Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
10. nov 2011

katastrofen u nás..............Simonke sa kýve zúbok...........a robí z toho tragédiu najväčšiu na celom svete

utka
10. nov 2011

Ahojte. Baby nezáviďte a choďte sa dať pomasírovať.

@denisenko môžeš aj ty ísť na masáž, ale len v sede, nie v ľahu na brušku.
My sme mali monitor dychu a je to podľa mňa super vec. Nemusela som sledovať, kontrolovať, či dýcha a hlavne v noci. Videla som, že to bliká, tak som vedela, že je dobre.ALe keď som ho vybrala z postieľky a zabudla som to vypnúť, tak to riadne jačalo!

@aninka29 už sa Simonke kýve zúbok? Sranda, aké budé detičky zlaté, štrbavé za chvíľu.
No dnes mi prišli poštou výsldky z hematológie a pani doktorka mi napísala, že mi teraz zakazuje zaťažovať organizmus vecami, ako je napr. tehotenstvo. No takže zatiaľ nič ☹.

aninka29
11. nov 2011

dobré ránko 🙂
@utka mrzí ma,že ešte nemôžeš ostať tehu ☹ ...ale my sa dočkáme 😵 ...............chjáj veru,bude štrbavá.....príde k nám zúbková víla 🙂 🙂 🙂....
http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/cl...

jacka
11. nov 2011

ahojte.....

@utka škoda ☹ ☹ aj si sa pýtala že kedy asi?.......

@aninka29 toto už robia dávno......len je to úplne zbytočné ak si dieťa zúbky nečistí.......sranda ako sme sa tešili ked vyšiel prvý zúbok...teraz zas ked vypadne 😵

denisenko
11. nov 2011

dobré ránko..... 😉
@utka a tak som sa tešila, že aspon niekto do partie, aj ked oneskorene...... 😖 ale zdravie je doležite....... 😵 nahovoríme bubbu...... 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 tuším babám vypadávajú skor zúbky ako chalanom....Denisko sa len začal sťažovať, že ho bolia predné....ale tie má už tretí rok napoly mrtvé...lebo si ich ako maličký narazil....ale nepokazili sa mu, tak čakáme, kedy samé vypadnú.....skúsim pokývať...... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2011

@denisenko dobrá si..že samé vypadnu a skusim pokývať...... 🙂

konečne máme slniečko aj ked zimu..... 😎 😎 😎

denisenko
11. nov 2011

@jacka ved im chcem len pomocť.... 😀 😀 😀 aj my máme slnečno....zima je určite, lebo v noci bol spln..... 😖 a ja že, čo ma tak bolí hlava....no nič, dám magnezko, hádam prejde....... 😎 idem pohladať recept na bublaninu a hor sa do toho.. 🙂

denisenko
11. nov 2011

akurát pozerám, že mi preskočil další týžden...ako to rýchlo beží...som sa tešila, na čo všetko ako tehulka budem mať čas a ani sa nenazdám, a už tehulka nie som...... 😖 😵

jacka
11. nov 2011

@denisenko 😀 😀 😀 ....však čo je na tom..že 🙂

letí letí.....ešte si to vychuntaj..... 🙂 🙂 --................ani za nenazdáš a budeš dvojmama 😵 😵 .....už ste aj tak naozaj ...rozmýšlali nad menom?.....

denisenko
11. nov 2011

@jacka tak ja som rozhodnutá, že bude Simon, len tatinko stále vymrva, že to nie je v kalendári..len Šimon.... 😠 a dievčatko...asi ostaneme pri Nine....nejako zatial iný nápad nemáme, ale určite len niečo krátke...... 😉

že dvojmama....... 😵

aninka29
11. nov 2011

baby bpla som so Sabkou u doky...ráno vstala s takým čudným hlasom ...a vravela "bojí hjdiejko"....tak som šla pre istotu,lebo všade okolo nás zúri hnisavá angína....ale našťastie má všetko čisté.....ale nech jej dávam pre istotu sirup.............
idem za chvílu zase rozbíjať peniaze 😀 ...potrebujem ešte čo to dokúpiť krstniatku...v nedeľu bude mať narodeninky 😵

aninka29
11. nov 2011

@denisenko krásne meno ste vybrali pre chalana 🙂 ľúbi sa mi moc 🙂

denisenko
11. nov 2011

@aninka29 a potom že kto je tu nákupný maniak...... 😀 😀 😀 😀 možno má len upchatý noštek a dýchala cez hrdielko v noci, tak ju bolí..... 🤐 🤐 Deniskovi už ostala len jedna afta na pere a jedna v hrdielku, taká dosť velká, ale inak je ok..... 😵 😵 klop,klop.klop..... 😉

no, bublanina upečená, som zvedavá ako....táto rúra tu sa nedá moc ovládať, tak uvidím, ked nakrájam...... 🙄 práčka pere, dieťa vykúpané, kúpelka vyluxovaná, obed od predvčera....čo s načatým dnom?????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. nov 2011

včera som si kúpila na zimu čiapku a šál....tak večer ukazujem tatinkovi, aká som kočka...a Denisko pozerá a viete čo mi zas zapotil? že: maminka, ty teraz vyzeráš ako snehulienka......... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2011

ahojte!.....sa činíte hneď od rána 🙂 ...........

@denisenko...že snehulienka 😵 😵 😵............aký lichotník hneď od malička 😵 😵...

leninka75
11. nov 2011

Lolka sa hneď ráno nalíčila .....ocumlala Lilkine pečiatky a celú pusu má krásne zelenú 😀 😀 😀

denisenko
11. nov 2011

@leninka75 pojde za vodníka?????? 😀 😀 😀 si jej zabudla dať ranajky, ked papala pečiatky? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. nov 2011

ozaj, mám len takú malú otázku..maminky, čo máte dve detičky...kdesi som čítala, že prvé dieťa si dáva načas a to druhé ide skor....komu to vyšlo?????

denisenko
11. nov 2011

hladná som, idem obedovať...dobrú chuť...... 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2011

@denisenko ..raňajky mala ale asi slabé 😀 ...............už obedovať, čo tam máte zrazu posun času 😀 😀 😀 .......ale dobrú chuť!!!......ja neviem ako je to s príchodom detičiek...obe išli von týždeň skôr a nožíkom 😀

utka
11. nov 2011

Ahojte.
No čo už, možno bude bábo neskôr, možno vôbec. Neriešim to. Mám Vikiho. keby som nemala Viktorka, tak by ma to určite vzalo, ale takto som úplne v pohode.
Aj keď mi homeopatz povedal, že nemám riešiť takéto reči a ak chcem dieťa, mám ho mať. No ale ja sa bojím, tak radšej počúvnem radu hematoligičky...
U nás tiež svieti slniečko, ale je zima.
Viki má dobré výsledky-aj výter z hrdielka, aj moč a aj tú mononukleózu má negatívnu, ale vraj vidieť, že sa tam niečo dialo, že ju asi prekonal dávnejšie a ani sme o tom nevedeli. Tak ide v pondelok po troch týždňoch do škôlky. A svokra nemusí v nedeľu prísť nazad k nám 😉.
Dnes máme trošku menej práce, tak si užívam klídek.

aninka29
11. nov 2011

@denisenko jeeeej zlatunký..také komplimenty by som počúvala od rána do večera 😵 😵 😵

leninka75
11. nov 2011

@aninka29 .....čo u mudry?

leninka75
11. nov 2011

@aninka29 ......včera som naháňala tú morskú pannu a nechápala som tie ceny.. v drakovi síce stojí 19,99 ale ju nemajú 😝 ..... v tescu ju síce majú ale za 29,99 😝 ............rozdiel 10 eur 😅 😅 😅 😅

denisenko
11. nov 2011

@leninka75 to bábiky sú také drahé?????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
11. nov 2011

@aninka29 no, na to máme chalanov........vedia potešiť ženské srdiečko už od mala....lichotníci..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
11. nov 2011

@leninka75 my u mudry nič 😉 ......................ja čo som si prezerala letáky..tak najlepšie ceny sú v drakovi......neskutočné cenové rozdiely sú na rovnakých veciach....ani u nás nemajú tú morskú pannu...chcela som dnes kúpiť.....ani tú video barbie nemajú 😝...ale volala som kámoške,robí v dračiku..že až bude,tak nech mi to hned odloží 🙂
a objavila som dnes že parochňu hannah montana.... 😀 Simi na tom fičí /vlastne ona fičí na všetkom/.....asi jej to kúpim.........a bude to mať aj na karneval 🙂...........a Sabke určite Ježiško prinesie niečo mickey a minnie mouse...v dračiku len pri tom bola stála a vytešovala sa 🙂

aninka29
11. nov 2011

@denisenko veru,také drahé...malilinké bárbiny .. 😝

denisenko
11. nov 2011
leninka75
11. nov 2011

@denisenko ...a keď ti poviem, že barbie s videokamerou stála minulý rok ako novinka cca 100 eur a teraz stojí 23 eur, čo povieš?.....podľa mňa je to parádne svinstvo, tak fajne nadsadiť cenu zato, že je to novinka a značka barbie 😠 😠 😠 ................veď výrobná cena toho je možno tretina 😠 😠 😠 ...............už si napiekla? 😵.........stále rozmýšľam nad tým vašim pochodom....celkom by som aj tu niečo také brala 🙂.....ale ako poznám našu dedinu, tak by tam prišlo 5 a 1/2 človeka 😖.......to ako teraz v škôlke..včera učky povedali aby si deti priniesli šarkanov, že budú mať šarkaniádu...z 35 detí si šarkanov donieslo 5!!! 😠.............u nás sú tak nemožní rodičia!!!.....a vôbec si neuvedomujú, že na ich lenivosť alebo ako to nazvať doplácajú ich deti a tiež im dávajú fanj vzor!! 😠 😠 😖 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre