Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka jáj, vidíš, mna ani nenapadlo, že by mohol mať aj spolužiačky... 😀 sojové mäsko robím takto.....teraz mám sojové rezance, takže dám variť vodu dobre osolím, pokorením všetkým možným, dám masox..pre chuť...a ked sa varí tak tam strčím soju a povarím asi 15 minút, potom precedím, trochu vyžmýcham, lebo to nasiakne a robím ako normálne mäsko...dneska som to dala na cibulku, trochu osmažila na grilovacom korení, pridala čerstvé paradajky na kocky, chvílku podusila a posypala sušeným cesnakom...milujem rajčiny a cesnak..... 😵 😵 😵 ...je to zdravé a rýchle..... 😀 a na zajtra nezdravý vyprážaný syr a hranolky...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko Niskovi to robíš už často?.....ked sa toho nejako bojím.....ale chcela by som to vyskušať...hlavne kvoli Peťkovi......ale asi sa to musí riadne dochutiť.....že?.......a chutí to ako mäso?

denisenko
12. nov 2011

@jacka Niskovi??? ten len rezen a kuracie stehno...... 😀 iné mäsko neje vobec..... ☹ ☹ toto varím pre seba, ja to miluje....chutí to tak, ako to dochutíš, to je výhoda......... 😉 😉 😉 preto je dobré variť v masoxe, lebo soja sama o sebe sa mi zdá taká nasladlá..... 😉 práve si moj synátor zmyslel, že on si ide kresliť a potrebuje niečo na "špicenie"...to ako strúhatko......ja z tých jeho výrazov niekedy nemožem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2011

@jacka nebudeš tu sama 🙂 ..akurát zajtra poobede idem na los oslavos 🙂
@denisenko mňam,fajnotku si si urobila...ja milujem sójove mäsko....aj deti to chcú 🙂 ...akurát manža ma vždy ked je doma upozorní,že toto nech mu nerobím ani náhodou 😝...truťko,nevie čo je dobré 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko som to musela dva krát čítať 😀 😀 😀 .....nemá chybu................takže tá soja je bez chuti...tka to mám chápať?

@aninka29 aj ty to takto robíš?.............................jéj na oslavu....komu?..........................zajtra čo varíš?

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 poznám..chlapi...moj to zjer...ale švagor sa kedysi dušoval, že on to do úst nedá, ani keby čo...robila som vtedy rizoto a dala to tam, že aké fajn mäsko...telacie?????? 😀 😀 😀 dodnes nevie, čo jedol......už je to pár rokov..... 😀 čo idete oslavovať????

aninka29
12. nov 2011

@jacka baby a ja by som na takú guláš párty šla aj v zime....pred dvomi rokmi sme si v zime na chate varili guláš vonku..minimálne -10 stupňov bolo.............ale romantika 🙂

denisenko
12. nov 2011

@jacka no úplne bez chuti nie je...taká jemnúčko sladká....... 😉 ale zas sa ti nemože stať, žeby si tam mala šlachy, alebo niečo podobné, rýchlo je to mäkké a vobec nie "žuvacie"...a šťavnaté....vyskúšaj 😉 😉 😉

aninka29
12. nov 2011

@jacka @denisenko krstniatko má narodeniny 🙂
@jacka robíme veru.....a tiež v masoxe..lepšie to chutí.....ale ja bez rajčín..to by Simi nezjedla..ale cesnakom nešetrím 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko čím bude jesť Nikso ryžu?........ani moje mäso eee....len rezne.....

@aninka29 že -10....brrrr....ale ked je dobrá partia ... 🙂

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 krsniatko? to bude asi to, čo "chodí na kona" s mojou šwestrou...... 😵 😵 😵 ale to letí....2 roky, že?

aninka29
12. nov 2011

@jacka ja to robím najčastejšie ako klasické zeleninové soté napr 😉 ......
idem si babeny vyvesiť prádlo.....poobede budeme mať návštevu

jacka
12. nov 2011

@aninka29 čo si jej kupila?

jacka
12. nov 2011

@aninka29 tak hod recept.........

aninka29
12. nov 2011

@denisenko presne tak....novembrovka od tvojej šwestry 🙂 ..........neuveriteľne to letí...teraz sa to narodilo a aha....už je velká kočka 😵

a zabudla som napísať...že obe moje deti kašlú až strach..............len nechápem...včera som bola so Sabkou u doky a vravela,že ma všetko čisté...ale kašel má škaredý 😒 ...sople nikde..ani náznak po upchatom nose

jacka
12. nov 2011

@denisenko aj 5 rokov že.....sme len nedávno prišli z nemocky........ ☹ 😉 ........neviem kedy to tak rýchlo uletelo

jacka
12. nov 2011

@aninka29 aj moji........neviem či u dr. zas neskončíme ☹

jacka
12. nov 2011

mám tu cirkus humberto........ 😠 😠 😠

aninka29
12. nov 2011

@jacka kúpila som jej toho vela...ale nemôžem napísať,lebo kmotruš si to určite prečíta....ked ma tu nebodaj chodí špehovať?? 😀 😀 😀 ...........takže po oslave napíšem 😉

denisenko
12. nov 2011

@jacka ryža s bujonom.... 😖 ,,,ale tak to vyzerá, že to do neho nedostanem...... 😖 len rozdýchava, ukladá sa na bok, potom sa zas posadí a kreslí a o chvílku len počujem že zas rozdýchava..... 😖 😖 😖
@jacka veru, letí to...poriadne....mohlo by aj spomaliť...takýmto tempom budeme zachvílku babky...... 😀
@aninka29 aj ja som zvedavá, čo si jej kúpila? potrebujem tipa na darček pre Sofinku pod stromček..... 😉 som není drzá, že?????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 tak pošli IP..... 😀 😀 😀

aj Nisko kašlal, ale len v noci...ja už sa nad tým nepozastavujem....ale nemožem mu dať inhalovať, ked ho napína od rána....... 😖 😖 😖

aninka29
12. nov 2011

@jacka vygoogli si...máš tam plno receptov všelijakých 🙂 ..............

jacka
12. nov 2011

aha hladoš sa ozval......

jacka
12. nov 2011

@aninka29 ....aj ja som zvedavá.......pošli.......dobre....vyguglim......ja len aby to bolo aj jedlé

jacka
12. nov 2011

@denisenko ved aj moji...v,noci....a ráno.....a Maťko ešte aj soplíkuje 😠 😠 😠 týžden v školke 😠 😠

aninka29
12. nov 2011

@denisenko @jacka a však napíšem.....ved to je jedno 😀 ....takže kúpila som jej jahôdkovo /vy máte chalanov,tak asi netušíte čo to je 😀 / barbie,slona Zambi,ktorý vydáva všelijaké zvuky/dáva pusinu,vie byť smutný,veselý,papká/,rýchlovarnú kanvicu so zvukmi do kuchynky,kufrík s farbičkami,fixkami a kadečím,knihy,šmoulika strednej velkosti a ešte barbie česaciu hlavu.......a ešte dostane tortu..tú gumáčikovú čierno ružovú

denisenko
12. nov 2011

@jacka už bolo dovarené????? asi bol ozaj hladný, ked rovno do hrnca..... 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2011

@jacka určite to bude jedlé 🙂 ...vyskúšaj

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 náhodou, ja poznám Jahodku..ak je to to, čo si napísala.... 😵 len nerozumiem.......gumáčikovú čierno ružovú tortu?????? to je aká??????

aninka29
12. nov 2011

@jacka môj zlatý...nevie sa dočkať obeda? 😀 🙂 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre