Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

to je zas otrázka dna: maminka, šak ma nedáš do detského domova????? 😕 😕 😕 😔 😔 😔 niekedy by som fakt chcela vedieť, čo sa mu prehána v hlavičke...... 😠

jacka
12. nov 2011

@denisenko fíha....to má odkial 😕 😕
si mu to pekne vysvetlila........fantáziu má...počkaj ked to bude hádzať na bábo 😀 😀

jacka
12. nov 2011

deti konečne vonku........normálne že fuška...toto nechcem...tamto ma tlačí...jáááj 😝 😝

denisenko
12. nov 2011

@jacka že odkial???....celé dni sa pýta, či ho mám rada......denne aj 50 krát....ved keby som ho nemala rada, dala by som ho do detského domova.......tak odtial to má....sa bojí chudatko 😔 😔 😔 ..ale celkovo..on má také otázky a nápady...sa mi zdá, že k takému veku sa to nehodí, či??????

jacka
12. nov 2011

@denisenko veru bojí sa o teba....normálne sa čudujem ako prežil tie prázdniny tu .....

to je pekné že sa ťa to pýta.....mne to povie.....a hned čaká na odpoved....aj večer ked zaspáva maminka ja ťa lubi tolko kolko je domčekov na zemeguli.......... 😵 😵 😵

jacka
12. nov 2011

@denisenko to vieš je zvedavý.........a tým sa učí čo mu odpovieš........... 🙂 ............niekedy aj mna dostanú tie jeho otázky......

denisenko
12. nov 2011

@jacka to je krásne, že tolko kolko je domčekov....... 😵 😵 😵 sú takí úprimní, že? 😵

denisenko
12. nov 2011

idem hádam niečo robiť...mali sme dneska na pláne triediť jablká, lebo niektoré sa oťukli a aby to nezačalo hniť.....ale doobeda som nechcela, ked bol taký nanič...ale už vyzerá dobre....zjedol tri piškoty dlhé...a pohár repíkového čaju......a búra s autami....tak je ok..... 😉

jacka
12. nov 2011

@denisenko že.....poteší srdiečko 😵 😵

to maju asi chlapci v krvi...aj moji obaja.....buraju ...že aha havária 😠 😠


musím ísť aj ja..lebo už po mne vykrikuju........asi im chýbam 🙂

denisenko
12. nov 2011

@jacka isto chýbaš....a mne sa práve prihlásila mamina na skype, tak zas nič neurobím......čo už ...dohánam zameškaný čas, čo som na nete nebola....... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko len si pekne pokecaj s mamkou.....ja som tu doriadila ten bordel...aby ked prišli urobili ho znovu 😝 ..neviem načo to robím 😠

jacka
12. nov 2011

už naozaj musím......prídem ešte urobiť kuk...ak tu niekto bude 🙂

denisenko
12. nov 2011

fajn, 200 kíl jablčok prebraté.... 😉 Denisko mi pomohol...ale teraz zas leží skrútený na posteli...chudatko moje, keby človek vedel, ako im pomocť..... ☹ ☹ ☹ len dúfam, že mu to skoro prejde....tuším aj teplota stúpa...dala som mu čipku, tabletky by asi jeho žalúdok neprežil...... 😖 😖 😖

aninka29
12. nov 2011

baby vy ste toho kolko popísali 😕 😀 ..idem čítať......
ale najprv.....zúúúúúúúúúúbok je vonku 😵 mám doma štrbáčika, trošku zašušlaveného 😵 😵 😵 😵

aninka29
12. nov 2011

pekne ste si pokecali baby 🙂 ...som sa aj ja zasmiala 😀

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 tak rýchlo šup šup zúbok pod vankúš...... 😵 prežili ste to? 😀

jacka
12. nov 2011

@aninka29 no super....... 😵 😵 ......ako to predýchla Simka..hod foto .. 🙂

jacka
12. nov 2011

@denisenko chuda moje....príde večer a deťom sa pohorší ☹ ☹ ☹

jacka
12. nov 2011

nám tu vonaju mafinky...Maťko pomáhal ako drak....ešte stále vylizuje 🙂

jacka
12. nov 2011

@aninka29 to je pekné že si sa zasmiala 🙂

jacka
12. nov 2011

mala by som nás ísť zamknúť,,,,....aby som tu bola aj zajtra 😉

jacka
12. nov 2011

kde ste zmizli?????

aninka29
12. nov 2011

@jacka tu som 🙂

aninka29
12. nov 2011

kreslím si so Simkou.........Sabka zaspala na gauči...takže to znamená,že bude chorá ☹

jacka
12. nov 2011

@aninka29 no len to nie..... ☹ ☹ ☹

aninka29
12. nov 2011

Simonka je už teraz velká frajerka 😀 ......taká je zlatá s tou dierkou medzi zubami 😵 ....ale už vykukuje taký malý dždibik nového zúbka

jacka
12. nov 2011

@aninka29 to vážne????:....to tak skoro??????...... 😕 😕 to som ani netušila 😅 😅
čo je Sabke?

jacka
12. nov 2011

zlatučká je.....aj šušle? 😵 😵

denisenko
12. nov 2011

@jacka aj ja som tuuu..len niečo googlujem...a tuším som dogooglovala...DEnisko si chce zahrať nejakú "stolnú hru"..jeho výraz..odkial, neviem.......ja to nepoužívam.,..... 😕 😕

aninka29
12. nov 2011

@jacka šušle...podarená je....neskôr hodím aj foto 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre