• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko minule som tu dávala link na tortičku,ktorú som dala upiecť malej
12. nov 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak to som sa až tam asi pri čítaní nedopracovala...... :fearful: :fearful: :fearful: ospravedlnujem sa.... :pensive: :grinning:
12. nov 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko je to tá 6 v poradí s tými gumáčikmi :slight_smile:
12. nov 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 krásna..a to budeš robiť ty, či si ju objednala???ja som na torty nešika....... :cry:
12. nov 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko objednala som....to by som nezvládla ani vo sne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja závidím ludom, čo majú na to nervy...myslím to zdobenie...ešte tak upiecť a naplniť...a skončila som.... :grinning: :grinning: :grinning: ..vlastne nie, ešte zjesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 aj ja poznám jahodku :slight_smile: ....dufam že tortička bude chutiť :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čoby si nezvládla..... :slight_smile:
12. nov 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super...zvládol dve lyžice ryže a šiel do postele...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko baby prepáčte......dúfam,že som vás neurazila,tým,že som si myslela,že nepoznáte jahôdku...odpustite??? :wink:
12. nov 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nachystať deťom obed.... potom Sabka šup do hajan a my si ideme so Simkou vystrihovať
12. nov 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....máš odpustené...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 odpustené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mne už hajušká......Maťko sa tu hrajká.....

@denisenko ako je Niskovi....lepšie?......však ho nemuť ked nie je hladný....nech vela pije....šiel spinkať?
12. nov 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tvári sa že spí...alebo aspon leží....nič nepije, len ráno ten čaj..... :confounded: :confounded: :confounded:
12. nov 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....možno zaspinká........ale určite mu daj piť....... :wink: .......
12. nov 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nespí...ale aspon leží..piť nechce.... :angry: :angry: :angry:
12. nov 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zato ja som už dvakrát obedovala, a ešte teraz prišiel moj muž z obeda, že doniesol som aj tebe, jedz kým je to teplé....ale to už naozaj do seba nedostanem.......som jak sud..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...len sa pekne napapaj....čo ti doniesol :slight_smile:

som našla receptík....či tam možem dať aj iné ovocie.... :confused:,,,jahodky?
http://varecha.pravda.sk/recepty/cucoriedkove-muffinky-celiaticke/21302-recept.html
12. nov 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak Denisko si odpil z pohára....a už utekal na záchod...idem kuknúť, či stihol, alebo musím luxovať kupelku...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vyzarajú dobre....jahody asi možu byť, prečo nie?...mnam, robíte mi chute od rána....na tortu, alebo niečo podobné..... :dizzy_face:
12. nov 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moje chudatko...... :frowning2: ......len aby nebol dehydrovaný.......aj ho bolí bruško?..... :frowning2: :frowning2:

to preto že tie čučo su kyslejšie.......vyskušam tie jahodky................ved ty si mala fajnový koláčik :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja? myslíš včera??? ani som ho neochutnala...to som celá ja...napečiem, ale nejem..... :angry:
12. nov 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prečo si neokoštovala svoj koláčik?......................vlastne...ked sa to tak vezme tak to ani ja nerobím :pensive: .........muž ti kedy príde z práce?
12. nov 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mne stačí, že to zjedia mji chlapi.... :grinning: :grinning: :grinning: tatinko teraz zas odchádza, on máva vždy volno od 12-trej do 12.45......a príde o 17-tej...a ja si potom pojdem pre papiere a hádam mi dajú aj peniažky, takže on ostane pri Deniskovi.....teraz sa napcháva piškotami...... :wink:
12. nov 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...len nech sa napapá......dufam že to aj udrží v sebe.....
super že príde ......... :slight_smile: .........ty už vobec nerobíš?...........či ako?....
12. nov 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja už si tretí den užívam predčasnú materskú.... :wink: ..len dúfam, že Denisko nedostal nejaký črevný vírus, čo zas skolí aj mna....my v utorok cestujeme......pomooooc.... :fearful: :fearful: :fearful:
12. nov 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že som zvedavá...to budeš mať aj platenú matersku.....???

radšej teraz ako v utorok..... :wink: ...možno mu len niečo uškodilo...... :frowning2:
12. nov 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no to dúfam aj ja.... :wink: ...materskú nemám, ale požiadam si o nezamestnanecké a potom aj nejaký náhradný príspevok miesto materskej, pretože ja už síce nerobím, ale sociálku som mala platenú, tak hádam niečo priznajú...ale to až budúci rok....dovtedy to ostáva na mužovi... :dizzy_face:
Denisko mi zas zahlásil: že ked sa nám narodí bábätko, tak on ho bude stále bozkávať....pozerá nejakú rozprávku o chlapcovi a jeho maličkej sestričke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatý je.....už mu je asi lepšie...že :slight_smile: :slight_smile: :wink:

aha......takže keby si bola sama tak dovi dopo
12. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok