Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
25. okt 2011

mne nejak ten čas utiekol..za chvílu už ideme pre Simi do škôlky 🙂 ...to bude asi tým,že sme boli doobedie vonku 🙂 ....................ale už je kosno.....už som si aj prikúrila

utka
25. okt 2011

U nás je škaredo. Upršano, fúka vetrisko a je len nejakých 8 stupňov. Etšže nemusíme nikam ísť. Ja síce pôjdem do obchodu a drogošky, keď sa vráti manžel z práce...

leninka75
25. okt 2011

pomóc!!!!.............čo je to dnes zasa s tými deťmi!!!!! 😠 😠 😠 😠

aninka29
25. okt 2011

my sme sa boli vybehať vonku po škôlke....nech sa deti vybesnia 😀 ..idem im pripraviť večeru a potom utekáme pre tatíka 😵

utka
25. okt 2011

Dnes sme zatiaľ bez teplotky. Konečne...

jacka
25. okt 2011

@leninka75 detto..... 😠 ...a to sa ani von nedalo ísť...ešte jeden den a skončím v blázinci 😠 😠

@aninka29 tak konečne budete všetci pokope.....u vás bolo pekne,,, 😕 😕

@utka super....super... 😵 😵 😵

zato my sme soplavý všetci.....dufam že to Maťka prejde do pondelka ☹

jacka
25. okt 2011

dobrúúúú 🙂

aninka29
26. okt 2011

dobré ránko 🙂
@jacka veru pekne bolo.....vietor prestal poobede fúkať a normálne druhé babie leto 🙂 ,akurát to slniečko sa schovávalo....ale teplo
@jacka chjoj......dúfam aj ja,že to Maťulda prejde...........u nás niečo lezie na mňa....nejak ma fest škriabe v hrdle 😝

jacka
26. okt 2011

ahojte....

@aninka29 ja by som tááák potrebovala slniečko......hlavne pre Maťka aby ho to čo najskor prešlo ☹ ☹ .............sa rýchlo vylieč............no ako drahý doletel??

jacka
26. okt 2011

vyzerá to tak že ani dneska sa von nepojde.......sa tu zbláznim 😒

leninka75
26. okt 2011

ahojte!!........ja len na skok, ideme rýchlo von pokiaľ neprší

@jacka ..dúfam , že choroba rýchlo prejde.....

@aninka29............tak ako?....triasol sa dom? 🙂 🙂 🙂....

@utka ...supííííííš!! 🙂

utka
26. okt 2011

Ahojte.
Takže chvalabohu teplota je úplne preč...U nás je škaredo,ale víkend má byť pekný...

jacka
26. okt 2011

@leninka75 😀 😀 som zvedavá čo ti aninka povie 🙂
dufam že ho to čoskoro prejde 😒

@utka 😵 😵 to poteší..... 🙂

jacka
26. okt 2011

tu sem tam vykukne slniečko....ale neviem či bude dobrý nápad ísť von ☹

jacka
26. okt 2011

🙂 😵 😉

utka
26. okt 2011

@jacka pokiaľ nemajú teplotu, tak si myslím, že na chvíľu by ste aj mohli...

aninka29
26. okt 2011

@jacka tatiko doletel šťastne 🙂 🙂
@leninka75 triasol sa triasol 😀 😀 😀 😉

u nás je baby neskutočne krásne 😎 ......celé doobedie sme boli vonku......idem sa pomaly chystať..pôjdem pre Simi do škôlky a na tanečnú...ani si neviete predstaviť ako sa teším,že si užijem SAMA tú hodku počas tanečnej 😵 😵 normálne sa neviem dočkať 😵 .....Sabku nechávam doma s tatom,nech sa potrápi trošku 😀 😀

jacka
26. okt 2011

@aninka29 aspon bude mať Simka radosť.. 😵

@utka nemaju..už sú vonku...aspon na hodku....... 😉 ..to im hádam neublíži 😕

utka
26. okt 2011

@aninka29 no super...dobre to padne si užiť aspoň hodku samoty...však nech si tatko užije malú princeznu...
@jacka určite im to neublíži...

denisenko
26. okt 2011

ahojte.... 😉 fuj, to jevonku hnus.....včera pršalo, dneska mrholí 😝 😝 😝 jedina potešujúca správa, že mám dnes volno, zajtra tiež a v piatok do práce až na 9-tu...... 😉 tak som zaniesla Deniska do školky a šla vymetať obchody....juj, musím schovať účty pred mužom, nech ich náhodou nenájde.... 😀 😀 😀 😀 v tomto prípade platí čo oči nevidia, penaženku netrápi.... 😀 😀 😀 Denisko mal ísť dneska zo školky na výlet, do starého vodného mlyna....majú v školke tému: od zrna k chlebíku... 😵 som zvedavá, čo bude hovoriť......dneska mi ho zo školky brala jedna mamina, sú dohodnutí aj s jej drobcom, že sa budú ešte po školke u nich hrať......tak pojdem pre neho asi o pol piatej....bývajú len o ulicu nižšie.... 😉
@jacka tfuj, tfuj, tfuj....choroby preč.... 🙂 ja by som Niska doma samého nemohla nechať, idem len na wc a už ma hladá a plače.....mrnčo... 😖
@aninka29 a čo povieš Simke, ked sa bude pýtať, že prečo sme im hovorili, že darčeky nosí JEžiško? klamali sme? ja asi Niskovi poviem, až ked sa to dozvie....že detí je vela, tak Ježiško všade nestíha......tak musia rodičia.....hádam to postačí....... 😠

denisenko
26. okt 2011

@utka tak super, že tie lieky zabraliu.....nech sú od vás bacily čo najdlhšie preč..... 😉

utka
26. okt 2011

@denisenko ďakujemeeee...
A čo si pokúpila???

jacka
26. okt 2011

ako fajne je vonku....celkom teplo....normálne mi to chýbalo 😀 😀

@denisenko takto nejako som to chcela o tom ježiškovi aj ja povedať...... 🙂 ........som zvedavá ako sa bude tváriť ked sa narodí maličké....ked je na teba takto naviazaný.........tak to som aj ja zvedavá ako dopadol výlet 😵 😵

utka
26. okt 2011

@jacka však som volala so svokrou, mali vo ZV 15 stupňou...a my horko-ťažko 10 ☹...
Viki dnes básnil o bračekovi...ale inokedy zase nechce 😉...Také drsné reči, že normálne nechápem, kde na to chodí...

aninka29
26. okt 2011

@denisenko to je asi v podstate jedno...či jej to poviem ja,a povie,že som klamala...alebo mi príde domov zo školy smutná,prečo som jej klamala.............určite jej to poviem ja,ale tak,aby som neranila jej dušičku...... 🙂

denisenko
26. okt 2011

@utka kupila som si nejaké legíny, dlhý svetrík, čižmičky tichošlapky a drogerku a Deniskovi nejaké mikinky....stále ich nemá dosť, ked chodí do školky..... 😀
@jacka výlet bol vraj super,....celý večer mi ukazoval ako sa melie múka...aj si trošku doniesli v sáčku.... 😉 teta suseda bola s ním spopkojná, vraj sa može prísť hrať k nim hocikedy, tak sme pokecali.....aj oni sa tu len prisťahovali, sú odniekial z dola talianska, takže tiež tu nemajú ani rodinu a ani známych...sme si spolu zanadávali, že je to vlastne dosť ťažké, ked tu musí byť človek taký sám..... ☹
@aninka29 treba niečo vymyslieť, aby ich ani nenapadlo povedať, že !!!MY!!!! sme klamali.... 😔 maminy predsa nikdy neklamú..... 😉 😉

aninka29
26. okt 2011

@denisenko a to sú aké čižmičky tichošlapky???...názov perfektný 😀 😉

denisenko
27. okt 2011

dobré ránko.... 😉 zas je pod mrakom.... ☹ Denisko v školke, idem asi niečo ukuchtiť na obed.....mám tam už týžden kel v chladničke, do kelu..... 😀 bude polievočka a potom....ešte neviem, kedže varím len pre seba, na čo dostanem chuť..... 😀 😀
@aninka29 čižmičky tichošlapky sú nizučké, rýchlo obuješ a ideš ako v papučkách...... 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2011

@aninka29 už viem na čo som zabudla...Sabínke všetučko najlepšie k meninkám, hlavnezdravíčko v tomto bacilovom období........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. okt 2011

Ahojte......

dobrý názov na tichošlapky 🙂 ....................u nás zatial vykukuje slniečko..ak budeš dobručká tak ti pošlem.. 😎 😎 😎 😎 .......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre