Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
13. nov 2011

@denisenko
@utka čo ste kupovali chlapcom, ked boli malinký? mne sa taaaak ťažko vyberajú hračky pre maťka, mám pocit, že kúpiť malému dievčatku je ľahšie...alebo je to len zvyk? Zatiaľ sme mu kúpili takú hudobnú hračku, so zvukmi, to by ho mohlo zaujať a traktor, ten tiež svieti a nejaké zvuky vydáva...ale neviem, čo ešte, aby sa s tým už aj teraz zahral

utka
13. nov 2011

@letty86 väčšinou také zvukové hračky, knižky. Teraz som kúpila v Altoys taký super foťáčik pre neterku. A objednala som jej hopsadlo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10989673.

utka
13. nov 2011

Viki sa chce naučiť všetky vlajky. No čo ho ešte nebude zaujímať...Ale už nejaké pozná. Ani ja toľko nepoznám 😀 .
Dnes písal na krabicu, že Hero Factory a manžel mu nešiel vysvetliť, že sa to Factory píše s "c". Tak on si jednoducho napisal s "k". Tvrdohlavec.

letty86
13. nov 2011

@utka 🙂 to hopsadlo vyzerá fajn, už mi ho niekto spomínal. Viki je šikovníček 😉
idem kúpať detičky

utka
13. nov 2011

@letty86 no, snáď bude to hopsadlo aj využité...

jacka
13. nov 2011

no že sa normálne nezdáte.......... 🙂 ...tento víkend je perný 🙂 🙂

už je doma.......by ste ho mali vidieť.....tie oči 😀 😀 😀 ...nie je s ním reč...sa divím ako došiel domov........radšej s ním nekomunikujem.,.......vraj mu odumrelo milion buniek......ha.....sa divým akých 😀 😀 😀

jacka
13. nov 2011

@letty86 blahoželám k obom...Maťko je zlatý ked vám už takto behá 🙂 😵 😵 ...to je také krásne obdobie.... 🙂 ....aj Vikinke k zubku...ako ste to prežili 😵

jacka
13. nov 2011

@utka ako bolo vonku.......................koláčik pochválený...dufam že aj spapaný 😵 ...zajtra už idete do školky,chce sa? 🙂 ........

jacka
13. nov 2011

@denisenko to on povedal že sa roztopí 😀 😀 😀 ...umriem z neho 🙂 .................len prídi.,...navarila som až do utorka....mnam 🙂........................to vážne salámu.....ja by som mu veru nedala......hádam je už fakt lepšie.....ide aj do školky?

jacka
13. nov 2011

teraz neviem na čo som zabudla......no nič....idem pochystať veci do školky.....Peťkovi nechty ostrihať...brrr.......ak budete počuť vreskot tak to ide od nás 😠 😠 😠 ...........

večer budem zas sama....podal muž muž odpadne skor ako deti 😀 😀 😀

denisenko
13. nov 2011

@jacka som sa dobre zasmiala..kde by nabral milion buniek...chlap...že áno??????? 😀 😀 jasné, že som dala Niskovi salámu, ked pýtal...celú štanglu od radosti.-...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...sucháre a čaj..a može si predstaviť aj salámu...... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. nov 2011

@denisenko ved to...že chlap.........by som sa velmi čudovala 😀 😀 ...........................ty si mu nedala salámu..to čo si mamu...ha 😀 😀 😉 😉...................................ale už mu je lepšie....že 🙂vám nič nie je?

ale som napísala nejaku blbu vetu..tu poslednú 😀 😀 😝

denisenko
13. nov 2011

@jacka mama macocha..... 😀 😀 😀 zatial je fajn, bolo mu trochu ťažko, ked v aute zjedol balíček celozrnných krekier..asi 50gramov...ale rozdýchal to...klop,klop,klop.... 😉 mne nebolo dobre ráno, ale to skor z toho, že som sa dve noci poriadne nevyspala a vobec si nezdriemla dva dni, tak som len unavená... 😠 aj tvoji supermani plaču pri strihaní nechtov? som myslela, že len ja mám doma kvetinku...... 😀 😀 😀

denisenko
13. nov 2011

@letty86 ja si už nepamätám, čo sme Niskovi kupovali, ked bol malý...ale isto to boli traktory, ked mal jeden rok, tak viedli....a ešte velké stavebnicové kocky...a tuším odrážadlo.....u nás moc zvukové hračky nenájdeš..tak max. dve tri..mna z nich bolí hlava...... 😔 ale ani mu nikdy nechýbali....... 😉

jacka
14. nov 2011

ahojte.......

@denisenko že macocha 😀 😀 😀 ..........akú ste mali noc????....už si sa konečne vyspala.........................Maťko velmi neplače...ten len auká........ale zato Peťko ked zakričí ..... 😔..................................................ty ideš dnes na sono,že?.......tak potom rýchlovka na koníka.............

denisenko
14. nov 2011

dobré ránko... 😉
@jacka noc bola...no, ako sa to vezme, do polnoci kašlal...potom prestal a spinkal tichučko do rána....lenže od pol šiestej už zas vracia....... 😝 😝 😝 musím ho objednať k doktorke, už na to nemám nervy.........a cestu asi musím odložiť, čo mi ani najmenej nevyhovuje, lebo už aj doma na mna čakajú nejaké termíny.....ja vlastne vobec neviem, ako dojdeme na to sono do mesta....ovracia mi celý vlak......... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
14. nov 2011

@denisenko juj to ešte stále zvracia???:.......sa musíte objednávať u dr,?................nezávidím vám.... ☹ ☹ ....som si aj ja s tým zvracaním užila svoje 😔 ............ved uvidíš čo vám povie dr....možno ešte pojdeš domov.......som zvedavá ako dopadnete

aninka29
14. nov 2011

dobré ránko 🙂
@denisenko chjuuj ..to radšej chodte k dr ☹ ...už to trvá
@utka to hopsadlo je super 🙂 aj Sabka ho má odkedy začala chodiť,a šanti na ňom doteraz aj so Simonkou 🙂
@letty86 takže vy ste prišli už o tolko zúbkov? 🙂 a to som si myslela,že sme prvé 😉...presne aj my sme to mali doma,ked sa zúbok kýval,tak sodoma gomora...a po vypadnutí....aká frajerka bola 😀
@jacka manža došiel domov?? 😉
na včerajšej oslave bolo super 😵 😵 😵 ..detičky sa pohrali..bolo ich tam dokopy sedem 😕 😀 ...a všeeeeetko dievčatá..najstaršia mala nejakých 10 rokov a najmladšia 6 týždňov 😵 😵 😵 ..................samoška napráskala som sa do popouku.....ale fajnotky boli.....som vravela kmotre,že až sa veľa zvýši,tak dnes dojdem s obedárom 😀 😀 😀
idem s dievčatami k mudre 😝 ....idem aj hned volať sestričke,že prídem okolo 11tej..nech nás čakajú 😝

jacka
14. nov 2011

@aninka29 sa mi zdá že s tým prvým zúbkom bola prvá leninka.....či sa mýlim 😕 😕 ....................................vidím že tu beháte všetky po dr......aj ja musím..len čakám ešte na Maťkove výsledky...............tak vám držím palce nech ste rýchlo zdraví.......
došiel....čoby si bez nás počal....😀

jacka
14. nov 2011

@letty86 my sme Maťkovi na vianoce ked mal rok kupili......stavebnice....nejaké autíčka...knižku......a oblečko.....aj tak ešte s toho nebude mať nič.........máš pravdu...pre dievča je viac hračiek......a všetkého iného

jacka
14. nov 2011

mala by som ísť niečo robiť.......... 😠

aninka29
14. nov 2011

@jacka a čo ideš robiť? 🙂 ............................áno..máš pravdu..aj u leninky už bola zúbková víla 🙂

jacka
14. nov 2011

@aninka29 ..len som povysávala....prach utrela....viac sa mi nechce...... 😝 😝 ..........volala si dr.?

jacka
14. nov 2011

mna z neho porazí.....chodil tu s lyžičkou....ktovie kde ju dal....a teraz ju hladáme 😠 😝

jacka
14. nov 2011

mám ju...bola v topánke..... 😠 😠

leninka75
14. nov 2011

ahojte!!!.........a vy ako to čo?????:...........nejaká moderná forma terorizmu popísať 12 strán!! 😠 😠 😠 😀 😀 ............

jacka
14. nov 2011

@leninka75 ahoj..... 😵 🙂

😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
14. nov 2011

Peťko sa ešte napapušká a ideme trochu vymrznuť.....

aninka29
14. nov 2011

@jacka volala som......pôjdeme aj skôr 🙂 .............idem nás vychystať pomaly...ja si upracem,až dojdeme domov

@leninka75 ahoj 🙂

jacka
14. nov 2011

@aninka29 som zvedavá čo vybavíte....

leninka dnes príde len na obed..pokial to dočíta...... 😀 😀 😀 .........že terorizmus.......som tu vybuchla smiechom 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre