Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2011

@aninka29 všetučko najlepšie Sabínke........vela zdravíčka.......a aby ju rodičia posluchali 😵

jacka
27. okt 2011

@denisenko aspon ste sa vykecali......super že máš taku susedu 😉 ........ozaj....ty ked pojdeš na Sk tak tu aj ostávaš?.....či ako???

denisenko
27. okt 2011

@jacka to sa ma každý pýta, či ostaneme...ja sama ešte neviem..v pláne bolo ostať, ale kedže sa teraz zmenila situácia a dosť k horšiemu, myslím že návrat nie je až taký istý....každý den pozerám v správach, že to ide dolu vodou, teraz tí doktori, o robote ani nehovorím......tak neviem.... 😖 urobím to zatial tak, že budeme hrať na dve strany a zapíšeme Niska do školy aj tu aj na SK a v lete uvidíme, ako to budeme tu v týchto provizornych podmienkach zvládať aj s miminom, či to vobec pojde a podla toho nastúpi Nisko do školy....lepšie riešenie momentálne nevidím..... 😖 😖 😖 ....je to naozaj ťažké rozhodovanie..... ☹

jacka
27. okt 2011

@denisenko nezávidím vám..ale všetko sa určite vyrieši....ty teraz pekne tvor bábätko.... 😵 😵 🙂
ja som ti asi poslala všetko slnko...dufam že aspon došlo.......🙂

denisenko
27. okt 2011

@jacka 😵 asi tak nejako..... 😉

denisenko
27. okt 2011

@jacka díky za slniečko...už fakt začalo spoza mrakov vychádzať..... 🙂 🙂 🙂

utka
27. okt 2011

@aninka29 Sabinke všetko naj,naj,naj k meninkám...Vikinko posiela cmuuuk...
@denisenko tak si pekne nakúpila...no, máte to ťažké, ale však situácia ukáže...
@jacka som chcela, aby si aj sem poslala, ale keď už nesvieti, tak nič ☹...

denisenko
27. okt 2011

@utka počkáme a uvidíme...... 😵 slniečko je už u nás, tak sa asi u vás nestavilo..... 😎

mmmmm, ako dobre som si zas navarila...dobrú chuť 😵

utka
27. okt 2011

@denisenko dobrú

jacka
27. okt 2011

@utka trošilunku je ešte tu....tak ti pošlem 😎

@denisenko čo si si navarila...okrem tej polievočky?

jacka
27. okt 2011

Peťko trhol rekord....spal 30min 😝 😝 😠 😠

denisenko
27. okt 2011

@jacka mäsko so zeleninkou....mrkvička, karfiol, cibulka, trochu kečupu, sojová omáčka a pre vonu sušený cesnak.... a ryžu..... 😵 dáš si? varila som zas ako pre regiment..... 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2011

@jacka to vážne? kolko vlastne za 24 hodín spinká?????

utka
27. okt 2011

@jacka no nič moc 30 minút spánku...
@denisenko to môže byť dobré...Ja musím niečo vymyslieť na zajtra, lebo ideme na kontrolu s rúčkou, tak nebude čas navariť...

jacka
27. okt 2011

@denisenko dám si...len pošli.... 🙂 čakáááám 😉 ..................spinká asi tak 10 -11h......

@utka ja idem zajtra robiť cestoviny a syrovú omáčku...to detičky miluju..čoby som pre ne neurobila 😵 ............................nič moc...len si poležkal 😝

denisenko
27. okt 2011

@jacka posielááááám.........dobrú chuť..... 😀 ..to si teda velmi nepospinkal...ale asi mu to stačí..... 😎 ten chlapček, čo bol včera Denisko u nich, vraj od malička nespinkáva vobec cez den....na čo hned moje šikovné dieťa zahlásilo: maminka, vidíš, tak ani ja nebudem.....zabral argument: ale on je nižší takmer o hlavu od teba, máličko narástol, ked máličko spinká.......Denisko si na svojej výške velmi zakladá....a ešte na zúbkoch...... 😀 😀

jacka
27. okt 2011

@denisenko nemožem ho prinutiť spinkať ked sa nechce....čo už ..obaja mi takto...."dlho" spinkaju 😒

nemá chybu.....hned sa vynašiel 🙂

jacka
27. okt 2011

som si vyliečila Peťka aj bez atb..........už má taký pekný kašel....aj soplíky sú na ústupe....tak som rada 🙂
dnes ideme na logo.......sa mi nechce 😝

leni..kde si????

utka
27. okt 2011

@jacka my sme mali dnes a včera halušky so syrom alebo bryndzou...kto aké chce. Zajtra asi urobím zemiaky a nejaké kuracie prsíčko tak narýchlo...Dnes chcem robiť palacinky, tak možno aj tie zostanú a ešte je brokoličková polievočky, tak snáď niečo Viki spapá...hrozne zle papá ☹...
Tak nech sa na logo darí...čo beriete, aké písmenko?

jacka
27. okt 2011

@utka tie nepodarené sykavky 😠 😠 😠 ..všade dáva mäkčen 😝
to ste mali fajnotku....mnamky........aj aj so robila brokolicovu.......aj zemiačiky som tam dala...trošku mi to aspon zahustilo ked som mixovala.....išli sa za tým zabiť.....si pýtali duplu.....čo u nich nie je zvykom

denisenko
27. okt 2011

idem po ten náš zázrak....som zvedavá, čím ma zas prekvapí.... 😀

utka
27. okt 2011

@jacka aj ja dávam aj zemiaky...a Viki ju tiež veľmi ľúbi...
Ja musím Viktorka stále upozorňovať, aby pekne rozprával, ale už začína aj sám niekedy...a v sobotu sa mu podarilo R v slove traktor,ale iba na začiatku slova...od vtedy zase nič ☹
Však ono to príde...

utka
27. okt 2011

@denisenko žeby špinavými nohavicami 😅 ...

jacka
27. okt 2011

@denisenko každý den nás prekvapujú 😉

ideme sa aj pochystať.......

jacka
27. okt 2011

@utka veru príde to..už ked je ho tam počuť....tak na vianoce to bude všade.......ja tiež vkuse upozornujem.....niekdy sa opraví...inokedy na mna kašle 😝 ...ved ja to robím pre jeho dobro 😉

utka
27. okt 2011

@jacka ja som už Vikiho strašila, že nepôjde do školy s Natálkou a ostatnými kamošmi...ale to na neho neplatí. Len stále dookola upozorňovať...

denisenko
27. okt 2011

@utka a vieš, že si uhádla? špinavý ako čert......... 😠 😠 😠

utka
27. okt 2011

@denisenko hmmm...no občas sa trafím...
Viki akurát zaspal...a to spal do 8:30. nevadí, nechám ho chvíľočku...

jacka
27. okt 2011

už sme tu.....
videli sme havárku.....fuj..normálne mi zle ostalo...brrr.......ani neviem ako sme sa dostali k dr....... ☹

@utka toto na Maťka tiež neplatí......starším ho že ostane večne školák a aj Peťko ho predbehne......tak to ako tak registruje...inak nič 😝 😝
ešte spinká...musí byť unavený...teplotu už nemá?

utka
27. okt 2011

@jacka už nespinká...našťastie už nemá teplotu.
Ja robím palacinky...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre