Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
2. nov 2011

ahojte!!!..........moje baby dnes obe strašili už od 5:00 😝 😝 ........Lilka, že sa jej niečo zlé snívalo a Lolka ju predsa v tom nenechá samu 😀 .....a ešte k tomu Lilka má nejalú brušnú virózu, takže som ju nechala doma 😝 .........ešte nie je ani obed a ja už odpadávam 😔 .......

@aninka29...ako to robíš, že napriek migréne máš toľko energy??? 😨.........

@denisenko..ani sa nedívim šéfkinmu synovi. veď aj aja som to tvoje bruško na fotečke hľadala lupou!! 😀......Nisko je zlatý taký nadšený, a čo vlastne dostal??......kufor oprášený?...

@jacka....ešte som sa ťa chcela opýtať, či má Maťko nejaké problémy, ktoré by naznačovali, že má celiakiu?

@utka......z čoho je tá mandľa zväčšená?

leninka75
2. nov 2011

fuj taká je u nás stále hmla, dúfam, že slniečko aspoň trošku vykukne ....

jacka
2. nov 2011

ahojte.....

@utka dufam že sa vráti do normálu...aj mu niečo na nu dávaš?

@aninka29 čo je s ockom?...................veru daj sa vyšetriť.....to nie je sranda....ked ťa až takto boli hlava ☹ ..si mala riadnu migrénu......

jacka
2. nov 2011

@leninka75 Maťulo nemá žiadne príznaky......a nechala som si ho do konca týždna domka......nech mi má kto píliť nervy 😀 😀
ako je Lilke?......má aj hnačku či ju bolí len bruško? 😝 ani my tu nemáme slniečko.....včera vyšlo len okolo 13h 😝 😝 ...a zatial to tak nevyzera žeby sa mu chcelo vyliesť 😝 😝

jacka
2. nov 2011

@denisenko to si mala dobru prácu...že pozbierala tringelty 😀 😀 😀 ----------------že aký srandista ten šefkin syn....že?....aj si sa pochválila manželovi?....a bruško poslucha?

jacka
2. nov 2011

mna porazí s toho Peťkovu spánku......už je zas vyspatý 😠 ☹

pojdeme aspon trošku von..aj ked nie je ešte fit....hádam dovtedy vylezia aj slnko 😎 😎

leninka75
2. nov 2011

@jacka ....Lilka mala v pondelok celý deň zvýšenú teplotu 37,7......stále ju preháňalo...v utorok bez teploty, menej behaní na wc a dnes už kakala tuhé, ale nechávam ju do konca týždňa doma diétovať 😝 .......koľko Peťko spal?....ako riešiš keď máš jedného drobca chorého a druhého OK, tak ako s nimi ideš von?......či nejdeš vôbec?...

denisenko
2. nov 2011

halo, halo..... 😉 tuším sa tu rozmnožili bacily......aj Nisko zas pokašliavca, ale tie jeho nápady, že v novembri sa máčať vo fontáne...sa ani nečudujem že zas kašle.....dorka jedna..... 😠
@leninka75 Denisko dostal kopu sladkostí a lego.....minulý mesiac už v predstihu dostal električku a minibus, takže musí stačiť....zvyšok už až na vianoce........ 😎

mne sa tak nič nechce....čím menej chodím do roboty, tým som viac a viac unavená....a asi to bude aj týmto blbým ročným obdobím.... ☹
@jacka bruško poslúcha.....hlavne večer robíme diskotéky...už aj mužovi sa pošťastilo niečo zacítiť, lebo potvorka hned prestane, ked dám ruku na bruško...... 😵 v piatok idem do poradne..... 😉
musí aj Maťko mať celiatickú stravu????? 😕

denisenko
2. nov 2011

@aninka29 dakujeme.... 😵 😵 no, máš to pestré....a si si istá, že nie si v tom???? tuším aj minule tu boli nejaké náznaky....... 😕 😕 😕 s tou migrénou treba niečo robiť, to nie je žiadna sranda....neskor ťa to može vyriadiť aj na pár dní....... 😢

utka
2. nov 2011

Ahojte.
Dnes sme boli na kontrole. Doktorka vzala Vikimu stery z hrdla. Výsledky budú v pondelok, takže budúci týždeň ešte asi škôlka nehrozí. Ale ja už musím ísť do práce. Dnes som si dala ukončiť OČR, lebo je už 10. deň. Zajtra idem na kontrolu na hematológiu, tak budem mať priepustku na celý deň a v piatok zase s Vikim na kontrolu s rúčkou, tak si dám potvrdiť zase priepustku. A asi budem musieť zavolať k nemu svokru...
Teraz som si konečne sadla. Prezliekala som periny, vysávala. Umývala dve okná. A umyla podlahy a vyprala za dve práčky. Ešte by som chcela uvariť polievočku na zajtra...

aninka29
2. nov 2011

ahojte.........postíhala som všetko čo som mala a chcela......ide si hodiť sprchu a šup do hajan...som hotová 😔 ......a ešte k tomu má Sabka od poobedia teploty,aj zvrackala,aj hnačkovala....... ☹
@denisenko no tehu určite nie som.......na stopro 🙂 😉
@leninka75 ja neviem ako to robím.....ale poviem Ti,že niekedy mám pocit,že meliem z posledného 😝 😝

aninka29
2. nov 2011

@jacka otec bol nedávno na operácii s tými polipmi,ved vieš.....lenže pred pár týždňami mu praskla sietnica na žalúdku,tým,že on je astmatik a ked dostal záchvat,tak si velmi namáhal tie svaly na bruchu...a ani tú ranu po operácii nemal ešte celkom zahojenú....a vlastne žalúdok mu držal len n črevách,či ako...tak musel ísť znovu pod nôž....takže tak...máme veselo až veselo 😝

leninka75
3. nov 2011

ránečko!!!!!!!!! 😝 😝

letty86
3. nov 2011

@leninka75 ránečko 🙂 aj vy nebodaj buntošíte od 5tej 😝

letty86
3. nov 2011

prišli sme od svokry nachladený, teda Maťko, som prekvapená, že viki zatiaľ nič, klop, klop...
sme vo fáze, keď ja niečo upracem a môj akcný maťko to uprace podľa seba 😠 všetko vyberá, rozhadzuje, jaaaj, jedna radosť...tuším, že viki bola v tomto miernejšia, maťko sa činí 😅 😝

leninka75
3. nov 2011

@letty86 ..veru od piatej 😝 😝 ..najskôr sa pred štvrtou zobudila na mliečko a o piatej už bolo po spaní 😝 😝 ...........to sú nenormálne dlhé dni 😝 😝 ......a poobede ako mi Lolka začala spávať?!..normálne ju musím okolo polpiatej budiť aby zasa potom večer išla spať v normálnom čase...aj Lilka začala trošku skôr vstávať...snáď sa to časom upraví....a s tým rozhadzovaním to mi hovor 😠 ...u nás je to presne ako píšeš.....ja už som vzadala to neustále upratovanie 😝 .....upratujem už jednorázovo večer, keď obe zaspia......a veru aj Lilka bola v týchto veciach iná, to som mohla mať povykladaný hádam aj čínsky porcelán a ani by si ho nevšimla 🙂 .....zato Lolka už by skúšala čo to vydrží 😀 😀 😀 ........ako si pokročila v odstavovaní?.......Maťko má soplík?...

leninka75
3. nov 2011

@letty86 ..varíš ešte Maťkovi osobitne?........

letty86
3. nov 2011

@leninka75 máme rovnako veselo 🙂 😝 ten posun je fakt o ničom 😠
odstavovanie, zatiaľ nič nové....cez deň ho už nekojím, ani večer nezaspáva pri kojení, niekedy sa v noci zobudí len 2 x, niekedy(ako tuto noc), aj 6x ☹ skúšali sme ho odstaviť u svokry, toooľko plaču ☹ ....začala som brať tu lagosu, lebo výsledky boli dosť zlé, tak hádam to nejak neškodí, nemám to s kým veľmi odkonzultovať, v letáku sa píše, že by sa nemalo, tak neviem, ale potrebujem to dať do poriadku, aby sa mi to nejak nezhoršilo, neskomplikovalo

letty86
3. nov 2011

@leninka75 občas, ale už papá aj to čo mi, menej solím a nekorením
smska prišla?

leninka75
3. nov 2011

@letty86 ...juj si zlatá!!! 😵 ...ďakujeme!!...len operátor si dal nejako na čas 😠 , prišlo to asi v noci, lebo ešte pred spaním som kukala mobil a nič tam nebolo ........

letty86
3. nov 2011

@leninka75 to vieš, išlo to až z východu 😀 😀 😀 😀 😀
idem ja, k večeru ešte kuk a dočítam, čo máte nové 😉

leninka75
3. nov 2011

@letty86 ...práve včera 😵 som zrušila osobitné varenie pre Lolku, veď je už veľká slečna 🙂 ...tiež menej ochucujem a už som lolke dala aj kakavko z obyč mlieka 🙂

leninka75
3. nov 2011

@letty86 ...zatiaľ pa 🙂

letty86
3. nov 2011

@leninka75 mne matko nechce žiadne mliečko ☹ ☹ ☹ skúsala som bebu, nutrilon, sunar, aj obyčajné mliečko, ale vôôôôbec nechce, strasie ho a vypľuje...chce len moje, cickoš malý

leninka75
3. nov 2011

@letty86 ....no čo..vie čo je dobré 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2011

ahojte....

@leninka75 som na vás zabudla ako ..na vieš čo.................malej lásočke...teda už velkej slečne.....krásne narodeniny k prvému ročku.......... 😵 😵 😵 cmuky 🙂

jacka
3. nov 2011

@leninka75 ako je Lilke?.....ešte ju bolí bruško?..........
tie prechádzky riešim podla okolností........ak nemá teplotu.....a vonku je slniečko.....tak idem s oboma.......aj ked je schované slniečko že je len teplo.....nie je nejako sychravo..........ale väčšinou sú chorý naraz.........len teraz ked som potrebovala aby bol Maťko na 100% zdravý tak sme boli dva dni v kuse doma....na zbláznenie....inak som bola s nimi v kuse von...aspon na chvíločku.......

spinkal.......s prižmurením oboch očí 5Omin......uvidím kolko dnes potiahne..........ale som si všimla že ked mi takto krátko spinká na obed...tak mám problém ho večer uspať..ležala som pri nom hodinu...... 😠 😠 😠

@denisenko tak už kopká ako o život....či robí len ťuk ťuk 😵 😵 .....to je krásne obdobie..................zatial nekázala dr. s Maťkom dietovať.........ja zatial stále dufam v zázrak ☹ 😉
@aninka29 .....som vedela že ocko mal problémy....ale som nevedela prečo tam bol zase......tak skoré uzdravenie..máte to ťažké ☹

jacka
3. nov 2011

@aninka29 ako je Sabke.......ešte vracia a teplotuje?........Simke nič nie je...
@utka ako na hematol..........nezávidím vám......ked je Viki stále chorý..... ☹

denisenko
3. nov 2011

ahojte....... 😉 hurá, ešte posledný raz do práce v pondelok a hotovo......zajtra poradna, sobota, nedela volno....tak ten pondelok ešte prežijem......a dúfam, že už to nezmenia...... 😉
@leninka75 ach jáj, takto zabudnúť...Laure všetko naj, naj,naj, želáme...hlavné zdravie.....ako ten čas letí, ani mi nenapadlo, že už bude mať rok...... 😵 😵 idete cez víkend oslavovať??? 😕
@letty86 a skúšala si Hami? Denisko vyrástol na nom, tiež odmietal Bebu, a zo sunaru a nutrilonu grckal....... 😠
@jacka sem tam kopne poriadne...včera večer nie a nie ísť spať, do pol jedenástej buntošilo....a ráno o 4-tej zas.....ako dobrá diskotéka, to fakt....... 😀 😀 😀 len ja som sa nevyspala 😖

jacka
3. nov 2011

@denisenko no...ešte sa len nevyspíš 😉...si ťa vychutnáva ked si v klude...že 😵 😵.....som zvedavá čo za kinderko má v bruško...potom rýchlo napíš 🙂.....ozaj....a ostávate tu či idet domov?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre