• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
žienky,ďakujeme krásne za priania :dizzy_face: ....cmuuuuuuuuuuuuuuuk všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás je aj dnes táááák krásne,že sme zase trávili pol dňa vonku :sunglasses: ...poobede som bola na kozmetike oddýchnuť :slight_smile: ................
27. okt 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no jané...východ musí mať iné počasie :angry: ......... :wink: :wink:

@utka mnam palacinky...tie som nerobila od kedy Peťko ochorel....akurát dnes si ich Maťko pýtal....musím niekdy nájsť recept
27. okt 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čo kupil ocko??? :dizzy_face:
27. okt 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dakujem...na tej vareche je vela takýto receptou......si zlatá :dizzy_face: :slight_smile:
27. okt 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka v pohode...nemáš začo...
27. okt 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,,.....

už víkendujete?.....

@utka ako na kontrole?.....
28. okt 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@jacka dobre, už nemáme sadru...hurááá...
Len keď si predstavím, čo sme zažili v noci...Vytopilo nás :frowning2:. Niečo sa porúchalo v stupačke nad nami. Všade sme mali vodu. Zobudili nás susedovci o 1/4 na dve a do druhej sme s manželom upratovali. To bola noc. Ešte aj z vypínača tieklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ale už je dobre, len tie zatečené stany a stropy... :angry:
28. okt 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@utka fíha, Vám sa tento rok darí..... :frowning2: že polnočné upratovanie bytu...ešteže sa nič vážne nestalo, že? aj ste prišli na to,kto je za to zodpovedný????? :confused: máte fajn susedov.... :wink: ....kolko ste mali tú sadru, nie dlho, že? my sme ju mali 5 týždnov....... :angry:
28. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka víkendovať????? to čo je??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no to veru netuším.......ale všade o tom hovoria :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka juj :frowning2: ....a nábytok...tomu sa nič nestalo...toto fakticky poteší.....určite ste sa fajnovo vyspali :frowning2:
28. okt 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@utka ked sa darí,tak sa darí :frowning2: :frowning2: ....ja už by som bola pred infarktom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
dnes ma nejak fest bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......doobedie sme strávili na nákupoch..ešte dobre,že som si stihla navariť hned ráno ......Simonka šla s tatikom do kina....a my so Sabkou leňošíme :slight_smile:
manža ma ťahá v sobotu večer na halloween párty ...ale akože ženy...čo by som tam ja robila...ja som rada,že večer ležím...takže si pôjde pekne krásne sám...aj tak idú aj jeho kámoši...tak nech si s nimi užije pánsku jazdu :slight_smile: .....to som ja dobrá ženuška,že :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 jej, ty sa teda máš...že Haloween party....ja by som veru šla...ani masku by som nepotrebovala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..
28. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nábytok zatiaľ dobre, uvidíme časom...a hlavne podlaha v chodbe, ale stropy sú dosť zničené...
Teraz sme u našich.
Viki mal tú sadru skoro 4 týždne...
28. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo... :wink:
dneska nikto? :confused:
29. okt 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@denisenko ja by som masku tiež určite nepotrebovala :grinning:
kde ste všetky baby?
29. okt 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 žeby bolo pekne? počkaj, @jacka si holila nohy, žeby niekam šli????? :confused: :dizzy_face: ja som túúú...varím, robím trochu poriadky a nič sa mi nechce...... :angry:
29. okt 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo fajné si varila?
ja som dnes bola u kaderníčky :slight_smile: ...poobedie som strávila u synovca...pred chvílou som dodlabala tekvičisko...nejak sme nemali čas odkedy je tato doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:....zajtra má Simušik meninky......kúpila som jej okrem iného disco gulu :grinning: ...velmi po nej túžila..takže u nás od zajtra v detskej, párty 24hodín denne,sedem dní v týždni :grinning:...
29. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme dnes vegetili, prejedali sa a tak...
29. okt 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........že masky nepotrebujte...nefandite si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

my bude dlabať zajtra tekvičky......sme vyberali chren zo záhrady.....muž struhala plnil...a réééval..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...strašne mi bol smiešny......oči jak angorák :grinning: :grinning:

ja neviem či ná budu v pondelok robiť...Maťko má stále soplíky....ach jáj...asi nám to preložia..... :frowning2:

som dnes úplne k.o......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrúúúú :slight_smile:
29. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........

to je paráda tento posun času :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2011 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!...........

@jacka .veru strašíme skôr ako zvyčajne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................

@aninka29...........obom dievčatám prajem veľa zdravíčka a všetkého naj!...........cmuk!
30. okt 2011 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 všetko najlepšie Simke k meninkám....vela zdravíčka.....aby ju rodičia poslúchali......posielame pusinky...cmuk :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
30. okt 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon už mám navarené :slight_smile: ...ešte kuriatko sa upečie......a hotovo :wink:
30. okt 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ďakujeme žienky.....kráááásne...cmuuuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .čo dobré si varila??
30. okt 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..kedy máte oslavu?...
30. okt 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok