• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@aninka29 ...ja som sa včera v drakovi dozvedela, že momentálne sú in nejaké upírske bábiky či čo, žeby monsters??.....netuším o čo ide...predavačka mi ich ukázala, ale nejako im neviem prísť na chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to máš fajn, že máš v drakovi kamošku......lebo také cenové vychytávky toho dostávajú pár kusov a hneď sa to rozchytá :unamused:
11. nov 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 koláčik sa vydaril...prosila som rúru tri dni, aby piekla tak ako mala, aj drahú múku som si kúpila......a vyšlo to..... :grinning: :grinning: :grinning: odrezala som kraje, že tie tam dávať nebudem a Denisko ich všetky zjedol........ :wink: a teraz neviem, kto bude obedovať..... :pensive: pravdu máš, za to všetko možu rodičia...nezaujímajú sa o nič..... :pensive: :pensive: :pensive: tu ked niečo je, tak všetci a do jedného....žiadne výnimky...... :dizzy_face:
11. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ježkova noha, upíri pre deti??????a nedávajú k tomu aj nejaké nože, sekáče a putá, nech si zvykajú??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..myslíš, že aj ku nám niekedy dorazí taká rodičovská uvedomelosť??? :wink:.....čo si to vlastne piekla, bublaninu,správne??.....poslušnú rúru máš
11. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako to tak vidím, ja chcem ešte jedného chalana....s autíčkami to rozchodíme....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 viem čo myslíš.....mne sa nepáčia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ani Simonke našťastie.vyzerajú tak strašidelne :grinning:
@leninka75 bublaninku :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko ..no veru upíri.. som nechápala.......inak aj tie hry pre deti, tá operácia, to sa mi tiež nepáči..pripadá mi to také morbídne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..dievčatko!!! :dizzy_face: ......aby si aj iné hračky vyskúšala :wink:
11. nov 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj u nás sú rodičia takí,..vlastne ani učky sa moc nečinia..im jednoducho o 16tej padla a dovi dopo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...u nás nejaká akcia po škôlke,aby bola aj s rodičmi nehrozííííí :angry:
11. nov 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 u nás musia všetci maminu poslúchať,a ked to dokážu obaja chlapi a aj kocúr, tak to musí dokázať aj rúra...no nie.....? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..to bude asi problém väčšiny škôlok :angry:
11. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mňam mňam....sa nečudujem,že sa Nisko oblizuje :grinning: :slight_smile:

mne teraz volala kámoška,bola pre svoju dcérku na obed v škôlke a moja Simonka tam vraj robí divadlo už od rána :frowning2: ...vraj ju bolí ten zúbok,čo sa jej kýve :unamused: ...ale ved ju nemá čo bolieť,či???.........bože,ona je taký stresmen to moje dieťa :sweat_smile:
11. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty si nám kam zmizla????
11. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teda čo sa s vami deje...nestíham......poprosím v skratke......
11. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru sa oblizoval, aj ked tá fotka narýchlo...nič moc..... :grinning: určite ju to bolí, ked sa jej kýve, ved to je živý zub..teda aspon ja tak predpokladám......zuby nebolia len ked už nemajú korene a nervy...aspon tie moje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tu som.......vymrzla som vonku...bolo -2 a ja akoby bolo leto......som sa šla zohriať k Peťkovi a..zaspala som....ale už sme tu ..... :slight_smile:
11. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nevie..mne sa tiež zdá žeby to nemalo bolieť............žeby fakt?:. :confused:
11. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.hm.com/sk/product/92641?article=92641-A
kúpila som dnes Sime túto baranicu...len rozmýšlam či jej ju mám dať už teraz nech nosí /ale asi je ešte skoro/..alebo až pod stromček?.hmmm..poraďte
11. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka @denisenko ...mne sa tiež zdá,že by ju to bolieť nemalo :unamused: .......možno trošku,ked prežúva,alebo si do toho drbe s jazykom.........ja neviem :frowning2:
11. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už je Peťulo vyspinkaný? :slight_smile: .....Sabka spí.....síce sa nadudrala "mamka nečem pinkať"....ale zaspal medvedík :grinning:
11. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ale ako Simonku poznám,tak sa v škôlke určite ani jedla nedotkla...už aj kvôli tomu zúbku....a aj kvôli tomu,že ju zas chytá obdobie nejedenia :frowning2: ...už včera mi učka vravela,že sa nedotkla ani desiaty,obed už vôbec /to ju až napínalo od smradu/..a desiatu tiež nie...ach jooo..........to zas bude týždňový boj
11. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 krásna čiapka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 skús jej dať jablko...možno zahryzne a zub bude vonku...... :wink:
11. nov 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 už.....ale ako včera... :angry: :angry: ...............................že ako medvedík :dizzy_face:
11. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že je krásna :dizzy_face: ..ale tak porad...dať jej ju teraz,alebo až pod stromček
11. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak ja neviem...podla toho ako je zima.....ale ešte by jej asi v takom kožušku bolo teplo...zas aby sa jej nepotila hlavička..... :sunglasses:
11. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 perfektná je...aj rukavičky si brala?....ktoré:?
11. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja by som to dala pod stromček..ešte nie su také zimy :wink:
@denisenko jablko...vieš,že by som dala...aj včera som jej núkala...ale ako vravím..pre ňu je to tragedia najväčšia na celom svete ten kývajucí zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: .by ste neverili,čo sa ja od včera od nej napočúvam.......ešte dobre,že som už voči jej nervovaniu imúnna
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok