• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@jacka veru..prvorodení boli iní :slight_smile: ..........vidím fest rozdiel
@denisenko no vidíš.....ešte že si napísala,ako ste sa odplienkovávali vy..........teraz si už ,ale že vôbec nebudem lámať hlavu nad tým,že Sabka má plienku :slight_smile: ...ono to príde samo zo dňa na deň
my sme ešte Ježiškovi ani nezačali písať.........ale začneme v novembri....a náš zoznam bude určite tiež dlhokánsky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nám ide lets dance..........musím povinne pozerať so Simonkou...som zvedavá,ktorá z nás dvoch odkväcne skôr :pensive:
14. okt 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 pošleme ti náš zoznam????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vedru, s plienkami sa netráp, ja som mala pri Deniskovi mindráky, ale skor z toho, že každý sa tak hlúpo pýtal.....to má ešte plienku????a čo?????potom som si to prestala všímať...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ne...ked na ne máme, tak mu ich dáme......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 inak, Denisko aj chodiť začal neskoro, v 1 roku, sedieť poriadne nevie dodnes...len visí, jako opička, zúbky vyšli prvé v 10-tich mesiacoch a hlavička takmer plešatá do roka.......a čo mu teraz chýba? každý sa pýta, že prečo už nechodí do školy, ked je taký velký a rozumný.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no vidíš :slight_smile: ...máš doma šikovníčka :slight_smile: :slight_smile: ...............všetko má svoj čas......aj dieťa je každé iné,každý sa len porovnáva,a prečo moj vie a tvoj nevie a bla bla bla.................a presne,tie hlúpe otázky či má ešte plienku :angry: ....radšej nekomentujem.....ale v duchu až pením...a najlepšie,ked sa ma to opýta niekto,kto ešte dieťa ani nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........
14. okt 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a to je ako,že visí ako opička??? :grinning: ....lebo to potom asi ani moja Simi nevie normálne sedieť...tiež len visí :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 taký, čo nemajú deti sú najmudrejší...... :grinning: ako opička...nohy visia z postele a on pozerá telku, alebo ranajkuje a nohy takmer na stole......alebo sa zavesí ako na zábradlie a tak pozerá telku....ako cvičená opička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mhm....tak to je potom opička aj Simi :grinning:
14. okt 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš ....teraz sa ťa nikto nepýtal dokedy nosil plienky......a to okolie...no des...ked má plienky zle...ked sa pociká..zle........tie fotky poprosíme.......

@aninka29 dobre si to vystihla.......najlepší sú té čo nevedia čo hovoria....ale však máme dve uši.......no ne.....

dnes mi učka vychválila Matka.....ako fajne mi to padlo....že aký je dobrý a všetko počúva.....a tak....pokial neprídu kamoši na nestiahnu to do "pekla" :grinning: :grinning:

dobrú...
14. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko mamky :slight_smile: .dnes sa mi tááák nechcelo vstávať........ale Sabka už buntošila od šiestej...len chodila,chodila po celom dome....potom ju to prestalo baviť,tak šla surovo zobudiť Simonku,tak,že jej zvrešťala do uška "stavaj Imonka" :grinning: ....a potom mňa ...............tak nič....fungujeme :slight_smile:
15. okt 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka určite si vyrástla až do neba v škôlke,že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....aj ja to ľúbim,keď chvália...........................a tie hlášky s akými furt príde Simi domov.... :grinning: ..to sa rechcem ešte dva dni v kuse.........a o čom všetkom možnom sa tie deti vedia medzi sebou rozprávať....tak to len čumím :grinning:
15. okt 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Viki má teplotu :frowning2:...asi ma trafí...Teraz spinká, som zvedavá, aká bude noc. Sme u našich.
Viki má tiež hrozné reči...a tie nadávky :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Boli sme u kamošky Natálky, mali urobený stan z deky. Vliezli dnu a ona mu hovorí: "tam ležím ja, ty debil" A on na to: "ja nie som debil, ty krava"... :frowning2:. Skoro som odpadla...A majú v škôlke nejakého zlého Andreja, ktorý im robí zle a oni sa ho boja. Vo štvrtok ho strčil vonku, chúďa Viki spadol. Našťastie nie na rúčku. Ale má odretý bok a modrinu a aj na kolienku. Neviem, či mám niečo povedať jeho mamke, či čo???
Jáááj, len nech nie je chorý, lebo neviem, čo s ním urobím. Na OČR už byť nemôžem...
15. okt 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Kde ste všetky???
My sme mali našťastie pokojnú noc. Teplota ako prišla, tak aj odišla...nechápem, čo to bolo...
16. okt 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@utka aj Simi mala minulý týždeň jeden deň teplotu a potom už nič....a predtým týždeň Sabka.ani ja nechápem čo to...čakala som,že nejaká chorôbka vypukne
16. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no čo už? Dobre, že len jeden deň...Viki mal 37,8 dala som mu polku paralenu, 2x sa vykakal také riedke a bolo po všetko. Chvalabohu!
16. okt 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....konečne doma....hurááá ,,,,,,.teda prisli sme skor..ale pokial vybalím....a tak...... :slight_smile: ........neskor si vás prečítam......

dobru......
16. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
@aninka29 tak malá je prípadík :dizzy_face: :dizzy_face: ..takto sesgru zobudiť :slight_smile: ..........................dobre padne ked vychvália....aspon dáčo dobré :wink:

@utka som rad že vám je lepšie....no a ten Andrej...nemám slov...toto by mala rieštiť asi učka...či sa mýlim??? :confused: neviem......
17. okt 2011 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
prvorodená v škôlke :slight_smile: ......a s druhorodenou ideme ku kmotruške na kávičku..trošku sa pohrajkať,pobiť,ponerváčiť :grinning: ..........poobede nás čaká tanečná.........a ešte ma čaká prezutie gúm na aute
17. okt 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ono ..toho Andreja by mala riešiť učka...ale zase na druhej strane,ak sa poznáš s jeho mamou...tak rieš.......ja by som to tiež urobila...lebo učka vyrieši taký velký lobogo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...môj názor :wink:
17. okt 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť :slight_smile: .....a sladké sny detičky :pensive: :wink:
17. okt 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29
@jacka
@utka
@denisenko dakujem za milé blahoželania pre maťka, potešili ste ma, veeeľmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moje pampúšiky obe kašlú, veď spolu sa to lepšie tiahne, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: , ale nie je to zatiaľ nič hrozné, tak snáď to rýchlo prejde, je zaujímavé, že v noci vôbec nekašlú, iba cez deň.
Máme už oslavy za sebou, u svokry aj doma, som sa tešila, že bude malý nadšený, keď uvidí horieť sviečku na torte a on na obidvoch oslavách pri fúkaní sviečok plač a zlosť :confused:
17. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 aj vám dobrú chuť :wink: s tými plienkami si nerob starosti, aj vikinka mala dlho na nočné spinkanie, do apríla a v júni mala 3 roky, u nás v noci pomohlo, keď sme upravili pitný režim,viki mala zvyk pri zaspávaní piť mlieko a tak sme to urobili tak, že naposledy pila o 18tej a pomohlo to priam zázračne, už nepotrebovala na noc plienočku
17. okt 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!.....dnes som bola pre istotu s Lolkou u Dr. lebo včera jej vybehla teplota na 37,7, ale našťastie máme všetko OK len nastekané soplíky nám robia nezbedu :frowning2: .....ale máme chodiť aj von, že vraj toto počasie je dobré na kašeľ :confused: ..povedala Dr...............trošku som z toho bola prekvapená, ale hádam vie čo hovorí.......
17. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj :wink: , tie choroby, už to začína :frowning2: lilka je o.k? Aj mne raz mudra vravela, že ked dieťa nemá horúčku a vonku nefúka, tak môžem ísť von
17. okt 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..ani nehovor :frowning2: :frowning2: ......u tých našich starších je to iné, už povedia čo ich bolí aj sa vysmrkajú :wink: ..aj liečiky lepšie papkajú.....ale tí drobci..ach, ach......Lolku musím doslova priľahnúť, aby som jej mohla odsať sople alebo kvapnúť do nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Lilka je našťastie OK....klop, klop..nech to nezarieknem :slight_smile: .......chcela som sa ťa opýtať...keď maťko niečo berie zo zeme, tak si čupne alebo sa predkloní na vystretých nožičkách?...
17. okt 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :wink: žienky moje, čítam, ale nepíšem...ja som taká unavená.....spím aj za chodu........ :frowning2: ešte tri týždne vydržať, ale domov ideme až 15,11,, lebo 14-teho mám termín na sono......možno sa dozviem čo sa to v kinderku skrýva.... :grinning: Denisko sa pýta každý druhý den, že kedy to už konečne bude, že už je tam dllllhooooo........ :grinning:
17. okt 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera ma ten moj synátor "potešil": maminka, ty si tučná........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pripadám si už ako velryba a to som ešte není ani v polovici...... :angry: včera som si bola kúpiť tepláky, lebo rifle ešte oblečiem, ale asi posledný týžden...... :confounded:
17. okt 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však Nisko to tak nemyslel :grinning: :grinning: :grinning: ..som sa zasmiala fajne :grinning: :grinning: :grinning: ..a počuj ty suchotinka naša krásna,ked sa už teraz cítiš ako velryba,tak ku konci tehu budeš čooo???? :wink: :slight_smile:
@letty86 ani moje kočeny nepijú už že vôbec nič po 18tej :slight_smile: ....ale Sabi sa aj tak ráno zobudí s plienkou až po zem :grinning:
už sme doma z tanečnej..a čo sa nám stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....zaparkujem auto pred školou a zistili sme,že sme doma nechali cvičky...moja chyba,bola som na seba strašne nasrdená :angry: :angry: ..tak my všetky tri šup do auta a utekali sme do najbližšieho obchoďáku kúpiť cvičky...groteska neskutočná,jedno decko zavesené na krku,druhé ťahám za ruku ako hava a utekááááme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..v živote nikdy som tak rýchlo nekúpila botky :grinning: ..........trošku sme síce na hodinu meškali,ale tetuška trénerka zlatá to pochopila :wink: .............len ja som zo seba chorá ešte aj teraz
17. okt 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem niečo nachystať na večeru,okúpať deti a konečne leháááro
17. okt 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Viki bol dnes doma, lebo mal ráno hnačku. Manžel zostal s ním. Trošku dieta a už je OK. Dúfam...
Ja som mala tiež dnes deň blbec. Ráno som si zabudla doma kartu z práce. Nedostala by som sa nikam...Tak som rýchlo šla po ňu. Ešteže chodím autom...potom som niečo pototo v robote, ale napravila som to...do toho mi volal manžel,že Viki hnačkuje...No proste parada!!!
17. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Ja som prvá???
Dnes bude vonku krásne, škoda, že musím sedieť v práci...
18. okt 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok