• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
to my sme už po večeri....šup do vani.......a potom do hajan .......už aby spinkali....Maťko je dnes nejaký ako z divý :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ešte sme museli vyrezávať jablčka.......tiež otravujú :grinning: :grinning:
20. okt 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a už ti je lepšie?...ako na logo?
20. okt 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už áno, len sa neviem zbaviť kašla...Na logo dobre, už sme začali také náznaky r-ka sa učiť...čiže t a d...
20. okt 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka zaberá? my ešte len naťahujeme jazyk :grinning:
20. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj niečo berieš?........................aj u nás je sem tam počuť r....najviac ked je za ním i.......

@bubba ty žiješ???
20. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ........ahaaaa bubba :slight_smile:
@utka ja sa kašla neviem zbaviť už od leta :unamused: .....už bolo lepšie...ale posledný týždeň....sa nejak znovu začína ten kašel stupňovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to bude tou mojou samoliečbou....však načo pôjdem k dr.
21. okt 2011 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba no r-ko sme len včera začali, tak ešte nič z toho...ale ostatné už vie pekne, len ho musím upozorňovať, lebo to zabúda používať :frowning2:.
@jacka dávam si stodal. Už je to lepšie, ale predsa to ešte nie je úplne OK.
@aninka29 však aj ja tak robím. Manžel ma už týždeň posiela k lekáre...no a mám kedy???
21. okt 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj mňa muž posiela....už je na mňa kvôli tomu nahnevaný..že to podceňujem.....ale fakt nemám kedy...teda,aj by som šla....ale to by som musela ísť zo Sabkou...čo neprichádza do úvahy,sedieť tam s ňou medzi tými chorými pol dňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už sme domka zo škôlky.......idem si trošku upratať a pôjdeme ku kmotruške na kávičku.......dnes je väčšia kosa ako včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simi dnes bude v škôlke len doobeda....potrebujem si potom niekam odskočiť...a nestíhala by som pre ňu prísť.....a jesenné prázdniny sú u nás od piatku...aj u vás?
21. okt 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

no pekne..vy dve choroby........ :frowning2: ...tak sa rýchlo vyliečte.....aby ste boli už fit

Maťko je dnes posledný den......nabuduci týžden ho nechávam doma........a prázdniny v tejto školke nie sú....to je aspon výhoda :wink:

@aninka29 vychutnaj si kávičku :slight_smile:
21. okt 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka prečo nechávaš Maťka doma?
U nás učiteľky zisťovali, kto príde a kto nie cez prázdniny. Ja som Vikiho nahlásila, že príde, ale už sme ho aj odhlásili. V piatok 28.10. ide s ním manžel na kontrolu s rúčkou a 31.10. máme obidvaja dovolenku, budeme mať dlhý víkend. Ideme k našim, budú hody a ešte aj dušičky.
21. okt 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka lebo nechcem aby mi ochorel ked pojde 31. na tu biopsiu........... :wink:
supe vymyslené :slight_smile: .........sa tešíš že pojdeš k vašim :slight_smile: ,,,,,,,,,,,,,,,Viki ako s ručkou ..svrbí?
21. okt 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jáááj, som zabudla...no chúďatko malé...to ho aj uspia? Ale Maťko nemá problémy s kakaním ani nič, no nie? Tak treba len dúfať, že všetko je v najlepšom poriadku!!!Držím silno päste!!!
Viki s rúčkou dobre. Zatiaľ nesvrbí. Na kontrole nám povedali, že dobre, ale trošku ma znepokojuje, že na správe je napísané, že mierna dislokácia. Tak dúfam, že to nebude mať nejako posunuté a dobre sa to zrastie...
Dnes toho nemáme v práci až tak veľa. Konečne piatok!!!
Jasné, že sa teším k našim. Ale asi pôjdeme aj do ZV zapáliť sviečky. A hlavne sa teším, že budem mať 4 dni voľna.
21. okt 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme doma :slight_smile: ....varím,aj do práčky som hodila....Sabušik si kreslí.....neskutočné vetrisko fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!..........u nás tiež zisťovali učky záujem o škôlku cez prázdniny....ale moje dieťa samoška, že nechce ísť
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....do kelu :grinning: :grinning: :grinning: ........

@aninka29 ...........ja som už dávnejšie tipovala pre deni dievčatko :wink: .............

@denisenko...veru len netlač babuliatko........držím palce, aby sa to voľno nezrušilo!!...naši majú tiež v škôlke teplo, ale zasa keď idú von, tak veru znesie pančuchy......

@utka ..tak rýchlo vyliečiť a šup, šup na cvičko :slight_smile: ..........jeej si užijete trošku viac voľna :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka ..vyrezávané jabĺčka a to čoooooo??..do škôlky?........už aby to vyšetrenie bolo za vami a výsledky OK, že moja?..
21. okt 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak aj ty tipuješ dievčatko? :slight_smile: .....utka drž so mnou a tipuj deni chalana :grinning: ...bude 2:2 :wink:
už stes detičkami vyrezávali tekvice?...my sa chystáme až bude tatko doma....chcela som minule kúpiť v obchode Simke tú velkú tekvičisko...ale to by som sa neodniesla..takže čakáme na tatika
21. okt 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilku so spolužiakmi už začína učka posielať na vyučovanie k prvákom.....včera bola Lilka a ešte 3 deti, boli na slovenčine a že sa s prvákmi učili písmenká :slight_smile: ............normálne že sedeli v laviciach, mali svoje perá, papiere s úlohami a pracovali :slight_smile: ...Lilka bola z toho maxi nadšená...
21. okt 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .............hej , nám už na balkóne jeden svetlonos po večeroch svieti :slight_smile: :slight_smile: ...........v škôlke majú pekné veci z tekvíc, napr. som tam videla formulu :slight_smile:
21. okt 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to je super,že ich tam takto posielajú.....u nás také niečo nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my máme tiež vonku vycapené tie okrasné tekvičky....ale zatiaľ nám svietia po večeroch len tie keramické :wink: .....už sa teším na tú velikánsku ...zase si vyrežeme nejakú zubaňu :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,škoda,že u nás sa neoslavuje halloween ....mne by sa to moc páčilo,a deťom duplovane..chodiť tak "strašiť" susedov :slight_smile:
21. okt 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......veru aj ja by som to brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........zrovna dnes mi hovoril Lilkin spolužiak Paťo, že majú pizzeriu a budú tam robiť hallowenskú párty a najkrašia maska vyhrá detské šampáňo :dizzy_face: ...tak som do neho hučala, nech pozve všetkých spolužiakov :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka rozumiem tomu tak,že si so mnou za chalana :slight_smile: :slight_smile: :wink:
@leninka75 nooo..veru nech to spraví...deti by mali zážitok na dlho,dlho :slight_smile:
21. okt 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to bolo aj za ten Halloween-strašiť susedov, ale môže byť aj to, že Deni bude mať chlapca...
21. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím teraz taký light obed.........babka mi dala hlávkový šalát a robím ku nemu kurací gyros.....hádam mi to muž neofrfle, veď mäso tam bude a zelenika je ako bonus :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru vyrezávané jablčko.....som nevedela čo s tým...tak sme vyrezaôi oči ústa....napichali maličké jablčka ako ruky a nohy......a čiapku....no a.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 tu tiež niečo také nehrozí žeby mali do školy......škoda.............čo varíš???
21. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne akurát včera Viki hovoril, že sa dnes majú ísť pozrieť do školy...tak som zvedavá...
21. okt 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....že aké umelecké črevo!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my si na Vianoce napichávame do jablčok klinčeky :dizzy_face: urobíme si tváričky...ale aj ježkov....a náááádherne to vonia...juuuj,už sa teším na tú vianočnú voňavú atmošku...na pečenie medovníkov a výzdobu...a proste všetko :dizzy_face:
@utka aha :grinning: ..však nevadí.....ale súhlasíš :grinning:
@jacka varila som iba zeleninovú polievku...Sabka už spráskala dva taniere..šrotovník malý...a mám od včera zapekané cestoviny s brokolicou a syrom...ja veľmi zapekané nemusím...ale Sabke chutia.....
21. okt 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
naši predškoláci budú chodiť na vyučovanie celý školský rok......u nás je to jednoduché lebo škôlku máme v budove školy :slight_smile:
21. okt 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme dnes ten deň otvorených dverí......hneď ráno sme aj s Lolkou zostali v škôlke a pomáhali sme učke a deťom robiť jablkový koláč......chalani mi zatiaľ vozili Lolku v tatre :grinning: :grinning: :grinning:.........celkom to bola sranda s tými deťmi :slight_smile:......ale nezávidím učiteľkám ...toľko kriku tam bolo, brrrrrr..........poobede sú ďalšie akcie - šarkaniáda, zumba maratón, robenie mandaly z jabĺk, výroba jesenných dekorácií......len neviem či ešte niečo stihneme, lebo Lolka zasa pôjde spať ..uvidím..
21. okt 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok