Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2011

@denisenko to mu aj v takých malých dávkach zaberie?......no vyskúšam...dakujem 🙂

@utka.....veru brrr 😝 😝 😝

@aninka29 vitaj doma....ako bolo?

utka
19. okt 2011

@denisenko čo myslíš? Tú moju energie-neenergiu???Nič sa nestalo, len som akási nervná a unavena...
@aninka29 nie, to sme sa rozhodli sami, že ho dáme. Síce spomínala doktorka, že by mu to mohlo pomôcť, ale potom zase jedna rehabilitačná povedala, že mu to neodporúča. Tak neviem...
@jacka zvládli ste Smectu?

jacka
19. okt 2011

@utka nedala som mu.....je po záruke..dala som živočíšne uhlie.........zajtra skočím kúpiť
tak nech ťa to rýchlo prejde......dobre sa vyspinkaj....do zajtrajšieho dna.....dobrúú 🙂

utka
19. okt 2011

@jacka ďakujem, ale mňa to drží už dlhšie, tak neviem, či to spaním prejde...ale snáď...
Bola som sa s kamoškou odreagovať vonku...Dobrú noc.

aninka29
20. okt 2011

dobré ráno 🙂
@utka aha....ja sa pýtam preto...lebo synovec má tiež to s tým hrudníkom....a vraj mu to plávanie pomôže,nebude z toho operácia.....lenže malý chodil ,chodil...počas letných prázdnin nie...a po prázdninách samozrejme odmietal ísť......a vlastne teraz sa mu stal ten úraz 😖 ....................

@jacka dobre bolo ako vždy 🙂 ...Simka ma už učí kroky 🙂 .............ja sa veľmi teším na tú súťaž.....čo to s nimi oni nacvičia 🙂 ................... ...................ako Peťulko?

som si myslela,že vstanem do upršaného rána....ale zatiaľ nič..

jacka
20. okt 2011

ahojte.....

@utka no ako?......lepšie......

@aninka29 zlatá je......že ťa učí 😵 😵 .............Peťko stále kaká vodu.....muž bol u dr....tak mu dala lieky......len tie mi prídu až večer........tak som mu povedala že si ich može už.... 😠 😠 😠 .......vieš čo..........včera musel byť s plienkou .....lebo ked pukol tak kakal........som nemala nervy ho vkuse umývať.........
tak tu prší 😠 😠 😠 ....asi toto nechceš...že? 🙂 😉

leninka75
20. okt 2011

ahojte!!........super počasie 😠 😠 ............Laura nervačí len čo oči roztvorila 😝 😝 😝

@jacka............takže viróza? ☹.......to poteší 😝........negrcká?....

jacka
20. okt 2011

@leninka75 nergcká.....neteplotuje..............som celá rada 😝

krásne je von...fakt teda.....som nešla...sa mi nechce 😝 ....pojdeme poobede..... 😉

leninka75
20. okt 2011

@jacka .......brrr, vonku je ale nepríjemne 😝 ........mám chuť na varené vínko 😵 ......

aninka29
20. okt 2011

aj u nás je kosa žienky...riadna 😝
Sabka už obeduje 🙂 ...............ja už vidím,že dnes bude dlhýýýýý deň 🙄
@jacka snáď to Peťulka rýchlo prejde.......

leninka75
20. okt 2011

@aninka29 ..dlhý veru ale ty to máš aspoň spestrené tým tanečným a potúlaním sa po obchodoch...ale ja stále len doma 😝 ...s malým nervošom 😖

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 no to áno...aspoň niektoré dni mám spestrené 🙂 .....ale dnes sa nechystáme nikam, k tomu prší 😝 .......asi sa pustím do žehlenia,keď uložím Sabku..ale len asi 😀

leninka75
20. okt 2011

@aninka29 ...potom príď aj ku mne 😉 ......a Sabka koľkokrát za deň spáva?

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 no rada by som došla 😉 ...ale ja žehlenie neznášam 😝 ...kvôli hocičomu inému dojdem...ale žehlenie nieee 😉 ...
Sabka spinká už iba raz....ale poriadne 🙂užívam si to...lebo za chvílu nebude spať vôbec ...Lolka ešte spinkáva 2x?

leninka75
20. okt 2011

@aninka29 ......nenalákam ťa ani na dobrú kávičku?? 🙂 🙂 .................koľko spí Sabka, 3 hoďky? ...hej Lolka ešte spí 2x, a keby jej to chcelo vydržať čo najdlhšie.......Sabka kedy začala spinkávať 1x?...

jacka
20. okt 2011

@leninka75 nerob chute s vínkom 🙂 🙂
mne Peťko začal raz spávať asi ked mal rok...Maťko rok a pol.....
mna nechceš pozvať na kávičku???..... 🙂 😉


@aninka29 užívaj si že ti tak krásne spinká.......čoby som ja za to dala......ale teraz už spinká....sa vyreval pre nič.....a zaspal za 5min.......hádam sa šupnem k nemu....

ozaj ako ich uspávate...či už samy spinkaju

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 joj no takú dobrú kávičku by som si dala 🙂 ...urobíš mi zo stroja?...tak idem...škoda baby,že sme tak roztrúsené po Slovensku...ja by som vás táááák veľmi spoznala aj osobne 🙂 ...........no áno v priemere spinká tie tri hodky 🙂
@jacka ja som kočky nikdy neuspávala...zaspávali pekne samé 😵 ....akurát teraz,ked sme dievčatám spravili novú detskú, a Sabka spinká už vo veľkej posteli...tak ten prvý týždeň som si k nej ľahla,kým nezaspala.../aj tak zaspala hneď/.....ale teraz už nie...ľahne,objíme si plyšáka a spí 🙂

aninka29
20. okt 2011

a žehliť nejdem 😀 ...akurát som doprala jednu várku oblečka..tak to spojím....takže až zajtra 🙂 ..

jacka
20. okt 2011

@aninka29 ....tak toto som nechcela počuť....že 3h..... ☹ ......to ako robíš....daj tip.......už spinká?
si si ich pekne naučila spávať samé......mne Peťulo tiež spinká vo velkej...ale somou...ja som potom pretočím k sebe 😀 😀
to fakt tak rýchlo zaspinká.....pokladík........................ 😵

veru.....sme roztrusené po celom Slovensku....a ešte aj za hranicami.....že deni

tiež nemusím žehlenie...ale radšej si požehlím malu kopku ...ako velku kopisko..... 😝 😝 😝

jacka
20. okt 2011

hurá...už neprší....ale hnus je vonku 😝 😝 😝 😝

aninka29
20. okt 2011

@jacka áno už spinká 🙂 ...neviem,ako som to urobila,že tak pekne spinkajú od malilinka......ja som naozaj nemala problém ani pri Simke a ani pri Sabke 🙂 ....čomu sa nesmierne teším 😵 😵 😵

utka
20. okt 2011

Ahojte.
@aninka29 dúfam, že mu to pomôže, ak bude chcieť pokračovať v plávaní.
@jacka trošku je mi lepšie 😉.

aninka29
20. okt 2011

@aninka29 mňa práve prinúti žehliť až tá velká kopisko...stále si poviem,však nebudem zbytočne vyťahovať dosku a žehličku kvôli pár veciam 😝 ...ale už ked začnem žehliť,tak to ide rýchlo 🙂

aninka29
20. okt 2011

@utka dúfam,že áno 🙂 ...ty si sa odreagovala včera večer,tak už musíš mať lepšiu náladičku 🙂

jacka
20. okt 2011

@utka super 🙂 ...žeby ti pomohol včerajšok, 🙂

@aninka29 no man práve to kopisko odraduje 😝 😝 ...ja aj tak žehlím po nociach 😠 😒
no máš zlaté detičky....aj Simka ti ešte dobre spáva?....večer kedy ide spinkať?......predpokladám že na obed už nespí....

leninka75
20. okt 2011

@jacka ...jasné , že aj teba na kávičku, ale teraz potrebujem parťáčku k tomu vínku, takže ty si dáš pekne so mnou vínko a aninka nám bude robiť vône s kávičkou...takže vás dievčatá čakám 😵 😵 😵 ..............

ja si myslím, že už konečne by sme sa mali dokopať k nejakému stretnutiu....nemyslíte??.......

leninka75
20. okt 2011

som si aj myslela s tým spinkaním, že už to dlho nebude, že spíme 2x za deň ☹ .........škoda.......Lilka mi doteraz sama nezaspí, od narodenia sme museli pri nej sedávať pokiaľ nezaspala a teraz detto, najskôr prečítame rozprávku, potom zhasneme a ležíme pri nej kým nezaspí 😝............a dokonca ani nechce sama spať v izbičke, spáva s ňou tatino...Lolka to je úplne niečo iné.....od prvého dňa doma pekne sama zaspinkáva, položím do postieľky a idem preč..... 🙂

leninka75
20. okt 2011

@aninka29 ..Sabka nepadá z postele?....

leninka75
20. okt 2011

@utka ...už nechodíš cvičiť?....aj to by ti možno trošku pomohlo na depku.....

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 ja si dám aj kávičku aj vínko....nebudem sa na vás pozerať ,ako vám ružovejú líčka 😀 😀 .............ja som za,to stretko by sme už mohli niekedy urobiť....ale teraz v zime asi nieee.....skôr na jar
@jacka nie nie..Simi už cez deň nespinká...ani v škôlke,tam len ležká 🙂 ....počas týždňa chodia večer spinkať o pol osmej povinne a piatok a sobotu majú dovolené byť hore dlhšie...idú spať o osmej 😀 akurát teraz ide piatky v telke lets dance,tak to Simi ostáva hore dlhšie,ale aj tak zaspí už pred prvou reklamou 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre