Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
27. okt 2011
žienky,ďakujeme krásne za priania x-) ....cmuuuuuuuuuuuuuuuk všetkým x-) x-) x-) x-) x-)
u nás je aj dnes táááák krásne,že sme zase trávili pol dňa vonku 😎 ...poobede som bola na kozmetike oddýchnuť 🙂 ................
jacka
27. okt 2011
@aninka29 no jané...východ musí mať iné počasie ]-( ......... 😉 😉

@utka mnam palacinky...tie som nerobila od kedy Peťko ochorel....akurát dnes si ich Maťko pýtal....musím niekdy nájsť recept
jacka
27. okt 2011
@aninka29 čo kupil ocko??? x-)
jacka
27. okt 2011
@utka dakujem...na tej vareche je vela takýto receptou......si zlatá x-) 🙂
utka
27. okt 2011
@jacka v pohode...nemáš začo...
jacka
28. okt 2011
ahojte,,.....

už víkendujete?.....

@utka ako na kontrole?.....
jacka
28. okt 2011
🙂 🙂
utka
28. okt 2011
Ahojte!
@jacka dobre, už nemáme sadru...hurááá...
Len keď si predstavím, čo sme zažili v noci...Vytopilo nás 😞. Niečo sa porúchalo v stupačke nad nami. Všade sme mali vodu. Zobudili nás susedovci o 1/4 na dve a do druhej sme s manželom upratovali. To bola noc. Ešte aj z vypínača tieklo :-p . No ale už je dobre, len tie zatečené stany a stropy... ]-(
denisenko
28. okt 2011
ahojte... 😉
@utka fíha, Vám sa tento rok darí..... 😞 že polnočné upratovanie bytu...ešteže sa nič vážne nestalo, že? aj ste prišli na to,kto je za to zodpovedný????? =-) máte fajn susedov.... 😉 ....kolko ste mali tú sadru, nie dlho, že? my sme ju mali 5 týždnov....... ]-(
denisenko
28. okt 2011
@jacka víkendovať????? to čo je??????? 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
28. okt 2011
@denisenko no to veru netuším.......ale všade o tom hovoria 😃 😃 😃
jacka
28. okt 2011
@utka juj 😞 ....a nábytok...tomu sa nič nestalo...toto fakticky poteší.....určite ste sa fajnovo vyspali 😞
aninka29
28. okt 2011
ahojte 🙂
@utka ked sa darí,tak sa darí 😞 😞 ....ja už by som bola pred infarktom :-p ]-(
dnes ma nejak fest bolí hlava :-p .......doobedie sme strávili na nákupoch..ešte dobre,že som si stihla navariť hned ráno ......Simonka šla s tatikom do kina....a my so Sabkou leňošíme 🙂
manža ma ťahá v sobotu večer na halloween párty ...ale akože ženy...čo by som tam ja robila...ja som rada,že večer ležím...takže si pôjde pekne krásne sám...aj tak idú aj jeho kámoši...tak nech si s nimi užije pánsku jazdu 🙂 .....to som ja dobrá ženuška,že 😃 😃
denisenko
28. okt 2011
@aninka29 jej, ty sa teda máš...že Haloween party....ja by som veru šla...ani masku by som nepotrebovala...... 😃 😃 😃 😃 ..
utka
28. okt 2011
No nábytok zatiaľ dobre, uvidíme časom...a hlavne podlaha v chodbe, ale stropy sú dosť zničené...
Teraz sme u našich.
Viki mal tú sadru skoro 4 týždne...
denisenko
29. okt 2011
halo... 😉
dneska nikto? =-)
aninka29
29. okt 2011
ahojte
@denisenko ja by som masku tiež určite nepotrebovala 😃
kde ste všetky baby?
denisenko
29. okt 2011
@aninka29 žeby bolo pekne? počkaj, @jacka si holila nohy, žeby niekam šli????? =-) x-) ja som túúú...varím, robím trochu poriadky a nič sa mi nechce...... ]-(
aninka29
29. okt 2011
@denisenko čo fajné si varila?
ja som dnes bola u kaderníčky 🙂 ...poobedie som strávila u synovca...pred chvílou som dodlabala tekvičisko...nejak sme nemali čas odkedy je tato doma :-p....zajtra má Simušik meninky......kúpila som jej okrem iného disco gulu 😃 ...velmi po nej túžila..takže u nás od zajtra v detskej, párty 24hodín denne,sedem dní v týždni 😃...
utka
29. okt 2011
Ahojte. My sme dnes vegetili, prejedali sa a tak...
jacka
29. okt 2011
ahojte..........že masky nepotrebujte...nefandite si 😃 😃 😃 😃 😉

my bude dlabať zajtra tekvičky......sme vyberali chren zo záhrady.....muž struhala plnil...a réééval..... 😃 😃 😃 😃 ...strašne mi bol smiešny......oči jak angorák 😃 😃

ja neviem či ná budu v pondelok robiť...Maťko má stále soplíky....ach jáj...asi nám to preložia..... 😞

som dnes úplne k.o......... :-p :-p

dobrúúúú 🙂
jacka
30. okt 2011
ahojte...........

to je paráda tento posun času ]-( ]-( ]-( ]-( :-p
leninka75
30. okt 2011
ahojte!...........

@jacka .veru strašíme skôr ako zvyčajne :-p :-p :-p ................

@aninka29...........obom dievčatám prajem veľa zdravíčka a všetkého naj!...........cmuk!
jacka
30. okt 2011
@aninka29 všetko najlepšie Simke k meninkám....vela zdravíčka.....aby ju rodičia poslúchali......posielame pusinky...cmuk 🙂 🙂 x-)
jacka
30. okt 2011
tak aspon už mám navarené 🙂 ...ešte kuriatko sa upečie......a hotovo 😉
aninka29
30. okt 2011
ahojte 🙂
ďakujeme žienky.....kráááásne...cmuuuuuuuuuuuuuuk x-) x-) x-)
leninka75
30. okt 2011
@jacka .čo dobré si varila??
leninka75
30. okt 2011
@aninka29 ..kedy máte oslavu?...