Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2009

teba si viem predstavit zaspat aj po stojačky 😉 😀 🙂

asi s tým nemáš problem...čo s teda robila ked si vstávala k Lilke v noci:.....či si budila muža 😉 😀

leninka75
28. máj 2009

vidíš po stojačky, to som ešte neskúšala 😀 .....ja potrebujem pohodlíčko našej postieľky 😀 😀 😀 ........k lilke nevstávam, ona spí celú noc, teda keď nie je chorá.......fakt si ma tak vieš predstaviť spať??????? 😨 😨 ....či to je len ha-ha-ha 😅 .......... premýšľam či by som vedela len tak niekde zaspať.........ale asi nie..........aj keď som chodila do BA, nikdy som vo vlaku nezaspala a aj keď sme raz boli autobusom v španielsku, tak som s tým mala problémoš, ale tam mám fintu, buchnem si jeden kinedryl a spím 😀 😀

jacka
28. máj 2009

fakt si ta viem predstavit... 🙂 🙂 ..poznám jednu babu..spala by od rána do večera 😀 😀 ....hádam aj na klincoch ....ty si asi taká istá 🙂

život je zmena....čo si robila pred tým...a teraz 😉

jacka
28. máj 2009

leninka...ja sa zatial lučim....musim bežat za MAtkom von...zas to bude na dvore ako po vybuchu...tam klince....hentam kladivo a šroubovák..a tak...

prijemny zvyšok dna...pa. 😉

leninka75
28. máj 2009

ale keď ja ráno vstávam o 5:00, tak som už potom večer mŕtva ☹ ............pa jacka 🙂
tak som tu zostala sama ☹

utka
28. máj 2009

Už som tuuuuu...
Všetko upratané, práve som vyšla zo sprchy. Dieťa spí...Mám trochen veget 😉

leninka75
28. máj 2009

utka, to úúúúúúúž???? 😕 😕 😕 ...........paráda, tak oddychuj, zaslúžiš si!!!! 🙂 .......baby išli von, už som tu len ja a aj ja o chvíľočku padám domkov, konečne! 🙂 ........zajtra ešte idem s lilkou ku dr. na kontrolu, tak neviem či stihnem kuknúť........majte sa krásne, pa, pa!!!! 🙂 🙂 🙂

utka
28. máj 2009

leninka, papa. A držím palčeky, aby bolo zajtra u dr. všetko OK. 😉

utka
28. máj 2009

Kde ste všetky???
U nás je škaredo vonku. Doobeda sme ísť nemohli a teraz sa už nedá. By nás odfúklo asi až na východ 😀

aninka29
28. máj 2009

utka veď nech vás odfúkne 😉

sme doma žienky............nenormálne ma bolí hlava ☹ fuuuuuuuj,ja neznášam tie stavy 😢 mne je na zomretie 😢 .................ale kúpila som si nádherný topík,by som sa vám normálne odfotila,ale nechce sa mi 😉 .........idem trošku porelaxovať do vane,možno ma tá bolesť prejde 😉 ..............som si nabrala plnú misu čerešní,tak sa idem plniť 😉 ............chudáci moji rodičia poctivo tie čerešne oberajú a ja som im bola ukradnúť..........joj leniví sme my mladí 😀

jacka
28. máj 2009

utka...túúúúúúú 😉

Matko je vonku na dvore...ale aj tu sa zatahuje tak som zvedava čo s toho vyjde..ked len dážd..tak to berem...ale začat fučat neprijemny vietor...tak dufam že niečo prinesie 😉

utka však vás na vychode pritulia...ked vás tam odfukne 😉

jacka
28. máj 2009

sa teším ked aj my budeme mat na strome čerešne...a tiež budem provokovat 😠 😅

aninka ...máš odvahu sa kupat...ja odkedy som sa strieskala...tak vidím len sprchu 😝

utka
28. máj 2009

Aj my sme už tuuuu...Vonku je otras. Boli sme asi hodinu, ale stačí nám.
aninka, viem, že by ste nás pritúlili, však ste zlaté...
Ja keď som bola tehotná, tak som sa vôbec nekúpala, iba sprchovala...som sa bála... 😝

jacka
28. máj 2009

ved aninka je odvážna 😉

u nás už svieti slniečko...vyzera to na apríl nie na koniec mája 😝

aninka29
28. máj 2009

žienky ja sa nenormálne rada kúpem,neviem sa toho zriecť 😒 pre mňa je to relax 😵

hlava ma ešte stále bolí 😠 .........u nás je celkom pekne,ani vietor už nefúka,ale začína sa zaťahovať,tak uvidíme čo to bude 😝

aninka29
28. máj 2009

haloooooooooooooooooooo, kde ste kto? 😝 😝

bubba
28. máj 2009

halooooooooooooooooooo tu ssooooooooooooooooom sme boli dlho vonku 😀 😀

utka
28. máj 2009

Aj ja som už tuuuu... Už sme napapaní 😉

utka
28. máj 2009

bubba a ty sa nechystáš na druhé bábo? 😉

utka
28. máj 2009

No idem ja ešte vyvesiť prádlo, lebo mi tu švihne z toho rozprávania sa samej so sebou 😝

aninka29
28. máj 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,vidíte ma 🙂 haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

no nič,nikde nikto 😝 😀 idem si okúpať dieťa 😉

utka
28. máj 2009

No ja som ešte vyvesila prádlo a už nič nerobím...akurát oblečiem krpca do pyžamka, ke´d ho tatino okúpe...

jacka
28. máj 2009

my sme mali návšetvu..a aká návšetva ja naj.....neohlásená 😝

ideme aj my sa hodit do vani 🙂

utka
28. máj 2009

jacka, a koho???

aninka29
28. máj 2009

koho jacka?????????? 😉

utka
28. máj 2009

jacka je tajomná diva...nepovie nič 😉

utka
28. máj 2009

Ideme na dovolenku do Chorvátska...hurááááá...Od 9.8. do 15.8. Už sa tešíííím. Dúfam, že sa nič dovtedy nestane a nepokazí a nezmení ... 😅

bubba
28. máj 2009

utka nechystam este aspon 5 rokov 😅 😅 😅 uvidime ci sa to podari....kto bude tehulkovat somnou??? 😀 aj my ideme asi do chorvatska utka akam idete?

jacka
28. máj 2009

jaaaaaaaaa...tajomnááááááááááá..však o mne viete viac ako manžel..... 😀 😀 😉

jacka
28. máj 2009

susedka nám doniesla domáce mliečko...od nich berem tri krát do týždna....spokojnéééééé 🙂 🙂 😉 ...ma 4 ročneho syna tak sa tu bláznili...idem ho uspinkat 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre