• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@utka no moja pekne rozpráva,akurát to "r" jej nejde a dr povedala,že podla toho ako má tvarovanú hornú klenbu (nazvala to daky goticky obluk) podla toho ze predpoklada že sa r asi nenaučí, lebo jazykom nedočiahne hore. ale nič sa nedeje,skúšame,ak sa podarí,tak hurá a ak sa nepodarí,hm... tak ništ :grinning: nemože byť dokonalá :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka hej žijem žijem,priberám :grinning: ach
21. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ............baby na ceste????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
21. okt 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo som dala blbú otázku keď ste všetky zmizli? :fearful:
21. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ani Simi nevie dať jazyk hore....a naša logo ju posielala odštiknúť blanku z jazyka....ale nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 možno nám tým chce bubba niečo naznačiť..tým priberaním....však zistíme :slight_smile: :wink:
21. okt 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak príjemnú zabavu v škôlke :dizzy_face:
ja sa lúčim.......večer sa ukážem :slight_smile:
21. okt 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:

@leninka75 myslíš žeby sa bubba pridala? a tají nám to?????
21. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zaspala pri Peťkovi ako nič :grinning: :grinning:

@aninka29 prečo nejdeš?......
@bubba priberáš do bruška?:...trafila sa leninka?
21. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty si ma predbehla :wink:
21. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že....sa nezdám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29 jáj .....to musí krásne vonať.....vidíš tie klinčeky ma nenapadli.........ja sa tiež teším na atmošku.....juj.....len neviem neviem ako dopadnu koláčiky...aby mohol aj Peťko.......ani netuším či može vobec salonky,,,,ma teraz napadlo :confused:
21. okt 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ráno som nahovorila muža, aby ma odfotil...aj to urobil, ale kam dal foťák...neviem...asi si ho vzal so sebou do roboty, šak ma šlak trafí...... :grinning: :grinning: :grinning: tak hodím foto....neviem, hlavne že už je...len asi budem musieť urobiť ešte foto poobede...lebo je to extra rozdiel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka salonky nemože...si myslím...ale swstra kupuje ktorúsi kolekciu kvoli Samkovi, tuším horká čokoláda Modrá hviezda..ale to by som sa musela spýtať...... :angry:
21. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to máte riadne v školke.....samé akcie :slight_smile: ..........
21. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba nemožem :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to si ma nepotešila s tými salonkami........tak ju prosím ťa :sweat_smile: ...možeš otravovať a opýtať sa.........................toto som fakt netušila...... :confused: :frowning2:
21. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to s tým fotákom.......juj som ta tu rehotala :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že bubba hádže indície a že baby domyslite si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka.........veru fakt salónky :fearful:.....vidíš to je teda...pre niekoho bežná vec a ty teraz musíš rozmýšľať, či to peťko môže či nie :frowning2:............dávaš peťkovi tvrdé cukríky, vie to papkať?.....mohol by bonpari..tie papká aj Lilkina kamoška bezlepkáčka.......som si hneď na teba spomenula .....

@denisenko ...ty takto počas dňa meníš rozmery?....... :grinning: :grinning: :grinning: ...........sa ti zle už aj robí s bruškom :frowning2:
21. okt 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo sa mi občas poradí slovosled jak maďarovi???
21. okt 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie bonpari ešte nie......ale dala som mu z orionu margotku a deli aj čokoládku.........tak budem hádam kupovať od nich...
ved nepovedala hádate......mohla..čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..príde zas za pol roka.....že aha na maličký balíčke ...to bude malý bubbko----:wink:...........:grinning:
21. okt 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... čo vlastne vadí Peťkovi v sladkostiech?.....tie je tam lepok?.... to je tak keď nikdy nečítam zloženie.....
21. okt 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ideme tipovať, bubbko alebo bubbka? :wink:
21. okt 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka spýtam sa jej.....len neviem kedy, lebo ona už pracuje a chodí na net raz do roka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo ti je smiešne? ja sa snažím a on mi to jednoducho schová....... :grinning: :grinning: :grinning: kradoš jeden...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja čarujem...ráno som netehu a na obed tehu........a potom majú ludia dilemu, či sa majú spýtať alebo nie...... :grinning: :grinning: :grinning: robiť sa mi ešte dá, aj ked fučím akoi lokomotíva, milionkrát denne na druhe poschodie a suterén....ale aspon mám pohyb....... :grinning:
21. okt 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 počkaj ved neviem čo je s nou....možno fakt len priberá.... :grinning: :grinning: :grinning:
aj lepok...aj zopár "zdravých" Ečok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko to mi bolo smiešne...že konečne ťa odfotil....a že foto nebude............ :grinning: :grinning: ...dufam že sa nehneváš :wink: ..........aha...no nevedela....ved ked s nou budeš ......ešte je zatial čas :slight_smile:
21. okt 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..drobček bude športovec už od malej žubrienky :grinning: :grinning: .........deni ale máme problém s našimi prvorodenými :angry: .....som zistila, že Liluša má v škôlke dvoch fešákov :confounded: :confounded:.......nedá sa nič robiť musíme urobiť zásnuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hnevať sa? ja???????? ........to snad néééé....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem s nou doma na Slvensku...a možno to vie aj moja mamina, čo može....ona vie všetko a snou skypeujem každý den....... :grinning:
21. okt 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a s kým? berieš tých dvoch či ako???? no, veru rýchlo prídeme robiť poriadky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..........no šak ja počítam s niskom!!!!!!!!! :wink:
21. okt 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no práve som zistila, že veru šikovný manžel vzal foťák so sebou....už dostal sprchu........ :angry: :grinning: ale ked pojdem po Niska tak sa možno stretneme, takže ......uvidííííme..... :grinning:
21. okt 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko máš šikovnú maminu :slight_smile: :wink: ........................................len tak sa pýtam či bude ešte somou kecať :slight_smile:
21. okt 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok