• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@jacka jáj, vidíš, mna ani nenapadlo, že by mohol mať aj spolužiačky... :grinning: sojové mäsko robím takto.....teraz mám sojové rezance, takže dám variť vodu dobre osolím, pokorením všetkým možným, dám masox..pre chuť...a ked sa varí tak tam strčím soju a povarím asi 15 minút, potom precedím, trochu vyžmýcham, lebo to nasiakne a robím ako normálne mäsko...dneska som to dala na cibulku, trochu osmažila na grilovacom korení, pridala čerstvé paradajky na kocky, chvílku podusila a posypala sušeným cesnakom...milujem rajčiny a cesnak..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...je to zdravé a rýchle..... :grinning: a na zajtra nezdravý vyprážaný syr a hranolky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Niskovi to robíš už často?.....ked sa toho nejako bojím.....ale chcela by som to vyskušať...hlavne kvoli Peťkovi......ale asi sa to musí riadne dochutiť.....že?.......a chutí to ako mäso?
12. nov 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Niskovi??? ten len rezen a kuracie stehno...... :grinning: iné mäsko neje vobec..... :frowning2: :frowning2: toto varím pre seba, ja to miluje....chutí to tak, ako to dochutíš, to je výhoda......... :wink: :wink: :wink: preto je dobré variť v masoxe, lebo soja sama o sebe sa mi zdá taká nasladlá..... :wink: práve si moj synátor zmyslel, že on si ide kresliť a potrebuje niečo na "špicenie"...to ako strúhatko......ja z tých jeho výrazov niekedy nemožem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nebudeš tu sama :slight_smile: ..akurát zajtra poobede idem na los oslavos :slight_smile:
@denisenko mňam,fajnotku si si urobila...ja milujem sójove mäsko....aj deti to chcú :slight_smile: ...akurát manža ma vždy ked je doma upozorní,že toto nech mu nerobím ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:...truťko,nevie čo je dobré :grinning:
12. nov 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko som to musela dva krát čítať :grinning: :grinning: :grinning: .....nemá chybu................takže tá soja je bez chuti...tka to mám chápať?

@aninka29 aj ty to takto robíš?.............................jéj na oslavu....komu?..........................zajtra čo varíš?
12. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 poznám..chlapi...moj to zjer...ale švagor sa kedysi dušoval, že on to do úst nedá, ani keby čo...robila som vtedy rizoto a dala to tam, že aké fajn mäsko...telacie?????? :grinning: :grinning: :grinning: dodnes nevie, čo jedol......už je to pár rokov..... :grinning: čo idete oslavovať????
12. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka baby a ja by som na takú guláš párty šla aj v zime....pred dvomi rokmi sme si v zime na chate varili guláš vonku..minimálne -10 stupňov bolo.............ale romantika :slight_smile:
12. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no úplne bez chuti nie je...taká jemnúčko sladká....... :wink: ale zas sa ti nemože stať, žeby si tam mala šlachy, alebo niečo podobné, rýchlo je to mäkké a vobec nie "žuvacie"...a šťavnaté....vyskúšaj :wink: :wink: :wink:
12. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko krstniatko má narodeniny :slight_smile:
@jacka robíme veru.....a tiež v masoxe..lepšie to chutí.....ale ja bez rajčín..to by Simi nezjedla..ale cesnakom nešetrím :grinning:
12. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čím bude jesť Nikso ryžu?........ani moje mäso eee....len rezne.....

@aninka29 že -10....brrrr....ale ked je dobrá partia ... :slight_smile:
12. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 krsniatko? to bude asi to, čo "chodí na kona" s mojou šwestrou...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale to letí....2 roky, že?
12. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja to robím najčastejšie ako klasické zeleninové soté napr :wink: ......
idem si babeny vyvesiť prádlo.....poobede budeme mať návštevu
12. nov 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čo si jej kupila?
12. nov 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak hod recept.........
12. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko presne tak....novembrovka od tvojej šwestry :slight_smile: ..........neuveriteľne to letí...teraz sa to narodilo a aha....už je velká kočka :dizzy_face:

a zabudla som napísať...že obe moje deti kašlú až strach..............len nechápem...včera som bola so Sabkou u doky a vravela,že ma všetko čisté...ale kašel má škaredý :unamused: ...sople nikde..ani náznak po upchatom nose
12. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj 5 rokov že.....sme len nedávno prišli z nemocky........ :frowning2: :wink: ........neviem kedy to tak rýchlo uletelo
12. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj moji........neviem či u dr. zas neskončíme :frowning2:
12. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám tu cirkus humberto........ :angry: :angry: :angry:
12. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kúpila som jej toho vela...ale nemôžem napísať,lebo kmotruš si to určite prečíta....ked ma tu nebodaj chodí špehovať?? :grinning: :grinning: :grinning: ...........takže po oslave napíšem :wink:
12. nov 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ryža s bujonom.... :confounded: ,,,ale tak to vyzerá, že to do neho nedostanem...... :confounded: len rozdýchava, ukladá sa na bok, potom sa zas posadí a kreslí a o chvílku len počujem že zas rozdýchava..... :confounded: :confounded: :confounded:
@jacka veru, letí to...poriadne....mohlo by aj spomaliť...takýmto tempom budeme zachvílku babky...... :grinning:
@aninka29 aj ja som zvedavá, čo si jej kúpila? potrebujem tipa na darček pre Sofinku pod stromček..... :wink: som není drzá, že?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak pošli IP..... :grinning: :grinning: :grinning:

aj Nisko kašlal, ale len v noci...ja už sa nad tým nepozastavujem....ale nemožem mu dať inhalovať, ked ho napína od rána....... :confounded: :confounded: :confounded:
12. nov 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vygoogli si...máš tam plno receptov všelijakých :slight_smile: ..............
12. nov 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha hladoš sa ozval......
12. nov 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ....aj ja som zvedavá.......pošli.......dobre....vyguglim......ja len aby to bolo aj jedlé
12. nov 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved aj moji...v,noci....a ráno.....a Maťko ešte aj soplíkuje :angry: :angry: :angry: týžden v školke :angry: :angry:
12. nov 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko @jacka a však napíšem.....ved to je jedno :grinning: ....takže kúpila som jej jahôdkovo /vy máte chalanov,tak asi netušíte čo to je :grinning: / barbie,slona Zambi,ktorý vydáva všelijaké zvuky/dáva pusinu,vie byť smutný,veselý,papká/,rýchlovarnú kanvicu so zvukmi do kuchynky,kufrík s farbičkami,fixkami a kadečím,knihy,šmoulika strednej velkosti a ešte barbie česaciu hlavu.......a ešte dostane tortu..tú gumáčikovú čierno ružovú
12. nov 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už bolo dovarené????? asi bol ozaj hladný, ked rovno do hrnca..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka určite to bude jedlé :slight_smile: ...vyskúšaj
12. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 náhodou, ja poznám Jahodku..ak je to to, čo si napísala.... :dizzy_face: len nerozumiem.......gumáčikovú čierno ružovú tortu?????? to je aká??????
12. nov 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka môj zlatý...nevie sa dočkať obeda? :grinning: :slight_smile: .......
12. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok