Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 nepadá 🙂 ...mám síce okolie postele zavankúšované pre istotu....ale pohoda....Sabka ako večer ľahne,tak sa aj ráno zobudí...necestuje 🙂

jacka
20. okt 2011

a my sme už vyspinkaný... 😒 😉

jacka
20. okt 2011

@aninka29 a ty si na tom ako s prácou....či sa chystáš na tretie 🙂

leninka75
20. okt 2011

@aninka29 ....takže jar-l eto 2012!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 ..............tak to máš super režim!!!.........Sabka je zlatá, že tak kľudne spinká.....ako často ti chodí muž domov? ....

jacka
20. okt 2011

@leninka75 keby som nebola tak daleko hned som pri tebe....fakt by som si dala.....v tomto hnus počasi by mi to bodlo

ja mám pocit že my sa asi tak lahko nestretneme ☹

jacka
20. okt 2011

@leninka75 my tiež tak s Maťkom....ležíme pokial nezaspí....od mala....a detto aj s Peťkom...ale teraz spinká na poschodovej hore..tak ruku má pustenú.....a ja ju mám zas hore..... 😠 ...neviem dokedy tak vydržíme...ale asi to zatrhnem.....lebo je má ako lad 😝

aninka29
20. okt 2011

@jacka na tretie sa nechystám v žiadnom prípade!!!!!!...a ani do práce sa nehrniem 😀 ....Simka začne chodiť do školy...muža doma nemám...takže si to neviem predstaviť všetko skĺbiť 😒 .....takže asi tak
@leninka75 určite jar-leto musí vyjsť...baby,až vyhrám lotto tak vás všetky pozvem na wellnes víkend 🙂 ............manža je doma asi tak 5 dní v mesiaci...ale budúci týždeň príde na 2 týždne...ale potom asi až na sviatky 😝
@jacka určite sa stretneme...verím tomu 😵

aninka29
20. okt 2011

vyberám tortu pre krstniatko..bude mať 2 roky...moc sa mi páči táto...myslíte,že sa hodí k narodkám??
http://www.tortyodmamy.sk/user/2442/images?page=15

jacka
20. okt 2011

@aninka29 tak pre začiatok lotto je moje...... 😉 ...ale kludne nás možeš pozvať 😉 😀 😀 😉 ...to dlho doma nie je....detičkám nechýba ☹ .........to akože myslíš že až na vianoce??? 😕 ☹
ja si to tiež neviem predstaviť ale najkor ostanem s Peťkom doma...aj ked som uvažovala že ho dám aspoin na 4h....ale to zas ísť do školky pre neho....a potom zas ísť pre Maťka........neviem ako to ideme riešiť.....uvidíme.....

ti nezávidím že si stále sama ☹

jacka
20. okt 2011

@aninka29 ktoru myslíš?

aninka29
20. okt 2011

som to dokafrala 😝

leninka75
20. okt 2011

@jacka ... 😵 😵 😵 ....ale nehovor, možno keď to niektorá zorganizuje 😉 ..bude aj stretko........veď to musíš mať ruku pekne odkrvenú ☹ ......ale zasa čo pre nich neurobíme, že? 😉

@aninka29 ..neviem ako by som to ja zvládala toľko bez muža ☹ ...síce nejako extra nepomôže, ale aspoň nejaký dospelák na rozhovor....... a ktorá torta by to mala byť?... 😕

leninka75
20. okt 2011

@jacka ..si ma predbehla.. 🙂

aninka29
20. okt 2011

nejde mi to dať sem len tú jednu jedinú 😝 .........je to tá siedma v poradí..ružovo čierna s tými čižmičkami,či gumáčikmi

aninka29
20. okt 2011

ja som si už baby zvykla 🙂 ...musela som

jacka
20. okt 2011

@leninka75 tak tak..aspon niekto na pokec.....ale aninka chodí aspon ku kmotruške ak sa nemýlim...hodiť ventil,.... 🙂

ved to len som zvedavá ktorá sa toho podujem

jacka
20. okt 2011

@aninka29 tá je krásna...... 😵 😵 .......dá sa zvyknuť? ☹ ...vlastne ..ked musíš velmi nemáš na výber 😒

jacka
20. okt 2011

aj vaše detičky ked sa zobudia maju mokré vlásky?....že rovno fenovať 🙂

aninka29
20. okt 2011

@jacka aj mne sa veľmi páči 😵 ....asi dám tú...je taká iná 🙂 ......................musela som si zvyknúť...manža je preč už roky......to by som si asi ťažko zvykala,keby mal byť doma každý deň 😀 ...al niekedy mám chvíle,kedy by som zo všetkým najradšej tresla......hlavne,ked musím ja riešiť veci,ktoré by mal riešiť chlap 😝

aninka29
20. okt 2011

@jacka Sabka nie...má síce barošéro na hlávke...ale nebudí sa spotená 🙂

jacka
20. okt 2011

@aninka29 len daj..určite sa bude páčiť 🙂
to ako dlho je už takto preč?...boli ste vy vobec aj spolu 😉 ....a kedy nám hodíš foto

aninka29
20. okt 2011

@jacka no chodí takto už roky......boli sme spolu...no jasné....ved to spolu ťaháme už sto rokov....predtým ako sme sa vzali sme aj spolu pracovali 😀 ......aj teraz síce príde na tak málo domov...ale vždy si na seba nájdeme čas........a každý deň sme v kontakte,aj pohádať sa vieme cez skype 😀

leninka75
20. okt 2011

@aninka29 ......tá je super!!!!!!§ 😵 😵 ...hneď som si tú stránku dala medzi obľúbené 🙂 ...Lilka teraz vybrala pre Lolku kvietok, ešte pokukám teda pokukám kvietky a vyberiem 🙂...............to ti verím, že niekedy sú ťažké chvíle ☹ ☹ ☹.........ale aj ťa obdivujem........

@jacka ..Lilka sa nebudí mokrá a Lolka občas áno.............

jacka
20. okt 2011

@aninka29 no super ....hádka patrí k tomu..ale cez skype je to ine sa pohádať...nie?.......akože noemálen ked príde tak romatika vo velkom 😵 😵

jacka
20. okt 2011

@leninka75 aký kvietok?,,,,,????.........aj ja ju obdivujem....ja by som skončila v cvokárni

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 ja si od tejto tetušky objednávam tortičky stále.....sú krásne,a chutia najlepšie na svete 😵 ...má tam medzi tortičkami aj tie,ktoré piekla mojím kočkam v lete na narodeniny

jacka
20. okt 2011

@aninka29 nepokúšala si sa aj ty upiecť tortičku?

aninka29
20. okt 2011

@jacka aaale kde,neskončila by si,zvykla by si si.....veď sme ženy...silné....vám sa to predstavuje ťažko,lebo manžov máte doma každý deň......ja si zase,a to sme sa zhodli so švagrinou,neviem predstaviť,žeby bol doma každý boží deň.....to asi vtedy by som skončila v cvokárni 😀

aninka29
20. okt 2011

@jacka ale áno....piekli sme tatikovi so Simonkou k narodeninám 🙂 ....srdiečko....ale vieš....to nie je taká pekná..mne nie je problém urobiť piškotu a plnku...len to zdobenie..nedokážem..tatikovi sme to poliali čokoládou a bolo 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre