Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2011

@jacka ide niečo pokúpiť na seba.....má vyhliadnutú bundu...boli sme si ju obzrieť aj tu u nás v KE...ale je nehorázne drahá....tam ho vyjde o polovicu lacnejšie...............tak som mu nakázala,nech už niečo pokúpi pod stromček....ja sa nechám prekvapiť a deťom niečo peknučké 🙂
a máme vybavený aj spoločný darček..objednala som nám ten kávovar 😵 ....ešte tá pekárnička a som spokojná

aninka29
12. nov 2011

@denisenko nám už asi zaspala 😔 🙂

jacka
12. nov 2011

@aninka29 a aku pekárničku ideš kupiť???.........................sa tešíš na fajnovu kávičku 😵 😵
myslíš že deťom kupi niečo peknučké... 😵 ........ 🙂 .....

jacka
12. nov 2011

@aninka29 deni prišiel manžel z práce...tak sa mu venuje .......to len my sme bez chlapov 😀 😀 😉

jacka
12. nov 2011

aj utka nám niekde zdrhla.............. 😕

aninka29
12. nov 2011

@jacka určite kúpi niečo pekné 😵 ..ale pre istotu mi aj tak zavolá....či to už náhodou nemajú...lebo on akosi nemá prehľad,kedže nie je doma
pekárničky som si pozerala viaceré...aj značky,aj funkcie.....len sa nejak neviem rozhodnúť....ty máš tú ETU,že?...som si našla jednu ETU s prehľadným sklom...len som už zabudla aké má funkcie...musím si to ešte poriadne preštudovať

aninka29
12. nov 2011

@jacka som zabudla....len nech sa venuje,kým môže....potom už nebude,ked bude mať doma deti tri 😀 + kocúra 😀 😉

jacka
12. nov 2011

@aninka29 ja mám nejaku ETA harmony.....či tak nejak sa volá...... ....chlebík je z nej vynikajuci...chrumkavý..... 🙂

ved to to to....o tolkých sa starať..... 😀 😀..hlavne ten kocur dá zabrať 😀 😀...maznoško 😉

jacka
12. nov 2011

@aninka29.........deni nečítaj toto.............. inak jej celkom nezávidím také malé miminko.......je to krásne vonavučké.....ale ja už len pomojkať....poprípade sa teším na vnučatká................................

utka
12. nov 2011

Ja som tuuuu...ste sa dnes nejako rozpísali...nato, že je víkend...

aninka29
12. nov 2011

@jacka bude to mať ťažké naša deni 😀
a môžeš v tvojej pekárničke piecť aj bagetky...alebo niečo iné?...či len čiste chlebík?

jacka
12. nov 2011

@utka že aj ja sa divím....aspon mi čas rýchlejšie ubehol.....aj detičky boli dnes zlaté...aj ked som to tu mala ako po výbuchu.........tak sa dalo........ale pojdem pomaličky do hajan....nemožem to prehánať....ešte ma hlava s toho rozbolí..... 😝 😉

aninka29
12. nov 2011

@utka sme s jackou slamené vdovy...tak vieš ako to je...vy sa máte komu venovať 😉 ...ale čo my môžme............tak akurát čumieť na telku a zadrichmať na gauči...a potom sa preložiť do postele 😝 😉

jacka
12. nov 2011

@aninka29 jááj veru ...bude.....ešte kde to tretie bude chlapec......no chuda moje 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ..................nič v zlom....deni 😵 😵

určite sa daju.....len ešte som nemala na to čas.......akurát som tam dala vykysnuť cesto.....júúúj že pohodička.....bez práce...a cesto jedna básen 🙂

jacka
12. nov 2011

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................škoda že nás nemá kto preniesť 😉

jacka
12. nov 2011

už ma vyhodte odtialto.......lebo zle skončím 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2011

mňa nejak chytá hlad 😝 ...idem si niečo fajnučké nachystať....a presuniem sa k telke....

jacka
12. nov 2011

@aninka29 tak sa bežkaj najesť....daj si aj za mna................ja si pre istou skor umyjem zuby....potom do pusy nedám nič.........teda....aspon sa snažím odolať.... 😉

aninka29
12. nov 2011

@jacka veru škoda..ale moj muž aj keby bol doma,tak by ma nepreniesol 😝 😀...by len zahučal romanticky "Aňa ideš,alebo nejdeš spať?"..a ked sa neozvem..tak ma nechá drichmať na gauči....romantik jeden 😝

jacka
12. nov 2011

už nikto...možem ísť spať??? 😉

utka
12. nov 2011

No ja sa síce mám komu venovať,ale ešte máme hore náš prívesok. Pozerá MAdagaskar a užíva si posledný večer, čo môže byť dlho hore...keďže už pôjde v pondelok do škôlky.

jacka
12. nov 2011

@aninka29 to vážne tolko romatiky......... 😕 😉 ....to mu nevadí že sa tam nevyspíš????

aninka29
12. nov 2011

@jacka aj ja sa snažím odolať....ale neodolám....ach jo...tak zajtra už určite odolám 🙂

jacka
12. nov 2011

@utka to mne už obaja krásne spinkaju....zato budíček bude o 6h.....istý 😝

jacka
12. nov 2011

@aninka29 len škoda že zajtra je každy den..že??? 😉

aninka29
12. nov 2011

@jacka on vie,že ja sa potom priplazím 😀 .....ale ked chce mať romantiku...tak to mi večer ani nedovolí ľahnúť na gauč...rovno do postele,aby som náhodou nezaspala 😀

jacka
12. nov 2011

@aninka29 ........sa nezdá ten tvoj 😵 😵 😉 😉 ..............................ved nedajbože aby si zaspala...určite by ťa zobudil 🙂 🙂

aninka29
12. nov 2011

@jacka asi tak nejak..každý deň odolávam 😝 ...ale minule som počítala moje bmi...a vyšlo mi,že mám ideálnu váhu....aj to kilečko,dva,tri by som ešte mohla pribrať,pri mojej výške...takže sa utešujem týmto 🙂 ...a cvičím poctivo....každý šiesty deň 5minút maximálne 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@aninka29 dobrá si...........každý 6 den po 5min...aj to je úspech 😀 😀 😀 😀 ...............................inak to bmi mám aj ja ok.....aj mudr.povedal žeby som mala ešte pribrať...... 😕 😕 😕 ..truba........ja že idem chudnúť...a ona mi toto zapotí 😠 😠 .....moje brucho po dvoch deťoch by ešte kilogramy nezvládlo 😠 😉

aninka29
12. nov 2011

@jacka ja už ani bruško nemám....len to svalstvo by chcelo ešte trošku spevniť...ale mám čas 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre