• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
jacka, spokojné :grinning:
28. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, do Vodíc
28. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte už sme domeeeeeeeeeeenko,kupila som simonkovy trička4 za 2,45e hehehehehehheeh,v tom obchode kde je všetko za -70% :grinning: :grinning: :grinning: furt tam niečo najdem :grinning: ,a a za tu cenu super a velmy su peknučke :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka no super :wink: neboj,nič sa dovtedy nestane :slight_smile: .............už aby to bolo,však? :wink:

siwi,no jasnéééééééééééé :slight_smile: .............ďalšiu skriňu kedy kupuješ? :slight_smile:

dobrú nocku mamky :dizzy_face:
28. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..dnes máš dobru náladičku :slight_smile: :dizzy_face:

siwi..a kde to všetko skladuješ???? :confused: :grinning: ... :wink:

dobru noc...idem aj ja...hádam ešte trochu postraším muža... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (nie naozaj...ved ho nejdem týrat :grinning: )

ahojte... :pensive:
28. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. Dobrú nôcku :wink:.
28. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi sem už dnes nik nenakukne :frowning2:
28. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwike uz ma nestvi s tymi tvojimi nakupni :grinning: :grinning: :grinning: sak ten tvoj faganisko ma toho urcite viac ako moja :grinning: :grinning: moja ma asi 2 sukne na leto,4 kratasy,2 saty a asi 20 triciek :grinning: :grinning: toto vse.este nejaka ta prikryvka hlavy,par ponoziek.... :grinning: :grinning: :grinning:
utka co?kde ?sak ja este len prisla :grinning: :grinning: :grinning: al vidim ze ty si este neskoncila kedze si nenapisala ze si posledna :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubbka, tak to napíš ty... :grinning:
28. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenapisem lebo mi svietis na faceboku cela vesela :o)))chichi :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ked to napises, tak uz sa odhlasim...slubujem. nepokazim ti radost :wink:
28. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku...
Predposlednááááá :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekvapenie :grinning:
prváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink:
29. máj 2009 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky,celú noc som nespala :cry: stráááááááááááášne ma bolí zub :angry:...... .neviem sa dočkať kedy bude osem,nech utekám ku zubárke,nech mi ho sviniara vytrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simonka ešte sladko buvinká :dizzy_face: a tatíka som poslala do obchodu na pečivo :wink: .......aj na neho sa niečo lepí :confounded: ..........sme rodinka chorých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani........ :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. máj 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.... :sunglasses: :slight_smile:

aninka tak sa rýchlo vyliečete..všetci.... :wink: ...nejka sa to na vás lepí :frowning2:

som myslela že sem dnes ráno nikto..leninka ide k dr....no to keby som vedela :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile:

keby si vedela,tak si tu už od šiestej :wink:
29. máj 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj,veru lepí :frowning2: ..........dúfam, že zajtra budeme fit :wink:

pijem kávičku :wink: a o chvílku idem :unamused: .......najradšej by som si dala vytrhať všetky zuby :angry: .............strašne sa mi kazia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........to isté som mala aj pri Simke :confounded:

poobede by sme chceli skočiť do Maďarska..........uvidíme podľa počasia.........zatial sa pekne vyjasnieva :sunglasses: ,ale vonku je kosa :unamused:
u vás je ako jacka?
29. máj 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj..budete fit....aj zabudnete že ste chorí :wink:

sa držkaj......u zubára...dufam že ti ho nevytrhne..ale to tak vyzerá??? :confused: :sweat_smile:

u nás je slniečko a celkom tepolo...až 11st..včera bolo len 6st.....takže celkom fajn... :sunglasses: :slight_smile:
29. máj 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka len nech mi ho pekne vytrhne :wink: ...........naposledy čo som bola,mi ho chcela vytrhnúť,že sa už nedá s ním nič robiť,ale ja hrdinka som povedala, že načo,však ma nebolí :unamused: .....a teraz sviniar začal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pri Simonke som prišla o tri zuby :wink: ešte pár dní pred porodom mi trhala :wink:
29. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ako myslíš..ked bude tak najlepšie..ja naštasite ..klop.klop....som nemala ani pri MAtkovi :wink:

ja by som sa zbláznila keby mi trahli zuby z velkým bruchom.....

tak držim palce....aby si prežila :slight_smile:
29. máj 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja nemám strach :wink: .......však tam furt chodím ako na klavír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no keď sa ten zub nedá zachrániť,tak nech ide von :unamused: .......ak ma to nebude moc bolieť bez injekcie,tak nech ho vytrhne tak,ale ak áno,tak nemám strach z toho, že mi dá injekciu..............nemá to žiadný vplyv na bábo,som sa pýtala svojej gyndošky :slight_smile:
29. máj 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si dobrááá...ja injekcie neznášam.....mna by museli dat do narkozy :grinning: :grinning: ...a celkovo zubárov neznášam....som rada že tam chodím raz do roka na kontrolu a stačí :wink:
29. máj 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ostala som tu sama..tak ideme sa pomaly poobliekat a šup von pokial je ako tak... :slight_smile:
29. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee!!!
No bubba, ty si ale zlatá, že si ma nechala tu poslednú. A to som napísala, že predposledná :wink:.
aninka, držíme pršteky u zubníka :wink:.
jacka, dobre sa poobliekajte :wink:.
29. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka veru ma ale trhalo ze napisem posledna :grinning: :grinning: :grinning: nakoniec som adsej uz isla spat :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som domka :slight_smile: ale ideme do toho Maďarska,takže odchádzam :wink: ...........a možno si už kúpim aj kočár :wink:

zub mi nakoniec nevytrhla,len prečistila :wink: a ak náhodou niečo tak mám volať :slight_smile: ..............no dúfam, že sa umúdri a nebude bolieť.

tak sa zatial majte........potom sa ozvem.pa pa mamky
29. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utak...teda vonku je kosa poraidna...sme sa muselo vrátit skor...je tam ako na jesen :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka..tak si ešte dobre obišla....a prijemne nákupy... :slight_smile:
29. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ked sme sa chystali von tak zacalo liat ako ....... :rolling_eyes: tak som malej dala pod stol deku,vsetky hracky,vankuse a hra sa v "dmoceku"s babikami :sweat_smile: dufam ze jej to vydrzi aspon pol hodinu :grinning: :grinning:
ani ja som pocula ze ludia hufne chodia do madarska kupovat vsetko...od jedla az po elektroniku.moja znama si tam kupila LCD tu istu co u nas stoji 25 tis.u nich za 12 :sweat_smile: :sweat_smile:
29. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrrr....to je vonku super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj my chodíme do madarska...a je to tam isto lacnejšie ..teda aspon zatial ...ako u nás :wink:
29. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok