• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@aninka29 hej, na krčnom...
Ja by som tiež spala...
12. okt 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to fakt.....som si nevšimla :slight_smile: .................................. :wink: :wink: ako sa má Sabka,.....čo má nové?

dnes je nejaký spací den...aj Maťko spal v školke?......večer som ho potom nešla uspať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku.......pekne sa vyspinkajte..spachtošky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
12. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ...veru včera bol spací deň.......a celkovo taký divný....................
@jacka Sabka?.......tá má stále niečo nové :slight_smile: .....každý deň ma prekvapuje niečim iným :grinning:
13. okt 2011 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

dufam že dnes už spací den nebude......ja som buntošila už od 4h..nejako sa mi nedalo spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............

@aninka29 @jacka..... a vy dve čo??.....tuším vám prídem makového odvaru navariť :wink:....
13. okt 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 len prídi...ja potrebuje konskú dávku :grinning: :wink:

@aninka29 a s plienočkami ste skončili?.....ja dávam len na noc...pre istotu.....ale s kakaním je to des.......príde povedať len ked je už po :angry: :angry: :angry:
13. okt 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty...........maličký drobček má dnes presne rôčik!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ............prajeme Maťkovi všetúčko najlepšie na svete, hlavne zdravie a milujúcu rodinku, posielame s diečatami velikánske pusinky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja mám dnes piatok...zajtra ideme na kontrolu s rúčkou. A Viki zase hovorí, že má pyžamkový deň :wink:, lebo berie domov zo škôlky pyžamko.
@letty, Maťkovi prajeme všetulinko všetko len to najlepšie k narodeninkám :wink:...
13. okt 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: veru, včera bol akýsi spací den....ale ja som musela pol dna behať po doktoroch, ale nakoniec som zistila, že ak to všetko bude stále len v takomto stave tak žiadna cukrovka nehrozí...sa teším.... :wink: len už by som si fakt dala aj tú tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera som objednávala novú manželskú postel a Denisko hned: mami, to bude trojitá? lebo ked nie, tak ju neber, kde budem spať ja?????? :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavá, či to bude hovoriť aj o 10 rokov....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29 veru pekná fotečka, som si hned všimla, len som zabudla okomentovať...... :dizzy_face: herečky ste..... :wink:
13. okt 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Maťkovi všetko naj, naj, naj a ešte aspon 100 rokov k tomu.... :dizzy_face:
13. okt 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurrrráááá....takto o mesiac už nepracujem, sezona končí 6.11....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a máme krásne slnečno, 23 stupnov......pošlem vám????
13. okt 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86.....všetučko najlepšie ku krásnym prvým narodeninám...posielam pusinky :slight_smile:
13. okt 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len pošli ..... :slight_smile:
a potom ideš čo robiť?......teda kam ideš?..............a čo bruško....kedy bude foto?.......ako sa máš?....
13. okt 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zlatý je Nisko...... :dizzy_face: vidím že nie sme sami čo máme v posteli votrelca.....ja už mám dvoch :slight_smile:
13. okt 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj, Nisko je zlatý...
Ja už mám víkend. Huraaaa...
13. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ten víkend ti tak závidím.... :dizzy_face: :dizzy_face: pre mna je vždy víkend pohroma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako Viki v školke?
@jacka vy musíte mať obrovskú postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: foto bude, ked sa moj manžel k tomu dokoppe.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že kam idem? na materskú....... :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
aj my prajeme Maťkovi všeeeeeetko len to najlepšie k narodeninám...hlavne veľa,veľa zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka na plienky sa ani nepýtaj.......my ich máme aj cez deň v podstate...ale pracujem na tom už riadne dlho.....len nejak bez výsledku.....neriešim dočkám sa :slight_smile: ..............Sabka všetkému chápe.....aj si sadne na nočník,na záchod.....ale furt si tú plienku pýta...a ked je bez plienky,tak sa popišá,pokaka hoc kde.....a potom nenápadka sadne na nočník.............vy ste šikulkovia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......Simi taký čas už tiež nemala.......ona sa naučila úplne v pohode.žiadny problém
14. okt 2011 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!....

@denisenko .....tak do materskej už to máš za pár :grinning: :grinning: :grinning: ................zlatúšik Nisko!! :dizzy_face:

@aninka29....jasan ono to príde...máš dobrý prístup!! :slight_smile:....ja som Lolku zatiaľ na nočník ešte neposadila
14. okt 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škola nás už začína naháňať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...včera Lilka doniesla zo škôlky papier, kde bolo treba vypísať nejaké osobné údaje a podpísať súhlas s pedagogicko-psychologickým vyšetrením dieťaťa...teda či je spôdobilé ísť do školy...a ešte tam bol taký dotazník typu...dieťa je plačlivé - bojazlivé-smelé... a také kadejaké otázky..........na jednej otázke sme sa s mužom povadili :grinning: :grinning:......bolo tam dieťa si zvyklo na MŠ s problémami - bez problémov...............samoška, že s problémami..veď aj tu som písala ako Lilka plakávala :frowning2:....ale muž, že nie to tam nedávaj, potom nám ju nezoberú do školy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:....že veď teraz už chodí v pohode ...... a nedal si to vysvetliť, že tá otázka znamená tak celkovo ako si zvykla od začiatku ...no chlapi!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........sranda, že na otázku ako si dieťa zvyká na odlúčenie od rodičov mu nevadilo, že som dala ťažko :unamused: :unamused: :unamused:..............ach, ach.............
14. okt 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@aninka29 neviem či je šikovníček....v aute mám kopec veci na prezlečenie.....neviem ako ho naučiť aspon vypýtať plienku na kakanie......

@leninka75 u nás máme toto vyšetrenie za sebou......teraz čakáme na výsledky že budu okolo 2.11....ale dotazník nám nedali.........jáj chlapi to ich myslenie :angry:
14. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja viem že ideš na materskú...ale že ked budeš som myslela....či prídeš na Sk alebo tam ostávaš......píšem jak hotentot :angry:
no a postel.....máme tu menšiu manželsku....ale dobrých ludí sa vela zmestí..:grinning:
14. okt 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nezdá sa ti to skoro??........nestačilo by to v apríli - máji?....veď za rok sa dieťa strašne zmení........

ideme poobede na vianočné nákupy do ZA...držte palce, aby sa podarilo :slight_smile: ...pekný víkend...pa
14. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a my ešte nemáme nič....čo sa týka školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale neriešim ešte...Simi aj tak ide do inej...nie tu,kde bývame.......až dojde manža domov,tak sa ideme poinformovať,že čo a ako
@jacka tak sme vlastne s tým odúčanim ako tak rovnako :wink: ......ja by som ju nechala bez tej plienky aj celý deň......len to mám potom ocikané a a okakané úplne všetko.......akože problém s tým nemám..ale zase nie vždy mám chuť po nej všetko čistiť......a ako naschvál furt opišká gaučovku.......ja tam už aj dieru vykefujem od tolkého čistenia :grinning:
@leninka75 už vianočné nákupy?..........ja ešte ani šajnu nemám,že čo....ale prsty držíme,aby sa podarilo :slight_smile:
14. okt 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Kontrola dnes dopadla dobre. Máme prísť o dva týždne. Dúfam, že mu už aj sadru dajú dole...
Ani my ešte nevieme nič o škole...
14. okt 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no zdá......presne ako píšeš...dieťa sa zmení....ale oni potrebuju zapísať rýchlo rýchlo dieťa do školy.......neviem kam sa ponáhlajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....vianočné nákupy??????????.......tak pokupte :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aký šikovný boli naši prvorodený,že :grinning: :grinning: :wink: .......................ved nám to hádam nebudu robiť večne :wink:

@utka super.......to tak skoro daju sadru dole?.....
14. okt 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krásny víkendík........aspon vám :slight_smile: ......ja sa zas teším na nedelu večer
14. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj mY mse boli skoro na kontrole a už to bolo zahojené...ale sádru dali dole až po mesiaci..... :dizzy_face:
@leninka75 vianočné nákupy??? to už?????? ako ten čas letí...... :slight_smile: my ešte len píšeme Ježiškovi...ale ten zoznam....nekonečný...... :grinning: a na konci, že: pre bábätko hrkálku.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby, Denisko sa úplne odučil od plienok asi mesiac pred nástupom do školky...dovtedy mával na noc.... :grinning: do 2,,5 roka úplne ignoroval to, čo chcela od neho mamina......a zrazu bum...behom pár dní si zmyslel, že plienky nechce.......a dnes nikto nevidí rozdiel, či mal v 2 rokoch plienky alebo nie......to asi fakt vyriešia detičky samé, nie my...... :grinning:
14. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok