Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
9. nov 2011

nikto nikde? ☹ nemám na vás šťastie, ked som free 😕

jacka
9. nov 2011

@letty86 ahoj........že sa aj ukážeš...........aj u nás tak s darčekmi....Maťko vyhráva....... 😔
moje.....a kedy pre nu chodíš?..na obed?........lebo mne sa Maťko sťažuje len na to že musí ležať v školke........ktovie ako jej bude v škole....... ☹ ............................máš doma riadneho pomocníka....pošli 🙂 😵

jacka
9. nov 2011

sme boli aspon na hodku vonku....no že zas iný hnus....... 😝 😝 😝 ......leni...pošli niečo 😎 😎 😎

letty86
9. nov 2011

@jacka matko nerád vidí mamku ťukať do pc 😝 ako jeho tatik 😉
chodím po nu o tretej, ale dnes som jej slubila, že pojdem na obed, tak už neboli slzičky, vikinka tam má aj kamarátky, aj som sa učiteľky pýtala, či nebol nejaký problém, tak vraj nie, že je v pohode, tvrdí, že jej je smutno a dlho....asi jej nerobí dobre to, že často chodíme k svokre, vypadne z tej rutiny a potom sa jej nechce 😕
pomocníka ti pošlem 🙂 rada sa podelím 😅 najnovšie vie už otvoriť aj roldor skrinu, vysunie dolné šuflíky a je spokojný a blažený a maminka tiež 😠 😅

letty86
9. nov 2011

@jacka nám síce svieti slniečko, ale chladno bolo ráno, ja som odniesla viki do škôlky a s matkom som sa skoro hodinku prechádzala a zima mi bola, ale je pravda, že som sa aj teplejšie mohla obliecť 😠

jacka
9. nov 2011

@letty86 vidíš to može byť aj tým.....ked je v školke všetko o.k...........a to ju možeš na ako dlho odhlásiť zo školky?......
šikovný je.......zachvílu bude dočiahnuť všade.... 😵 ..a čo máte nové?

tu je hmla ako v anglicku.....a zima........by som brala to slniečko 😎

jacka
9. nov 2011

som musela dať hladoškovi najesť....... 🙂 😉 ...si sám prišiel vypýtať 😵

jacka
9. nov 2011

som sa dočítala že mak obsahuje strašne vela vápnika......takže ideme jesť len mak...kedže jogurty nemože 😉

letty86
9. nov 2011

@jacka som čítala ten tvoj problém so škôkou, neviem ako je to presne u nás, lebo ked je viki chorá, tak vačšinou aj idem k mudre, takže lístok mám...ale keď ideme k svokre, vačšinou na týždeň, občas dva, tak to len oznámim učiteľkám, že budeme odcestovaní a koľko a už potom nepýtajú nič...ty si v škôlke dala dopredu vedieť, že maťko nepríde? my sme sa pýtali, či tak môže vynechávať, tak vraj áno,že to nie je ešte škola
zlatý je, keď si sám pýta, aj maťko tak pusinkou začne mľaskať a viem, že chce papať..
posielam slniečko 😎
maťko zatiaľ nechodí, ale celkom pekne "hovorí",mama, tata, baba,mňam, balon je ba, vie napodobniť psíka, mačičku, kravičku, ovecku

letty86
9. nov 2011

ideme sa obliecť a sup po viki, ako dobre, že mám škôlku hned pod oknami 🙂

denisenko
9. nov 2011

ahojte... 😉 ...poslušne hlásim....práca skončila...ešte si musím zbehnúť koncom týždna pre papiere a peniažky...ale to už sú len príjemné starosti....... 🙂 ale vy ste včera boli všetky akési ...nie moc optimisticky naladené..... 😎 .. nám konečne po troch snoch vyšlo slniečko..... 😉 podelím sa, len musíte dobre chytať, aby vám ho niekto po ceste neukradol.... 😀
@jacka ked hovoríš o tom koláči.....daj tipa, čo si piekla...aj my musíme na piatok na martinský lampášikový sprievod niečo priniesť...a ja som úplne vymletá z takýchto vecí....... 😖
@letty86 ahoj.... 😉 aj Denisko niekedy štrajkuje so školkou, ale nemožem sa dopátrať príčiny...problémy tam nemá a čo vídavam každý den tak decká ho zbožnujú.....tak neviem..... 😔 ale možnbo by chceli len viac času tráviť s nami..... 🙂

denisenko
9. nov 2011

@leninka75 spoločné roky?....skús k tomu všetkému uvariť vínko, určite sa dá nahovoriť..... 😀 😀 😀 😀 ja som včerea večer zaspala ako medved, celú noc som prikrývala Niska, lebo zas začal pokašliavať, ale prestalo ho bolieť hrdlo.....a ráno, ked sa mi najviac chcelo spať, najskor z jednej strany sa mi niekto tlačí do postele.....kocúr..... 😀 😀 vyhodim ho a zas sa niekto tlačí.......tatinko, že mu bolo samému zima..... 😀 😀 😀 a potom...že vyspime sa do krásy....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. nov 2011

a sa musím pochváliť....dneska som urobila výborný kšeft........šefkin syn je v zime inštruktor lyžovania, tak že ked tu budeme aj v januári alebo februári, spraví mi lyžiarsky kurz pre Deniska grátis.....chodievala som mu cez rok trochu upratať ten jeho bordel....... 😵 😵 😵 😵 sa mi oplatilo...... 😵 😵 😵

jacka
9. nov 2011

@letty86 to vieš že som povedala...týžden vopred....ešte aj posledný den........to nebol problém....a ked prišiel tak.....ma len nas...li....Maťko je šikulka ked už tak kecia 🙂 🙂 🙂 ......príjemnu vychádzku ...stav sa aj tu ....častejšie 😉

denisenko
9. nov 2011

hrám sa s fotkami.....skúsim, či sa dajú aj tu prezentovať... 😕 😵

jacka
9. nov 2011

@denisenko super kšeftík....len tam pekne vydržte...oplatí sa... 😉 ...................ja som na rýchlo napiekla len bábovku...však som bola vobec rada že so našla polohrubú múku 😕 😀 😀 ......ale dala som ju do tých malých formičiek.....aby to aspon ako tak vyzeralo 🙂 ...tak budu aj foto zo sprievodu?...to by som šla 🙂

jacka
9. nov 2011

@denisenko ......peknéééé 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

nemáš čo robiť?....😀

jacka
9. nov 2011

vyzerá to tak že aj slniečko konečne dorazilo..ale psst 😎

denisenko
9. nov 2011

@jacka a vieš že nemám?????? ráno som uvarila špenátikovú polievku, pobalila kufre, poprala, bola som dve hodiny pomocť spratať terasy , vybavila si taliansky občiansky, a teraz sa nudíííííííííííííííím........ 😀

denisenko
9. nov 2011

@jacka no ty si aspon múku našla...ja si musím ísť kúpiť..... 😝 😀 fotky nejaké isto budú, ale čo z nich výjde...tam býva dosť tma...v piatok je školka len poobede, od druhej do šiestej..... 😠

jacka
9. nov 2011

@denisenko aká si nám akčná.... 🙂 ...prečo tal. občiansky?......to vieš že som zvedavá 🙂 ...však idete domov až okolo 16?....či sa mýlim......

denisenko
9. nov 2011

@jacka občiansky preto, lebo je to potom jednoduchšie na úradoch...ale to je len ako preukaz identity, že som to ja....ale nie je to občianstvo...na toto mám nárok, pretože tu mám už dlhšiu dobu prechodný pobyt......potom s tým možem ísť kludne na úrad práce, ked ma doma naštvú....... 😀 😀 😀 15-teho ráno cestujeme..... 😵 😵

jacka
9. nov 2011

@denisenko aha...no už som múdrejšie 🙂 ....aj budeš dostávať peniažky ked sa budeš na úrade práce?......či to je viacej komplikovanejšie......asi....
sa tešíte domov...dokedy budete....vianoce budu doma?

denisenko
9. nov 2011

@jacka nejaké peniažky by mali byť, uvidíme...požiadame a hádam niečo kvapne..... 😀 na vianoce sme doma, veru tak....potom asi v januári sme zas tu...alebo neviem kedy..... 😎 ozaj, hráva sa Maťko lahké hry na počítači?

jacka
9. nov 2011

idem sa ja pomaličky chystať.....aby som vyzerala k svetu..... 😀 😀 😀 ...

jacka
9. nov 2011

@denisenko hrával....priam ich drvil...tak som mu to musela zakázať.....trochu to prehánal....prečo....Nisko sa hráva?

denisenko
9. nov 2011

@jacka to je tiež maniak......ked mu dovolím......ale fakt ich treba asi krotiť..... 😖

jacka
9. nov 2011

@denisenko veru treba..........v poslednej dobe si na to ani nespomenie...čo som aj rada....hlavne ked prídeme večer zo školky robí niečo úplne iné....

už naozaj musím........zatial pa

denisenko
9. nov 2011

aj ja už bežím do školky..... 😉

jacka
9. nov 2011

už sme doma.....v školke bolo super....krásne vystupenie mali..... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre