Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
11. nov 2011
@aninka29 ...ja som sa včera v drakovi dozvedela, že momentálne sú in nejaké upírske bábiky či čo, žeby monsters??.....netuším o čo ide...predavačka mi ich ukázala, ale nejako im neviem prísť na chuť :-p ...to máš fajn, že máš v drakovi kamošku......lebo také cenové vychytávky toho dostávajú pár kusov a hneď sa to rozchytá :-|
denisenko
11. nov 2011
@leninka75 koláčik sa vydaril...prosila som rúru tri dni, aby piekla tak ako mala, aj drahú múku som si kúpila......a vyšlo to..... 😃 😃 😃 odrezala som kraje, že tie tam dávať nebudem a Denisko ich všetky zjedol........ 😉 a teraz neviem, kto bude obedovať..... |-| pravdu máš, za to všetko možu rodičia...nezaujímajú sa o nič..... |-| |-| |-| tu ked niečo je, tak všetci a do jedného....žiadne výnimky...... x-)
denisenko
11. nov 2011
@leninka75 ježkova noha, upíri pre deti??????a nedávajú k tomu aj nejaké nože, sekáče a putá, nech si zvykajú??????? :-p :-p :-p :-p
leninka75
11. nov 2011
@denisenko ..myslíš, že aj ku nám niekedy dorazí taká rodičovská uvedomelosť??? 😉.....čo si to vlastne piekla, bublaninu,správne??.....poslušnú rúru máš
denisenko
11. nov 2011
ako to tak vidím, ja chcem ešte jedného chalana....s autíčkami to rozchodíme....... 😃 😃 😃 😃
aninka29
11. nov 2011
@leninka75 viem čo myslíš.....mne sa nepáčia :-p ...ani Simonke našťastie.vyzerajú tak strašidelne 😃
denisenko
11. nov 2011
@leninka75 bublaninku x-) x-)
leninka75
11. nov 2011
@denisenko ..no veru upíri.. som nechápala.......inak aj tie hry pre deti, tá operácia, to sa mi tiež nepáči..pripadá mi to také morbídne... :-p
leninka75
11. nov 2011
@denisenko ..dievčatko!!! x-) ......aby si aj iné hračky vyskúšala 😉
aninka29
11. nov 2011
@leninka75 aj u nás sú rodičia takí,..vlastne ani učky sa moc nečinia..im jednoducho o 16tej padla a dovi dopo :-p ...u nás nejaká akcia po škôlke,aby bola aj s rodičmi nehrozííííí ]-(
denisenko
11. nov 2011
@leninka75 u nás musia všetci maminu poslúchať,a ked to dokážu obaja chlapi a aj kocúr, tak to musí dokázať aj rúra...no nie.....? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
11. nov 2011
@aninka29 ..to bude asi problém väčšiny škôlok ]-(
aninka29
11. nov 2011
@denisenko mňam mňam....sa nečudujem,že sa Nisko oblizuje 😃 🙂

mne teraz volala kámoška,bola pre svoju dcérku na obed v škôlke a moja Simonka tam vraj robí divadlo už od rána 😞 ...vraj ju bolí ten zúbok,čo sa jej kýve :-| ...ale ved ju nemá čo bolieť,či???.........bože,ona je taký stresmen to moje dieťa :-N
aninka29
11. nov 2011
@jacka ty si nám kam zmizla????
jacka
11. nov 2011
teda čo sa s vami deje...nestíham......poprosím v skratke......
denisenko
11. nov 2011
@aninka29 veru sa oblizoval, aj ked tá fotka narýchlo...nič moc..... 😃 určite ju to bolí, ked sa jej kýve, ved to je živý zub..teda aspon ja tak predpokladám......zuby nebolia len ked už nemajú korene a nervy...aspon tie moje..... :-p :-p :-p
jacka
11. nov 2011
@aninka29 tu som.......vymrzla som vonku...bolo -2 a ja akoby bolo leto......som sa šla zohriať k Peťkovi a..zaspala som....ale už sme tu ..... 🙂
jacka
11. nov 2011
no ja nevie..mne sa tiež zdá žeby to nemalo bolieť............žeby fakt?:. =-)
aninka29
11. nov 2011
http://www.hm.com/sk/product/92641?article=92641-A
kúpila som dnes Sime túto baranicu...len rozmýšlam či jej ju mám dať už teraz nech nosí /ale asi je ešte skoro/..alebo až pod stromček?.hmmm..poraďte
aninka29
11. nov 2011
@jacka @denisenko ...mne sa tiež zdá,že by ju to bolieť nemalo :-| .......možno trošku,ked prežúva,alebo si do toho drbe s jazykom.........ja neviem 😞
aninka29
11. nov 2011
@jacka už je Peťulo vyspinkaný? 🙂 .....Sabka spí.....síce sa nadudrala "mamka nečem pinkať"....ale zaspal medvedík 😃
aninka29
11. nov 2011
@aninka29 ale ako Simonku poznám,tak sa v škôlke určite ani jedla nedotkla...už aj kvôli tomu zúbku....a aj kvôli tomu,že ju zas chytá obdobie nejedenia 😞 ...už včera mi učka vravela,že sa nedotkla ani desiaty,obed už vôbec /to ju až napínalo od smradu/..a desiatu tiež nie...ach jooo..........to zas bude týždňový boj
denisenko
11. nov 2011
@aninka29 krásna čiapka.... x-) x-) x-)
denisenko
11. nov 2011
@aninka29 skús jej dať jablko...možno zahryzne a zub bude vonku...... 😉
jacka
11. nov 2011
@aninka29 už.....ale ako včera... ]-( ]-( ...............................že ako medvedík x-)
aninka29
11. nov 2011
@denisenko že je krásna x-) ..ale tak porad...dať jej ju teraz,alebo až pod stromček
denisenko
11. nov 2011
@aninka29 tak ja neviem...podla toho ako je zima.....ale ešte by jej asi v takom kožušku bolo teplo...zas aby sa jej nepotila hlavička..... 😎
jacka
11. nov 2011
@aninka29 perfektná je...aj rukavičky si brala?....ktoré:?
jacka
11. nov 2011
@aninka29 ja by som to dala pod stromček..ešte nie su také zimy 😉
aninka29
11. nov 2011
@denisenko jablko...vieš,že by som dala...aj včera som jej núkala...ale ako vravím..pre ňu je to tragedia najväčšia na celom svete ten kývajucí zub :-p .by ste neverili,čo sa ja od včera od nej napočúvam.......ešte dobre,že som už voči jej nervovaniu imúnna