• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
pošli tie koláčiky dala by som si... :slight_smile:
23. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som ..........o chvíľu idem piecť placky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............sa mi nechce :confounded:

jacka, veru,bola som učebnicová :grinning:............možno kvôli epi :wink:

jej, to je super, že máš video z porodu :sweat_smile:

koláčiky sú hotové..............len by mali trochen postáť,ale môj muž už polovicu nenápadne zbaštil :angry:

idem hodiť foto brušiska môjho...........ma s veľkým nadšením fotil :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty si klamoška :grinning: tebe pomáhali :wink: .....ja som to nechcela,vraj to zdržuje porod a trva dlhšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem kuk foto :slight_smile:
23. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je tam guľa :grinning: :grinning: :grinning:

že klamoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej super bruško..... :slight_smile: :slight_smile: tebe ani pupok nejde von..to moj sa tlačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no si.... :wink: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka teraz si na rade Ty s brušulom :wink:
23. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne teraz prišiel drahy z práce...tak z fotenie ništ nebude...asi mal zlý den :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka moj pupok nemá šancu vykuknúť,lebo ja tam mám dierisko :grinning:
23. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mu choď povenovať :wink: ,aby sa mu zlepšila náladička :dizzy_face:
ja sa idem pustiť do tých placiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja ho budem o chvilu prelepovat...aj s matkom mi trčal von :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem mu dat obed...možno je hladný :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka že prelepovať :grinning: ,to fakt? :sweat_smile:
23. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude asi tým hladom :wink: :wink: :wink: ........a možno potom bude aj foto :wink:
ale radšej ho tým nedráždi.............odfotí Ťa až bude mať lepšiu náladičku :wink:
23. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudem dráždi ved aj zajtra je den :slight_smile: :slight_smile:

:wink:

nie naozaj,nebudem len ked bude treba :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt ešte robiš placky :sweat_smile:
23. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som šupla Simi do vane...........tatík ju má na starosti :wink:

nooooooooooooooo,idem piecť...........všetko už mám nachystané,už sa len do toho dať :slight_smile:..........ale bude to raz dva,nerobím toho veľa :wink:
23. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja okupat matka..oni sa kupu spolu a potom aj tá kupelna tak vyzera....len ja musim tam oxidovat,lebo malý za mnou vrieska :angry:

to je taký maý prícucok..ani uspat ho nemože len "maminkááááááá" :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aj moja je potom prícucok :grinning: :grinning: :grinning: ..............tiež ju musí do hajan ukladať len maminkááááááááááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
placky sa robia,juj to bude mňamky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda aninka ty nam ani nepovies ze si tehotna a rovno nas postavis pred hotovu vec :grinning: :grinning: :grinning: ake bandero take ma moja mala kazdy ecer po svojej davke mlieka :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bubbka, ja som nevedela, že nevieš o tom, že som TEHOTNÁ :grinning: :grinning: :grinning:

musím sa ukľudniť,lebo moje bandero skáče sprava do ľava od rehotu,keď som si prečítala Tvoju hlášku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa kočendy :slight_smile:
Dobrú nocku a sladké sníčky :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak sme si pekne pokecali :grinning: :grinning: :wink: len bubba nám to pokazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem do hajan aby som bola peknučká :grinning:

dobru nocku..... :pensive: :pensive:
23. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a keby si este pocula moju malu ked dopije mliekko ako vzdy komentuje..."ake mam velke bandero" :grinning: :grinning: to ju naucil ocik ...na blbosti to je rychla hned :grinning:
jacka sak ty si uz najkrasjia ako mozes byt este viac :wink: preco som vam pokazila debatu?nechapem budem sa snazit vpadat co najmenej :wink:
23. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :slight_smile: bubbka,čo zase kazíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vždy všetko pokazíš :grinning: ty si ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :angry: :angry:
24. apr 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile:

bubbka v rámci srandy :wink: ,ved mirrinka to dobre vystihla :grinning: :grinning: :wink:

bubbka pekný den :grinning: :grinning: :wink:
24. apr 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, jacka, tak ste si včera pekne pokecali!!!! :grinning: :grinning: :grinning: .......keď ste hovorili o tých chlapoch ako nemajú čo nosiť, tak presne včera ten môj si musel kúpiť nohavice, lebo NEMÁ ČO NOSIŤ!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: .........
24. apr 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok