdu..si zlatá.....asi som toto potrebovala počuť 🙂

idem aj ja.....pomaličky sa chystať.............................Maťko aj tak nebude chcieť ísť domov......

zlaté sú tie tvoje detičky.... 😵 😵

jacka
29. sep 2011

dobre ...padááááme.......zatial pa

utka
29. sep 2011

Ináč, včera som bola 1. krát na kozmetike...no myslím tým tú masáž...
Viete čo sa stalo??? ☹. Kamarátka má druhého manžela a ten vraj pol roka zneužíval jej 14-ročnú dcérku z prvého manželstva. Včera ho vraj zaistili. Hajzel jeden vydr...ý. Zabiť ho je málo!!!

denisenko
29. sep 2011

ahojte.. 😉 včera som nestíhala ani net zapnúť, akože sme spolu s Niskom stvrdli 4 hodiny v nemocnici...no infarktové stavy....od dnešného dna som oficiálne uznaná diabetologička, ale našťastie len musím kontrolovať 4 krát denne cukur a dietovať....aj ked ...o diete..je taká desná, že to by aj normálny človek umrel od hladu, nie ešte ťažko pracujúca tehotná žena....takže vraj ja som extra prípad, len nemám sladké a podobne...... 😠
@jacka sestra bola s malým doma do 6-tich rokov, normálne...vy ste tiež ZŤP? kedže je celiatik, mal by byť....a tým pádom od doktorky dostaneš potvrdenie, že nepojde do školky a ty ostávaš na platenej predlženej rodičovskej 😉 sestra dávala malého na 4 hodiny, ale musela mu dávať desiatu, extra...a teraz do školy aj obed extra.....je to ťažké.....ale dá sa zvyknúť si.... 😉
@utka ...hajzel????? ...slabé slovo....ty kokso, čo sa už deje na tomto svete..... 😖

utka
29. sep 2011

@denisenko a to ti zistili včera? Tehotenská cukrovka??? Fúha, tak sa drž aj keď viem, že je to ťažké...
No to som napísla ešte pekne, tu sa nemôže škaredo...Poznám ho, bol to v pohode chcalan,ale aj svoju manželku bil!!!

utka
29. sep 2011

Viki ma teraz prekvapil...chcel si porátať papierové peniažky, čo podostával od nás a od starých rodičov...mal tam 50€,10€,10€ a 5€ a on, že : 50 a 10 je 60 a 10 je 70 a 5 je 75...a ja som len oči vypleštila... 😕

jacka
29. sep 2011

@utka tak to by som aj ja vypleštila oči...aj som ich 😉 🙂 ...........zlatý je šikovníček 😵 😵
ináč je to densé.....a to si mamina nevšimla že dcerka sa zmenila?.....aj ked to netrvalo dlho..následky katastrofálne.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹


@denisenko no nezávidím ti cukrovku.....dufam že ked porodíš tak zmizne........máme už vybavený preukaz.... 🙂 som sa tešila ako malé decko....s paradoxom ☹ ...ved ešte uvidím čo a ako.......skor mi ide asi o roboptu či mi budu držať....ak budu ....fleka aj po tolkých rokoch............... 😠

jacka
29. sep 2011

som hlúposť napísala.....pre nu to musela byť večnosť......ale na takýchto čo ubližuju deťom so spoluväzni zgustnú.......juj nejde mi to z hlavy....ved bola už velká....čo to nepovedala....hocikomu....ako na to prišli?

utka
29. sep 2011

@jacka vôbec neviem nič viac...musím pozisťovať...Neviem prečo to nepovedala, asi sa ho bála, keď bil aj jej mamku, čiže svoju manželku. Dokonca raz ju tak zbil, že jej museli drotovať sánku. Ona povedala, že spadla zo schodov. Ale je to divné, lebo v takýchto prípadoch tie zneužívané baby nechcú chlapov ani vidieť a táto mladá má tuším aj frajera a vraj ju veľakrát cez prázdniny starý rodičia zhaňali v noci a ona spala u neho. Oni sú trošičku taká divná rodinka...
Dnešné plávanie super. Viki sa tam konečne tešil a keď prišiel manžel domov, tak sám sa pýtal, že či ešte nejdeme...Ale to asi preto, lebo sme sa dnes mohli na neho pozerať. Zlatý bol, len sa stále bojí skákať,ale ako tak mu to ide 😉...

jacka
29. sep 2011

@utka tak to je čudné 😒 😖

sa mu tam páči.......nebude chcieť ani aby to skončilo 😉 🙂 ...neboj aj to príde.....a bude skákať ako o život 🙂
muž je zajtra doma.......Maťko odhlásený ..ideme do Nitry...... 😉 ....ani neviem či sa mám tešiť 😉

jacka
29. sep 2011

dobrú nocku..... 🙂

leninka75
30. sep 2011

ahojte!!!....
@denisenko ..........juj to je teda!!......ale keď porodíš tak to bude OK!! 🙂 ....

@utka...ja škaredo nehovorím, tak aspoň toto 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 .....................

@jacka...idete na strojársky veľtrh?

utka
30. sep 2011

Ahojte...
Konečne piatok!!! Som unavená, bolí ma hlava. Večer som bola so susedami na strik, išla som spať neskoro a v noci Viki buntošil, že ho bolí bruška, tak od tretej spal s nami. Už nech je večer 😉...

@jacka tak pekný výletík.

@leninka75 no čo k tomu dodať, len že 😠 😖 😝

denisenko
30. sep 2011

ahojte 😵

@leninka75 moj cukor je stále ok, to bol možno len raz nejaký omyl....meriam a stále som hlboko pod hornou hranicou, tak neviem......kludne si dám aj zmrzku a potom po jedle mám mať max. 140 a ja mám tak okolo 80....tak sa nestresujem a nedietujem...možno po 20-tom sa to može zhoršiť, tak asi preto radšej kontrolovať-.-- 😉
@utka mám ti zas napísať, že ti závidím volné víkendy???? 😀 😀 o tej unáve už ani nehovorím..... 😝
@jacka ako bolo??? 😕

jacka
30. sep 2011

ahojte....
@leninka75 boli na autosalone..... 🙂

@utka dakujem.......som unavená ako kon 😝 .....všetky tri deti spia.......zmordovaný.....ja som si ešte požehlila....trošku to tu zludnila.....nastavila na chlebík.......a teraz nejdem robiť už nič 😝 😉

@denisenko ....no nemala som s toho nič......lietala som najprv za jedným ......potom za druhým.....jeden v kufri......druhý za volantom....muž...... 😝 ten sa nevedel zas vynadívať.............už nejdem s nimi nikde..... 😠 😠 😉 ............to som chcela ešte včera aspon korpus upiecť...

dobrú nocku....zajtra ukážem zopár foto......pa

utka
1. okt 2011

Ahojte. Dnes nikto???Dobre, idem aj ja do sveta...

jacka
1. okt 2011

ahojte.....

ja som túúúú 🙂 🙂

@utka a kam si sa vybrala do sveta??..... 🙂

denisenko
1. okt 2011

aj ja som tu...... 😉
@jacka bude nové auto? 😉 😀 😀 😀

jacka
1. okt 2011

@denisenko no že váhaš.......... 😀 😀 😀 🙂 ................keby som mala vela vela bubákov tak by som si dokázala vybrať 🙂
moja prvá bezlepková torta je na svete....zajtra uvidíme či bude aj jedlá....ale Maťko ked vylizivať tak mnamkal....uvidíme 🙂
dobru nocku....

jacka
2. okt 2011

ahojtééééé 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
2. okt 2011

halo, halo.... 😉
@jacka ked Maťko vylizoval, určite je dobrá...... 🙂 dáš aj fotos z oslavy? 😉 😵 my asi dnes pojdeme na pizzzu.... 😵

jacka
3. okt 2011

ahojte.....

utkin Viki si zlomil ruku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 ......................včera padol z preliezky...........juj dufam že ti bude v poriadku....
@utka ako sa máte,....... ☹ ☹

leninka75
3. okt 2011

ahojte!! 🙂

@utka...........juj drobec malý ☹.......ako to vyzerá?...ste domka, moc bolí? ☹

@jacka ...no ako torta?.... 🙂

leninka75
3. okt 2011

@denisenko ....supiš, že len planý poplach!!......do kedy plánuješ robiť?

leninka75
3. okt 2011

Lolka spí môžem ísť umývať 😝

leninka75
3. okt 2011

hotovo, ešte aj naviac urobené...idem chvíľku nohy vyložiť 😵

letty86
3. okt 2011

ahojteeeeee 😵 😵 😵 konečne môžem kuk, v sobotu sme prišli po 2 týždňoch od svokruši, manža mal rehabilitačnú dovču, tak sme "prázdninovali", teda hlavne bambuľa. Som sa bála, aký bude návrat do škôlky, ale zvládla to v pohode. A ostatné týždne, čo som tu nebola, jaaj, žienky, veď ja nič nestíham 😕 matulo stvornožkuje odušu, už aj pochodí popri nábytku, to obdobie som ani pri viki až tak nemusela, oči na stopkách a ked malinký nespí, tak je pri mne a ja nič neurobím...žeby bol v postielke a pohral sa, tak to nehrozí 😝
nemám šancu to všetko čítať, čo je nové?

jacka
3. okt 2011

@leninka75 nie su doma..ešte su v nemocke.....ak bude všetko o.k. tak zajtra ich pustia.....

torta.....výborná......ani necítiť že je bezlepková

musím padať........vreštia vonku 😠 😠

jacka
3. okt 2011

@letty86 ahojček...dufam že teraz prídeš častejšie-....... 🙂 .............tak Marcelko je šibal 😵 😵 😵 ........daj fotečky....ja som rada že už máme toto obdobie za sebou...zato máme inakšie 😀 😀 😀 😝 ...............Vikinka je už velká slečinka ked neplačká.... 🙂.......len nech jej to vydrží 😉
nové...okrem utky nič.........len tak tu keciame......o škole, školke .....a tak....ved to poznáš 🙂

som počula že nám hlásia vraj zimu......škoda ☹

dobrú......už asi sem nikto nepríde ked utka nie je doma....... ☹

jacka
4. okt 2011

ahojte...... 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre