Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. okt 2011

@jacka veru..prvorodení boli iní 🙂 ..........vidím fest rozdiel
@denisenko no vidíš.....ešte že si napísala,ako ste sa odplienkovávali vy..........teraz si už ,ale že vôbec nebudem lámať hlavu nad tým,že Sabka má plienku 🙂 ...ono to príde samo zo dňa na deň
my sme ešte Ježiškovi ani nezačali písať.........ale začneme v novembri....a náš zoznam bude určite tiež dlhokánsky 😀 😝
dnes nám ide lets dance..........musím povinne pozerať so Simonkou...som zvedavá,ktorá z nás dvoch odkväcne skôr 😔

denisenko
14. okt 2011

@aninka29 pošleme ti náš zoznam????? 😀 😀 😀 😀 😀 vedru, s plienkami sa netráp, ja som mala pri Deniskovi mindráky, ale skor z toho, že každý sa tak hlúpo pýtal.....to má ešte plienku????a čo?????potom som si to prestala všímať...... 😵 😵 😵 😵 no ne...ked na ne máme, tak mu ich dáme......... 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. okt 2011

@aninka29 inak, Denisko aj chodiť začal neskoro, v 1 roku, sedieť poriadne nevie dodnes...len visí, jako opička, zúbky vyšli prvé v 10-tich mesiacoch a hlavička takmer plešatá do roka.......a čo mu teraz chýba? každý sa pýta, že prečo už nechodí do školy, ked je taký velký a rozumný.... 😀 😀 😀

aninka29
14. okt 2011

@denisenko no vidíš 🙂 ...máš doma šikovníčka 🙂 🙂 ...............všetko má svoj čas......aj dieťa je každé iné,každý sa len porovnáva,a prečo moj vie a tvoj nevie a bla bla bla.................a presne,tie hlúpe otázky či má ešte plienku 😠 ....radšej nekomentujem.....ale v duchu až pením...a najlepšie,ked sa ma to opýta niekto,kto ešte dieťa ani nemá 😝 ...........

aninka29
14. okt 2011

@denisenko a to je ako,že visí ako opička??? 😀 ....lebo to potom asi ani moja Simi nevie normálne sedieť...tiež len visí 😀 😀 😀

denisenko
14. okt 2011

@aninka29 taký, čo nemajú deti sú najmudrejší...... 😀 ako opička...nohy visia z postele a on pozerá telku, alebo ranajkuje a nohy takmer na stole......alebo sa zavesí ako na zábradlie a tak pozerá telku....ako cvičená opička 😀 😀 😀 😀

aninka29
14. okt 2011

@denisenko mhm....tak to je potom opička aj Simi 😀

jacka
14. okt 2011

@denisenko no vidíš ....teraz sa ťa nikto nepýtal dokedy nosil plienky......a to okolie...no des...ked má plienky zle...ked sa pociká..zle........tie fotky poprosíme.......

@aninka29 dobre si to vystihla.......najlepší sú té čo nevedia čo hovoria....ale však máme dve uši.......no ne.....

dnes mi učka vychválila Matka.....ako fajne mi to padlo....že aký je dobrý a všetko počúva.....a tak....pokial neprídu kamoši na nestiahnu to do "pekla" 😀 😀

dobrú...

aninka29
15. okt 2011

dobré ránko mamky 🙂 .dnes sa mi tááák nechcelo vstávať........ale Sabka už buntošila od šiestej...len chodila,chodila po celom dome....potom ju to prestalo baviť,tak šla surovo zobudiť Simonku,tak,že jej zvrešťala do uška "stavaj Imonka" 😀 ....a potom mňa ...............tak nič....fungujeme 🙂

aninka29
15. okt 2011

@jacka určite si vyrástla až do neba v škôlke,že 😵 😵 😵 😵 ....aj ja to ľúbim,keď chvália...........................a tie hlášky s akými furt príde Simi domov.... 😀 ..to sa rechcem ešte dva dni v kuse.........a o čom všetkom možnom sa tie deti vedia medzi sebou rozprávať....tak to len čumím 😀

utka
15. okt 2011

Ahojte. Viki má teplotu ☹...asi ma trafí...Teraz spinká, som zvedavá, aká bude noc. Sme u našich.
Viki má tiež hrozné reči...a tie nadávky 😝. Boli sme u kamošky Natálky, mali urobený stan z deky. Vliezli dnu a ona mu hovorí: "tam ležím ja, ty debil" A on na to: "ja nie som debil, ty krava"... ☹. Skoro som odpadla...A majú v škôlke nejakého zlého Andreja, ktorý im robí zle a oni sa ho boja. Vo štvrtok ho strčil vonku, chúďa Viki spadol. Našťastie nie na rúčku. Ale má odretý bok a modrinu a aj na kolienku. Neviem, či mám niečo povedať jeho mamke, či čo???
Jáááj, len nech nie je chorý, lebo neviem, čo s ním urobím. Na OČR už byť nemôžem...

utka
16. okt 2011

Ahojte. Kde ste všetky???
My sme mali našťastie pokojnú noc. Teplota ako prišla, tak aj odišla...nechápem, čo to bolo...

aninka29
16. okt 2011

ahojte 🙂
@utka aj Simi mala minulý týždeň jeden deň teplotu a potom už nič....a predtým týždeň Sabka.ani ja nechápem čo to...čakala som,že nejaká chorôbka vypukne

utka
16. okt 2011

@aninka29 no čo už? Dobre, že len jeden deň...Viki mal 37,8 dala som mu polku paralenu, 2x sa vykakal také riedke a bolo po všetko. Chvalabohu!

jacka
16. okt 2011

ahojte....konečne doma....hurááá ,,,,,,.teda prisli sme skor..ale pokial vybalím....a tak...... 🙂 ........neskor si vás prečítam......

dobru......

jacka
17. okt 2011

ahojte.....
@aninka29 tak malá je prípadík 😵 😵 ..takto sesgru zobudiť 🙂 ..........................dobre padne ked vychvália....aspon dáčo dobré 😉

@utka som rad že vám je lepšie....no a ten Andrej...nemám slov...toto by mala rieštiť asi učka...či sa mýlim??? 😕 neviem......

aninka29
17. okt 2011

dobré ránko 🙂
prvorodená v škôlke 🙂 ......a s druhorodenou ideme ku kmotruške na kávičku..trošku sa pohrajkať,pobiť,ponerváčiť 😀 ..........poobede nás čaká tanečná.........a ešte ma čaká prezutie gúm na aute

aninka29
17. okt 2011

@utka ono ..toho Andreja by mala riešiť učka...ale zase na druhej strane,ak sa poznáš s jeho mamou...tak rieš.......ja by som to tiež urobila...lebo učka vyrieši taký velký lobogo 😝 ...môj názor 😉

aninka29
17. okt 2011

dobrú chuť 🙂 .....a sladké sny detičky 😔 😉

letty86
17. okt 2011

ahojte 🙂
@aninka29
@jacka
@utka
@denisenko dakujem za milé blahoželania pre maťka, potešili ste ma, veeeľmi 😵 😵 😵
Moje pampúšiky obe kašlú, veď spolu sa to lepšie tiahne, že 😝 😕 , ale nie je to zatiaľ nič hrozné, tak snáď to rýchlo prejde, je zaujímavé, že v noci vôbec nekašlú, iba cez deň.
Máme už oslavy za sebou, u svokry aj doma, som sa tešila, že bude malý nadšený, keď uvidí horieť sviečku na torte a on na obidvoch oslavách pri fúkaní sviečok plač a zlosť 😕

letty86
17. okt 2011

@aninka29 aj vám dobrú chuť 😉 s tými plienkami si nerob starosti, aj vikinka mala dlho na nočné spinkanie, do apríla a v júni mala 3 roky, u nás v noci pomohlo, keď sme upravili pitný režim,viki mala zvyk pri zaspávaní piť mlieko a tak sme to urobili tak, že naposledy pila o 18tej a pomohlo to priam zázračne, už nepotrebovala na noc plienočku

leninka75
17. okt 2011

ahojte!.....dnes som bola pre istotu s Lolkou u Dr. lebo včera jej vybehla teplota na 37,7, ale našťastie máme všetko OK len nastekané soplíky nám robia nezbedu ☹ .....ale máme chodiť aj von, že vraj toto počasie je dobré na kašeľ 😕 ..povedala Dr...............trošku som z toho bola prekvapená, ale hádam vie čo hovorí.......

letty86
17. okt 2011

@leninka75 ahoj 😉 , tie choroby, už to začína ☹ lilka je o.k? Aj mne raz mudra vravela, že ked dieťa nemá horúčku a vonku nefúka, tak môžem ísť von

leninka75
17. okt 2011

@letty86 ..ani nehovor ☹ ☹ ......u tých našich starších je to iné, už povedia čo ich bolí aj sa vysmrkajú 😉 ..aj liečiky lepšie papkajú.....ale tí drobci..ach, ach......Lolku musím doslova priľahnúť, aby som jej mohla odsať sople alebo kvapnúť do nosa 😝 ....Lilka je našťastie OK....klop, klop..nech to nezarieknem 🙂 .......chcela som sa ťa opýtať...keď maťko niečo berie zo zeme, tak si čupne alebo sa predkloní na vystretých nožičkách?...

denisenko
17. okt 2011

ahojte...... 😉 žienky moje, čítam, ale nepíšem...ja som taká unavená.....spím aj za chodu........ ☹ ešte tri týždne vydržať, ale domov ideme až 15,11,, lebo 14-teho mám termín na sono......možno sa dozviem čo sa to v kinderku skrýva.... 😀 Denisko sa pýta každý druhý den, že kedy to už konečne bude, že už je tam dllllhooooo........ 😀

denisenko
17. okt 2011

včera ma ten moj synátor "potešil": maminka, ty si tučná........ 😀 😀 😀 😀 pripadám si už ako velryba a to som ešte není ani v polovici...... 😠 včera som si bola kúpiť tepláky, lebo rifle ešte oblečiem, ale asi posledný týžden...... 😖

aninka29
17. okt 2011

ahojte 🙂
@denisenko však Nisko to tak nemyslel 😀 😀 😀 ..som sa zasmiala fajne 😀 😀 😀 ..a počuj ty suchotinka naša krásna,ked sa už teraz cítiš ako velryba,tak ku konci tehu budeš čooo???? 😉 🙂
@letty86 ani moje kočeny nepijú už že vôbec nič po 18tej 🙂 ....ale Sabi sa aj tak ráno zobudí s plienkou až po zem 😀
už sme doma z tanečnej..a čo sa nám stalo 😝 ....zaparkujem auto pred školou a zistili sme,že sme doma nechali cvičky...moja chyba,bola som na seba strašne nasrdená 😠 😠 ..tak my všetky tri šup do auta a utekali sme do najbližšieho obchoďáku kúpiť cvičky...groteska neskutočná,jedno decko zavesené na krku,druhé ťahám za ruku ako hava a utekááááme 😝 ..v živote nikdy som tak rýchlo nekúpila botky 😀 ..........trošku sme síce na hodinu meškali,ale tetuška trénerka zlatá to pochopila 😉 .............len ja som zo seba chorá ešte aj teraz

aninka29
17. okt 2011

idem niečo nachystať na večeru,okúpať deti a konečne leháááro

utka
17. okt 2011

Ahojte!
Viki bol dnes doma, lebo mal ráno hnačku. Manžel zostal s ním. Trošku dieta a už je OK. Dúfam...
Ja som mala tiež dnes deň blbec. Ráno som si zabudla doma kartu z práce. Nedostala by som sa nikam...Tak som rýchlo šla po ňu. Ešteže chodím autom...potom som niečo pototo v robote, ale napravila som to...do toho mi volal manžel,že Viki hnačkuje...No proste parada!!!

utka
18. okt 2011

Dobré ránko.
Ja som prvá???
Dnes bude vonku krásne, škoda, že musím sedieť v práci...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre