• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
juj ved tolko nepíšte.......ja tu mám mrčadlo obyčajné......nedá sa mi všetko čítať :wink:
11. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tie klasické 5prstové :slight_smile: ....Sima neznáša tie 1palcové...
11. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak top je potom ťažko.......ops, práve mi tu Denisko spustil revy ako sirena...obhrýza nechty a pustila sa mu krv......nie a nie ho od toho odučiť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak aspon sa mám na čo tešiť......Maťko bolí aj ked má triesku.........tak hurá..........skus jej ho rukou vykývať :confused:
11. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nedovolí mi ani chytiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ona sama si ho kýve...ale tak opatrne,že s ním ani nezakýve :grinning: ...bojkoš jeden
@denisenko aj synovec si stále obhrýza nechty.....tiež nie a nie ho odučiť
11. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som rada že sme to Maťka odučili.......ale nezávidím vám....ved čím dlhšie to trvá tým horšie sa odúča :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj som si myslela..........už len dúfať že cez víkend sa ti to nejako podarí.......

ja si musím dať tbl....bo sa z neho zbláznim :angry: :angry:
11. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sa máš...aspon tabletka pomože...a mna bolí hlava celý den....joj, paralen by bodol..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja si idem dať kávu.... :slight_smile: ...dúfam,že tabletku dnes potrebovať nebudem...aj ked do večera ďaleko
11. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neviem....dala som si paralen...a.si mi hlava vybuchne....či mi nebude slabý..........ved si možeš dať...ja som brala pri oboch...... :wink: ...aspon jednu :slight_smile: ....nie často.....ale ked som nešla vydržať
11. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 dobrý nápad
11. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @denisenko ..aj ja som si dávala paralen,ked som bola tehu...pri mojich migrénach by som to neprežila asi bez toho
11. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka daj si daj so mnou....bude mi lepšie chutiť,ked mám s kým piť :slight_smile:
11. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 už sa varí.......len neviem či ju stihnem vypiť
11. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Peťko nedovolí??
11. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťa, prezlečené, krv poutieral do teplákov čo mal do školky...kedže je už čistý, tak pomaly ideme..... :wink: prídem, jedným okom urobiť kuk..... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja kávu pojdem za chodu ...............................................inak sa nedá........ale pojdem pre Maťula..dnes ideme na logo..........som zvedavá som to posledné dni flákala...... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive:
11. nov 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kam ideš? :wink: ..............len prídi..... :slight_smile:
11. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len choď a príď :slight_smile:
@jacka ja som na logo odvtedy,čo nás posielala odštiknúť tú blanku ani nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ani som nevolala....a ani neviem či vobec pojdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ešte si to rozmyslím.......Simonka už vie povedať krááásne R....úplne zrozumitelné.....aj s tým jazykom cvičí.....trošku ešte pocvičíme a potom to tej logopedičke ukážeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som asi skončila ...Peťko mi okupuje pc...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ukáž.....že nemala pravdu :slight_smile:
11. nov 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to si píš,že jej ukážem :grinning:
11. nov 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u som tuu....
@jacka bola som zaniesť Deniska do školky, hned som im aj náhlásila, že ide posledný krát tento rok.....uvidíme sa až v januári...možno...... :dizzy_face: že: aké dlhé prázdniny bude mať.....vraj stále spomína, že už pojde na Slovensko..... :wink: :wink: sa čudujem, že ešte nevytáral, že budeme mať bábätko..... :dizzy_face:
11. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jááj..ved vy o pár dní odchádzate :slight_smile: moja,a to aj kocúra berete zo sebou?...či vám ho niekto stráži,kým ste preč?
11. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa.....skočíme ešte na poštu pre balík....a ideme pre Simi......normálne mám zovretý žalúdok...čo sa zas od nej napočúvam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pa pa
11. nov 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 my cestujeme v utorok ráno a o dva týždne príde aj tatinko..na aute a s cickou....hádam ho nebudem trepať tranzitom..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no jasné...ved kocúrik musí mať svoje pohodlíčko :slight_smile: ..sa nebude terigať tranzitom..to už by čo bolo :grinning: :grinning: :grinning: ....len či tebe bude v tom tranzite pohodlne..kolko trvá cesta?
11. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
11. nov 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ako Simka?..........
11. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a nebude vám smutno?.....dva týždne je dlhá doba
11. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok